Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnátok ha a párotok/férjet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok ha a párotok/férjetek azt mondja legyen nyitott kapcsolat?

Figyelt kérdés
egyik ismerösöm párja azt mondta a nőnek,hogy legyen nyitott a kapcsolat mindenki szexelhet mindenkivel a saját ágyukban,de ezek ellenére babát akar a nötől...
2011. ápr. 3. 13:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%
Ismerem magamat,nem tudnám megemészteni a tudatot,hogy mással van.Igy biztos válnék.
2011. ápr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
95%
És arra nem gondoltok, hogy az a gyerek, akit akarnak mit érezne, amikor a szüleit mindig mással látja? Esetleg rájunyit??? Mert szerintem biztosan nem egészséges felnőtt lenne belőle.
2011. ápr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
88%
ha ez nekem is megfelelni így, akkor természetesen nem válnék el. ha meg nem tudnám ezt így elfogadni, akkor evidens hogy elválnék.
2011. ápr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 napietus ***** válasza:
89%
hamarabb belemennék abba, hogy csináljon amit akar, csak ne tudjam meg (bár ebbe se igazán, de még mindig inkább...). ez a nyitott kapcsolat dolog egy baromság. csak addig működik, amíg mindkettőnek van valakije. amint az egyik egyedül marad, borul a mutatvány...
2011. ápr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
94%
El, mint a szél!
2011. ápr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, kifejtené a lepontozó, hogy miért nem tetszett a véleményem? Igenis úgy gondolom, jobbik eset, ha a férj bevallja, hogy másra vágyik, a nőnek pedig van lehetősége eldönteni hogy elfogadja ezt, vagy válik.

Az más kérdés, hogyha ez egy kapcsolatban felmerül, akkor az már nem őszinte érzelmeken alapul szerintem. De aki előjel nélkül félrelép, az aljas, gerinctelen alak.

2011. ápr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem válnék el. Feltételezem ez csak egy felvetés. Igyekszem olyan lenni, hogy meg se forduljon ilyen a fejében, ha meg mégis és nem akarom, akkor nemet mondok. A döntésemet biztosan tiszteletben tartja. Amennyiben nem, akkor már hozzá sem mentem volna.
2011. ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
77%

Szerintetek kik járnak a k.rvákhoz? Naívság.:D

Ha nem akarja már titokban művelni a dolgot, az az 1. lépés a szakítás felé. Szépen, fokozatosan mászik ki a kötelékből, ne ő legyen mindenki szemében a sze.mét.

2011. ápr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 barbara2012 válasza:
92%
Én meg kérdezném töle hogy tényleg ezt akarja e,és ha azt mondja hogy igen akkor elválnék. És azt is elmondanám neki hogy igy nem szülsz neki gyereket. Hátha meg gondolja magát.De nekem az a véleményem hogy ha valaki szeret valakit akkor az nem akar nyitott kapcsolatott.
2011. ápr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!