Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Engednétek ezt az ex férjetekn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednétek ezt az ex férjeteknek? Nem akarom túl lihegni a dolgot, de ez kezd egyre zavaróbb lenni.

Figyelt kérdés

Szüleim elváltak,anyuval maradtunk 4-en. A láthatás 2 hetente van,és így egész hétvégére elszokta a tesóimat vinni (én nem vagyok a gyereke). Nevelőmnek van egy barátnője,egy lakásban laknak. Oda viszi a gyerekeket rendszeresen aludni. Ezzel nem is lenne gond,bár én már az elején nem díjaztam h egy vadidegen csajhoz viszi fel a gyerekeket. Kezdetben a barátnő "szivinek" hívta a tesóimat,de az egyik tesóm leállította őt. Voltak még kisebb beszólások,anyut kibeszélték ketten majdnem a gyerekek előtt stb. Végül kibékültek anyuék (a válóperen).

Ma volt a láthatás,és mondta a nagyobbik tesóm h a csajnak az anyja találkozott a gyerekekkel és mondta h majd menjenek hozzá a gyerekek fel a lakására meg ment a szokásos dicsérő szöveg a részéről,meg az ölelgetések. Ezen teljesen kiakadtam. Egy idegen csaj anyjának a lakására? És a legjobb h az anyám is mondja h miért ne. Nekem ez furi!


Régen nekem is elváltak szüleim,és apám láthatáskor felvitt 3 különböző csaj lakására...aki éppen volt neki csaj! Anyu akkoriban mindig kiakadt,hogy ne más vegye át az anya szerepét.


Szerintetek csak én lihegem túl? Vagy jogos a kiakadásom?


2011. ápr. 24. 20:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is kicsit túlgondolkodom a dolgot,ebben igazat adok azoknak,akik ezt írták. Viszont van itt olyan,aki nem teljesen értette h miről is beszélek,ezért is írtam le az előzményeket :)
2011. ápr. 25. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!