Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kit választanátok? (férj, szülő)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanátok? (férj, szülő)

Figyelt kérdés

Sajnos anyagilag arra kényszerültünk, hogy együtt lakjunk a tesómmal. A férjem nem tud kijönni vele (igazából senki se) és végletesen összevesztek. A férjem azt mondja, vagy elköltözünk és én végleg szakítok az egész családdal (a gyerekeink nem mehetnének a nagyszüleikhez), vagy elhagy minket.

Én úgy érzem zsarol és arra akar kényszeríteni, hogy megtagadjam a szüleimet a kedvéért (neki önérzeti kérdés csak, de nekem ők mindig ott voltak segíteni.)

És azt is gondolom, hogyha szeretne, ilyenre nem kérne.

Ti hogy látjátok ezt?

(6 év házasság, 2 gyerek)


2011. márc. 21. 17:12
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Ó nem olyan :-) Inkább végre egy értelmes ötlet, hogyan lakhatna mindhárom "család" külön anélkül, hogy bárki komolyabban belerokkanna.
2011. márc. 22. 22:49
 22/29 anonim ***** válasza:

Nézd!

Sztem ha érzi, hogy te képes vagy akár a válásig is elmenni, tehát a házasságát CSAK ÍGY ment7né meg, ha most "észhez tér", akkor most van egy ütőkártyád vele szemben, ami rámozdít6ná a pszichológusra. Használd ki!

Ha meg szereted, akkor meg ígérd meg neki, hogy elkíséred, DE EL KELL MENNIE, és ha szükséges, akkor JÁRNIA KELL HOZZÁ! :-o

Ez le7ne a te feltételed, és akkor voltaképpen mindenki jól jár! ;-D


Üdv: EE

2011. márc. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Férfi létemre szomorú vagyok, hogy ilyen egyének is férfinek nevezik magukat. Undorító, hogy más pénzét akarja elvenni a saját dolga helyett.
2011. márc. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ. Mára teljesen észhez tért a témában, és teljesen konstruktív ötletekkel bírt előállni, amik már nem a szülők pumpolása és megtagadása vagy a családja elhagyásáról szólt.

Azt mondja szeret minket és nem akar elveszíteni....hát lehet hogy végre tényleg eljött az én időm ;-)

2011. márc. 23. 22:31
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legideálisabb ha egy pár külön él a szülőktől. Viszont a kapcsolatot tartani kell!!! Nem szabad sokáig haragudni senkivel, olyan rövid az élet!!!
2011. márc. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Akkor viszont nézd el neki (magadban... ;-D ), hogy nála egy ilyen "megingás" volt, sztem le7 besokallt és csak így vezette le, ha ennyire szétszórt volt, össze-vissza beszélt... Most, hogy ráijesztettél, nagy vszséggel ez kezdte megforgatni az agytekervényeit, ill. jobban rákoncentráltatni a VALÓS megoldásra.


Örülök, hogy vééégre pozitív változás állt be a dologban! :-D

Azért érdekelne uakkor, milyen és mennyire "konstruktívak" az új 5letei... d0.ob


Üdv: EE

2011. márc. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Hát sajnos úgy látszik ha ő a végletekkel fenyegetőzik, nekem is azzal kell, hogy megvédhessem magam. Most megpróbálom én is lezárni magamban ezt az ügyet (de nem elfelejteni).

Szerintem még ő sem gondolta, hogy én így fogok viselkedni és most meglepődött, gyengébbnek, függőbbnek hitt - ami azért nekem is megfontolandó.

A megoldásban mindenki külön családként él külön helyen, tartjuk a kapcsolatot, de minekünk többe fog ez kerülni, mint eddig. Ez az ő felajánlása, hogy többet vállal, csak ne kelljen a tesómmal egy fedél alatt élni, a szülők felajánlása, egyik gyereknek sem kell a híd alá menni továbbra sem.

2011. márc. 24. 13:56
 28/29 anonim ***** válasza:

Hmm... érdekes.

De ezt az egészet sztem tuti a gyerekek... (nemtom hány évesek, ill. azt sem tudni, hogy ti, ill. a tesód mennyiek vagytok) ...fogják megsínyleni.


A tesódról mit tudunk? (F/L? Kora?)

Őneki miért "KELL" veletek élnie? Vagy "nektek kell" vele élni? Olyan érzésem van, mintha a szüleid 1xűen lepasszolnák őt, vagy nemtom, de abban a férjednek igaza van sztem, hogyha egy lakás kéne vkinek, akkor inkább egy család, akiknek NAGYOBB szükségük lenne rá. A szülői pénzelés sztem is meredek, de ebben az egyben úgy érzem sajna neki is van egy kis igazsága, így hogy nem ismerjük a "(v)iszonyokat"... S:-s

2011. márc. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Mi harmincasok vagyunk, a gyerekeink kisovisok. És azért vagyunk ilyen helyzetben, mert csúnyán megcsúsztunk a lakáshitelünkkel. Az együttélést nagyon ideiglenesnek terveztük, de még így sem lehet.

A tesóm a húszas évei végében jár, hapsi, soha két hetet még összefüggően nem dolgozott, a szüleim mégse tennék az utcára, mert akkor végképp elzüllik.

Szép kis család, és szegény szüleim...tudom :-(

2011. márc. 24. 18:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!