Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kit választanátok? (férj, szülő)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanátok? (férj, szülő)

Figyelt kérdés

Sajnos anyagilag arra kényszerültünk, hogy együtt lakjunk a tesómmal. A férjem nem tud kijönni vele (igazából senki se) és végletesen összevesztek. A férjem azt mondja, vagy elköltözünk és én végleg szakítok az egész családdal (a gyerekeink nem mehetnének a nagyszüleikhez), vagy elhagy minket.

Én úgy érzem zsarol és arra akar kényszeríteni, hogy megtagadjam a szüleimet a kedvéért (neki önérzeti kérdés csak, de nekem ők mindig ott voltak segíteni.)

És azt is gondolom, hogyha szeretne, ilyenre nem kérne.

Ti hogy látjátok ezt?

(6 év házasság, 2 gyerek)


2011. márc. 21. 17:12
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Abban a férjednek igaza van, hogy mással együtt lakni pokol és nem család a család, de akkor tegyen is érte. Hat év alatt nem tudott annyit elérni, hogy önálló lakásotok legyen? Dumál a pénzől, hogy a te szüleid adjanak? Ez a ti dolgotok lenne, neked és neki kellene megteremteni, örüljön hogy a szüleid házában lakhat és húzza meg magát mint egy pincsikutya, vagy teremtse meg maga azt, amire aztán majd lehet nagy a szája.
2011. márc. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

"azt is állítja, hogy ha a szüleim szeretnének engem, akkor a tesómat magukhoz vennék, vagy nekünk pénzt adnának, hogy el tudjunk költözni"


Hát ez tökhülye már meg ne haragudj...


Esetleg nézzen magába, hogy férfi létére 6 év alatt odáig nem jutott el, hogy egy albérletet ki tudjatok fizetni és ne kelljen az após házában "csövelni" 2 gyerekkel...


Méghogy a szülők adjanak pénzt, a pofám leszakad de komolyan.

2011. márc. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Szóba került a válás...azóta sokat finomodott a feltétele...
2011. márc. 22. 14:08
 14/29 anonim ***** válasza:

Mi változott?

(Pontosabban... mit "finomodott"??)

2011. márc. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki, hogy nagyon szeretem őt, annyira, hogy vele akarok menni elköltözni, akkor is, ha rosszabb körülmények között fogunk élni, DE akkor nem megyek sehova, ha a békének az a feltétele, hogy a gyerekeinket nem engedjük a nagyszüleikhez. Mert ha ő ilyet kér tőlem, akkor ő engem nem szeret és akkor én miért hoznék áldozatokat?? Ő persze erre azzal jött, hogy a saját 4 tagú családom helyett, ahelyett hogy a gyerekek a saját apjukkal nőhetnének fel, inkább a szüleimet választom. Mire én: nem választok, hanem nem megyek bele ilyen szeretettelen "feltételekbe", sőt igazából a döntést ő hozza, hiszen ha ezt kéri, sőt emiatt elhagyja a családot, akkor ő nem szeret minket eléggé.

Na és AKKOR jött a finomítás: jaaaa ő nem azt kéri, hogy mindenképp tagadjam meg a szüleimet, csak ha nem AKARNAK segíteni minket pénzzel (ha nem tudnak az oké, az akaraton van a hangsúly). Én erre: őszintén remélem, hogy a szüleim segítenek valamennyire, de ha nem akkor sem tudom őket vádolni és hátat fordítani nekik.


Eddig milyen?

Holnap lesz a beszélgetés a szüleimmel....

2011. márc. 22. 18:21
 16/29 anonim ***** válasza:

Kiábrándító. dO.Ob

De az tényleg dúrva, hogy a szüleidre keni a pénzelést. Jól tetted, amit tettél, de egy kicsit nem ártana a férjedet kijózanítani. Sztem gondolkodj el azon, hogy nem ártana neki a pszichológusi látogatás, mert elég feszültnek és szétszórtnak tűnik. Jól csinálod... ;-)


Üdv: EE

2011. márc. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de a férjed egy komplett idióta...


Felnőtt emberek vagytok, ő apa, te anya.


MI A BÁNATOS F@SZ KÖZE VAN a pénzügyeiteknek a te SZÜLEIDNEK?!

Miaz, hogyha nem segítenek pénzzel akkor ő így meg úgy? Miféle suttyóhoz mentél te feleségül?


Előbb vállalnék 2 másodállást, minthogy az apósnál kuncsorogjak pénzért. Ez meg nemhogy szégyellné magát, hogy kuncsorog de még követelőzik is. Szánalmas.

2011. márc. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

OMG! tehát a férjed konkrétan a pénzt látja a szüleidben???

nem az ő dolga lenne eltartania a családját???


ha az én párom ilyet ki merne ejteni a száján, az a minimum, h a erkélyen keresztül dobálnám ki a cuccait.


ez iszonyat pofátlan dolog... nem érzékeli, h miket beszél???

2011. márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Nem, tényleg úgy tűnik mintha talajt vesztett volna. Én sem értem egy felnőtt ember miért a szülőktől várja (el) a segítséget és miért nem inkább orrvérzésig vállal melót mintsem mással oldatná meg a saját problémáját. És jön az érzelmi zsarolással...pfff...mennyivel könnyebb lenne ha már nem szeretném!

Nem fog elmenni pszichológushoz, mert meg van róla győződve, hogy mindenki MÁS az elmebeteg, nem pedig neki vannak problémái.

Kényszerhelyzetben van azonban most ő is, mert látja rajtam, hogy elviszem akár válásig is a dolgot, úgyhogy ma kitalált egy egész jó ötletet, holnap vázolom a szülőknek, kiváncsi vagyok ők mit szólnak! Azért sajnálom őket is :-P

2011. márc. 22. 22:40
 20/29 anonim ***** válasza:

mi is volna az az ötlet?


Nehogy apuka agyvérzést kapjon ha meghallja...

2011. márc. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!