Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Fizessek tovább gyerektartást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizessek tovább gyerektartást vagy várjam meg a bírósági ítéletet?

Figyelt kérdés

Tegnap tudtam meg ha gyerek nem is jár főiskolára,mert idén halasztott egy évet és majd szeptembertől másik szakon fog kezdeni.

Én mindig rózsaszín csekken adom fel a gyerektartást magamtól. Nem kértem én iskolalátogatási igazolást,mert ugy tudtam h be jár a suliba.

Találkozni ritkán tudunk,mert úgy alakult h munka miatt az ország másik felébe költöztem. Mikor telefonon beszéltem a gyerekkel,akkor ha a sulit kérdeztem h mi van vele azt mondta semmi,és más témáról beszéltünk.


2011. ápr. 23. 17:15
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
Húsvét után azonnal bírósághoz fordulok,csak nem tudom h amig nincs tárgyalás addig kell e fizetnem gyerektartást
2011. ápr. 23. 17:16
 2/46 anonim ***** válasza:
9%
És csak akkor fizetsz gyerektartást ha azt az iskolára költi? Ruházkodni, enni stb. nem kell annak a gyereknek? Érdekes felfogás. Gondolom férfi vagy.
2011. ápr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:

Igen férfi vagyok

A gyerektartás addig kell fizetnem amig nappalin tanul a gyerek.

Ez esetben viszont járt egy évet a főiskolára,most kiderült h halasztott,és jövőre ujra kezd egy teljesen másik szakon.

A gyerek mindig a gyerekem lesz tudom,de meddig kötelességem fizetni a gyerektartást? Talán 40 éves koráig?

2011. ápr. 23. 17:23
 4/46 A kérdező kommentje:

Végig abba a tudatba voltam h ezen az éven kívül ha minden jól megy még 2 év van vissza neki a suliól. Most meg kezdi totál előlről az egészet.


Csak van erre vmi törvény,h ne palizzanak be ennyire!

Van új kapcsolatom,a barátnőm szeretne gyereket,és persze én is. Ugy gondoltok ha már nem kell fizetnem a gyerektartást belevágunk a baba projektbe. De így most hogyan?

2011. ápr. 23. 17:26
 5/46 anonim ***** válasza:
70%
szerintem egyszerűen úgy oldhatod meg, h idén még fizeted, végig. jövő tanévben viszont már nem. azután pedig minden visszaáll rendszerezetté.
2011. ápr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
88%

Igaza van a kérdezőnek!

Miért fizetne neki, ha nem jár iskolába?

Menjen el dolgozni!

Vagy hogy gondoltad kedves első hozzászóló, hogy majd ő fogja tartani a semmirekellő gyereket?

ezt magyarázd már el nekem.

2011. ápr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem a gyerekednek elég szerencsétlen lehet az élete, h elvált szülők gyerekeként nő fel. Ne csak a jövendő gyerekednek legyél jó apja, hanem annak is akit már egyszer megcsináltál. A rendes szülő tényleg nem tartja el felnőtt gyerekét, de mindig segíti azt. Nagyon önző alak vagy.
2011. ápr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

Sztem meg a volt feleségem és a gyerekem az önző!

Minden hónapba rendesen fizetem a gyerektartás. Elvállalom az ország másik felében ezt a munkát,mert többet fizetnek,így a gyereknek is többet adni a főiskolás évek alatt(a fizetés 20%át fizetem). Minden hónapba a gyerektartás mellé csatolom a bérpapírom fénymásolatát,és akkor ezt kapom!

2011. ápr. 23. 17:35
 9/46 Vadmeggy ***** válasza:
14%

Gondolom miután a gyerektartást sem fogod fizetni és újabb gyereket csinálsz a régit le fogod szarni...

Az apámra emlékeztetsz :(. De gratulálok így kell felnevelni egy gyereket büszke lehetsz magadra!

Talán beszélgetni kellene vele és meg tudod, hogy miért nem jár egyetemre, miért kezd új szakot stb stb.

2011. ápr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
83%
Miert feltetlen az hogy egy elvalt szulok gyerekenek siralmas az elete? Enyem nem volt az, nagyon jo gyerekkorom volt. Anyam-apam, kulon, gondoskodott rola. Egy foiskolas mar nem gyerek, igaz?
2011. ápr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!