Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Már nem szeret a férjem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeret a férjem! Hogyan szerezzem vissza a szerelmét? Nem akarom elveszíteni!

Figyelt kérdés

Kisfiunk születése után elkezdett süllyedni a kapcsolatunk,de valahogy nem volt idő, erő tenni érte. 3 év telt el azóta és eljutottunk oda, hogy a férjem már csak úgy szeret mint a gyermeke édesanyját.Én ennél többet érzek még mindig iránta.Azt gondolom nem igazán tudtuk kezelni a gyermek által jött új élethelyzetet.Ő mindig dolgozott én meg állandóan tök egyedül voltam a kicsivel.A családom közel 600 km-re él tőlünk, így nem tudtak besegíteni, az ő családja meg elég önző ahhoz, csak magára gondoljon és soha nem kaptam tőlük semmilyen segítséget.Így szép lassan eltávolodtunk egymástól.Próbálom visszakapni a régi életünket, próbálok érte tenni, több kevesebb sikerrel,de kéne valami ami teljesen megváltoztatja az életünket, izgalmasabbá, tartalmasabbá teszi.Talán az segítene, hogy visszakapjam a férjem szerelmét! Segítsen aki volt hasonló helyzetben és sikerült kilábalniuk a krízisből! Nem akarom elveszíteni a férjem!

Előre is köszi minden választ!


2011. aug. 24. 18:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Szex a megoldás, felesleges bonyolitanod.
2011. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
erre most én is kiváncsi lennéK:(várom énis a válaszokat...
2011. aug. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%

Már kaptatok választ csajok, szex szex szex, mindig, mindenhol, tegyétek oda magatokat.

Ennyit kell tenni. Ha nem megy, hát nem megy, csak akkor a végén nem kell rácsodálkozni a világra hogy elhagyott a pasi.

Csúnyán hangzik, de ez van.

2011. aug. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
A pasikat komolyan csak és kizárólag szex-el lehet megtartani??? Bocs, hogy offolok, de ez most nagyon érdekel. Nos, férfiak? A szex mennyi százalékát kell, hogy kitegye a kapcsolatnak?
2011. aug. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

Nem offolsz, nagyon is a témába vág és igen a válasz.

Mondjuk úgy hogy ha nincs szex (megfelelő, és itt a megfelelő egyénekre szabott) akkor nincs kapcsolat. Darabig megy, tessék lássék, az emberi normák és a nevelés müködik, de jó vége nem lesz.


Tehát ha egy asszony látja hogy baj lesz és kifejezetten az érdekli hogyan tartsa meg akkor bármilyen középkorinak is tünik a válasz akkor a szex a megoldás.

2011. aug. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
szex, több nőt ismerek, aki így oldotta meg!
2011. aug. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat,de... ... ...

A férjem 7 napból 5 nap dolgozik. Reggel 6-kor elmegy itthonról és este 9-10 óra körül ér haza.Képzelhetitek, hogy rohadt fáradt!!!Én persze úgy gondoltam mindig, hogy szemétség lenne még ezek után "sex-re kényszeríteni",így mindig vártam azokat a napokat, amikor másnap nem dolgozik,hogy egy kimerítő szeretkezés után,nem kell reggel korán kelnie,hanem pihenhet amíg kedve tartja. Persze így elég ritkák lettek az együttléteink.Lehet, hogy itt rontottam el? Erőszakosabbnak kellett volna lennem és nem kellett volna mindig arra gondolnom, hogy : " Ma békén hagyom, mert reggel el fog aludni!"?

2011. aug. 24. 20:29
 8/17 A kérdező kommentje:
de, ha sex, hát legyen sex, minden mennyiségben és minőségben!
2011. aug. 24. 20:31
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Aki ilyen marhaságot ír, hogy szex, szex és szex, arra ne hallgass, mert életében nem volt igazi érzelmeken alapuló kapcsolata. Szexszel egy férfit sem lehet megfogni érzelmi szinten, mert ők különválasztják a kettőt. Fontos a szex, de csak az egyik a többi (talán) még fontos párkapcsolati összetevő közül. Próbáld valahogy megszervezni, hogy el tudjatok menni valahova pár napra a férjeddel és közben beszélgessetek egy nagyot magatokról meg arról, miként lehet feloldani a krízist. Ne vádaskodás legyen, hanem beszélgetés. Ha még ő is szeret téged, akkor sikerülni fog erőt meríteni egymásból. Nyisd fel a szemét, hogy mekkora kincs birtokában van. Más férfiak szerető feleségről, szép, egészséges gyerekről csak ábrándoznak.
2011. aug. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

Nem csak azért kell a szex mert állatok vagyunk, hanem ez stabilitást is nyújt. Ahogy valaki sikeres a munkájában és ebböl erőt tud meriteni, épp úgy lehet valaki sikeres vagy sikertelen a kapacsolatában és a sikeres kapcsolathoz hozzátartozik a szex is.


Tehát ha nem szexelsz vele el is bizonytalanitod, magadban, a kapcsolatotokban.

Képzeld magad a helyébe, képzeld el mondjuk az ideális esetet. Reggeltől estig dolgozik és közben csak te jársz az eszében. Alig várja hogy vége legyen a melónak és mehessen hozzád. Erre te 'nem piszkálod' mert biztos fáradt.

Mire fog gondolni egy idő után? Megmondom én: mi a f@sznak csinálom?


Szóval piszkáld csak nyugodtan, jelezd ezerféleképp és ezer helyen hogy kapható vagy némi kényeztetésre, max lesz olyan hogy igazad lesz és tényleg fáradt.

De azt remélhetőleg meg fogod érteni, hisz nem azért fáradt már áttivornyázta az éjszakát, hanem azért mert reggeltől estig nektek lapátolta a pénzt.

2011. aug. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!