Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kit választanátok? (férj, szülő)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanátok? (férj, szülő)

Figyelt kérdés

Sajnos anyagilag arra kényszerültünk, hogy együtt lakjunk a tesómmal. A férjem nem tud kijönni vele (igazából senki se) és végletesen összevesztek. A férjem azt mondja, vagy elköltözünk és én végleg szakítok az egész családdal (a gyerekeink nem mehetnének a nagyszüleikhez), vagy elhagy minket.

Én úgy érzem zsarol és arra akar kényszeríteni, hogy megtagadjam a szüleimet a kedvéért (neki önérzeti kérdés csak, de nekem ők mindig ott voltak segíteni.)

És azt is gondolom, hogyha szeretne, ilyenre nem kérne.

Ti hogy látjátok ezt?

(6 év házasság, 2 gyerek)


2011. márc. 21. 17:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

ha a tesóddal vesztek össze akkor miért a szüleidet?


nem kerek a történet

2011. márc. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Az egész családomnak fordítsak hátat (nem csak a tesómnak). Amúgy is utálja őket. ((azt is állítja, hogy ha a szüleim szeretnének engem, akkor a tesómat magukhoz vennék, vagy nekünk pénzt adnának, hogy el tudjunk költözni.)
2011. márc. 21. 17:18
 3/29 anonim ***** válasza:
88%

te meg erre kellene mondjad akkor, hogy ha az ő szülei szeretnék őt is ugyanúgy adnának pénzt


én nem tűrném ezt el a helyedben, mettől meddig enged meg magának ilyet? megértem, ha a szüleid ütnek, vernek ahol érnek, ellopják a pénzetek vagy ilyenek, és ilyenkor érthető, hogy te is hátat fordítasz magadtól, de nem kérésre, ilyet nem követelhet tőled, ez úgy ahogy mondod zsarolás


ha a gyerkőcök szeretik a szüleidet, testvéredet akkor velük szemben sem lenne korrekt


ha a tied és testvéredé, vagy a szüleidé a lakás ahol laktok akkor igazából a férjednek van a legkevesebb joga kirakni onnan a testvéred

2011. márc. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

A szüleimé a lakás...

Az övé nem élnek.

2011. márc. 21. 17:25
 5/29 anonim ***** válasza:

ez zsarolás. a szülők mindig ott lesznek, és ha amúgy jól kijössz velük, akkor nincs értelme a balhénak.

ha a férjed igazán szeretne, akkor nem kérne tőled ilyet.

ha ennyire zavarja az együttélés a tesóddal, akkor oldja meg ő ezt a problémát, elvégre ő a családfő.


nehéz kérdés, de egy normális ember nem kér ilyet a párjától.

2011. márc. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem a férjet választanám. Nincs igaza. Ők adnak nektek lakást, mehetnétek az utcára másképp. Meg ha a tesóddal van a baj, miért kéne a családdal szakítanod?? Hülye ez a pasi teljesen.
2011. márc. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!

Megnyugtató azt látnom, hogy idegen emberek is így látják :-O

2011. márc. 21. 17:29
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igazságos. Abban igaza van, hogy ha van lehetőségetek külön lakni, bárhogy is, akkor lakjatok külön és ne bármelyik családtaggal.

De attól, hogy ő nincs jóban a szüleiddel attól még nincs joga, hogy téged és a gyerekeket eltiltson tőle. Maximum ő nem megy veletek, ha meglátogatjátok őket. Ha nagyon rossz a kapcsolat, akkor meg lehet oldani, hogy a férjed ne is találkozzon velük.

Attól, hogy ő sajnos már elveszítette a szüleit, ne követelje, hogy neked se legyenek, ne tiltson már el azoktól, akik fontosak neked! Ha igazán szeret, nem hagyhat el ilyesmiért. Ha meg megteszi, akkor sajnos nem szeret, csak birtokolni akar.

2011. márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
58%

Hali!


Nem azt mondom, hogy a férjednek igaza van, mert nincs. Viszont azért őt is meg le7 érteni egy picit. Együttélni vkivel, akivel "igazából senki se" tud kijönni... őt ez frusztrálja. Nem tudom hány évesek vagytok, ő mennyi, a tesód mennyi ill. F/L és ő mikor hogyan vesztette el a szüleit, milyen volt velük a kapcsolata ill. milyen körülmények között nőtt fel, de ha ezt kitisztítanád, könnyebben át le7ne látni az ő lelki hátterét, amely úgy glom megintcsak mérvadó, hiszen valami oka azért csak van az ő viselkedésének is, ill annak, hogy ennyire antiszociálisan viselkednek egymással a szüleiddel együtt (is). Ő a férjed, akit szeretsz, (6 év házasság, 2 gyerek tőle,) és sztem ő is viszont szeret téged, csak el van keseredve, és te7etlenségében fél/retteg, és nem tudja mit lépjen!?

Sztem inkább csak ennek adott hangot, igaz, nem a "legtisztességesebb" formában. Ez a kérése inkább egyfajta elkeseredett segélykiáltásnak hangzik a részéről, és sztem tudja, hogyha választanál, mit választanál, de minden mind1 alapon feldobta ezt a dolgot, elkönyvelve, hogy elveszít téged, mert annyira retteg, hogy kibukott belőle.

Én a helyedben nem választanék, egyik közül sem, hanem okosabb lennék, és a sarkamra állva kezdeményezném a kompromisszumok kötését az érintett fele bevonásával. Nem a széthúzásokat kell keresni, hanem az összekötéseket! :-o

A férjedet pedig elküldeném/elkísérném pszichológushoz is, mert vmi sztem nála lelkileg nem oké, talán depressziós az eddig általad a rendelkezésünkre bocsájtott infók alapján állítva, úgy, hogy nem ismerjük őt.


Üdv: EE

2011. márc. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Ildegonda ***** válasza:
100%
voltam hasolnló helyzetben, férjet választottam, megszívtam :((
2011. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!