Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Nem akarom elveszí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem akarom elveszíteni.

Figyelt kérdés

arról van szó,hogy a párom és én együtt vagyunk több mint egy éve és együtt is élünk.a hátunk mögött van egy elég kemény 3hónap amit végig szenvedtünk.nem volt munka,ebből kifolyólag pénz se.csak az idegeskedés egymáson vezettük le.

most úgy nézz ki kezdenek helyre állni a dolgok,de még mindig rengeteget vitatkozunk de szeretem nagyon és tudom hogy ő is engem.tudom hogy előbb utóbb ha így folytatódik vége lesz,rengetegszer beszéltünk erről békülés békülés hátán de egy apróságon mindig kidől a vita.

pl.mit főzzünk ma,ki főzze meg.szóval mindenen.

szeretném helyre hozni a kapcsolatunkat,és ha nem is olyan lenne mint az elején akkor is olyan mederbe terelni a dolgokat,ahol egymást segítjük mintsem hogy egymást kínozzuk.voltunk az utóbbi időbe sétálni is.sajnos az anyagi helyzetünk nem enged több programot,gondolok én itt vacsorára,mozira,vagy bármi másra.és hát külön se tudunk menni egy kis időre átgondolni a kapcsolatot mivel külföldön élünk és az ember innen nem tud haza szaladni.

mondjuk nem is ez lenne a megfelelő megoldás elszaladni a gondok elől hanem helyre hozni.de mégis mit tehetnék?már felemészt a dolog és nem akarom kidobni ezt az egy évet a feszültségek,veszekedések miatt.

de egyépként mielőtt felmerülne bennetek/magukba a kérdés mindent megcsinálok amit meg kell egy nőnek.

főzők,takarítok,pakolok mindig rend van.szexuális téren sincs semmi gond és mégis.igen és hozzá teszem ezek mellett ugyanúgy dolgozok mint ő.mégis mit csinálok rosszul?kérlek segítsetek..igen és bocsi ha hosszúra sikeredett


2011. ápr. 25. 18:09
 1/6 A kérdező kommentje:
20éves vagyok a párom pedig 26
2011. ápr. 25. 18:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Amiket írtál az csak vitatkozás. Csak azzal veszekszünk aki szeretünk. Amíg megy a szex, addig nincs baj. Ha gondoljátok keressetek egy egy pár-terápiát.
2011. ápr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Erre csak azt tudom írni neked,hogy meg kell tanulni a feszültséget valamiben,valamin levezetni és ne egymáson,például járjatok el futni,próbáljátok meg valahogyan lekötni magatokat a nehezebb időkben is.Ha ez sikerül akkor a kapcsolatotok már a helyén is van :-)
2011. ápr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a baja, hogy túl jó a dolga. Csináljon ő is valami munkát, ne csak a pö*csét rázza.
2011. ápr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kapcsolatotok a pénzre épül? Nem? Akkor nem kellene, hogy hagyjátok, hogy a rossz anyagi helyzet szétválasszon benneteket. Sajnos ebben a nyomorult országban bárkivel bármikor előállhat hasonló szitu. Nem vagytok kissé túl anyagiasak, még ha nem is valljátok be? A nehéz helyzetben össze kellene fogni, nem egymást bántani. Hatalmas akaraterő kell ahhoz, hogy legyőzzétek a belső feszültséget. Ha legközelebb gond van, vegyetek be mindketten egy Leszarom(R) tablettát és öleljétek meg egymást! Ez ugyanúgy vonatkozik a szülők, vagy a barátok, vagy egyebek miatt kirobbant konfliktusokra is.
2011. ápr. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekünk közel két év van a hátunk mögött,hasonló szitu miatt mert nem volt a kedvesemnek munkája!Lehet saját hiba, lehet nem!Végig szenvedtem-tük az időszakot, vita hegyekkel,idegileg felőrölt,a friss kapcsolatunkra sem hatott kedvezőleg.Érzelmileg is eltávolodtunk,mert az anyagi problémák,veszekedések megfertőzték a kapcsolatunkat.Gyűlöltem sokszor,hogy nincs munkája,minden miatta van,de ez a gyűlölet nem szívből jött,a sok gond hozhatta,ha ennek ellenére végig kitartottam mellette.Buktam autót,ékszert,beugrósként takarítottam pluszban,mindent pénzé tettem,hogy betömjem a lukakat,az anyagi kiesést!Jelen pillanatban,január óta sikerült egy olyan munkahely,amiről álmodni sem mertünk de össze jött, és külföldi munka ígérkezik a cég által. Nem volt hiába való a kitartásom utólagosan,a sok anyagi megpróbáltatás.És amint lehet,szigorú spór van,hogy bármit hoz az élet,ne keljen még egyszer végig vinni,mert már nem tudnám.Nagyon nehéz mélyre temetnem magamban,az időszakot,de próbálom mert szeretem!Persze ez az én történetem,én így vittem végig.A kapcsolatunkra rányomta rendesen a bélyeget,de egymásra találtunk,érzelmileg megint,ezt tette a pénz a sok zűr!És a pénz szóra nekem ne mondja valaki, hogy csak akkor szeretjük a társunkat,ha rendezettek a körülmények,a bajban meg eldobnánk?Mert az nem élt át ilyen szitut, igen is megtud rontani egy kapcsolatot,az elkeseredés,nélkülözés,stb!Iszonyú erő,elszántság,probléma megoldó késég kel,és persze szeretet kell,hogy végig vidd a zűrös időket,ki állja a próbákat az adott helyzetben!
2011. ápr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!