Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válok, van egy kislányom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válok, van egy kislányom, terhes vagyok, és van közös ház. A férjem lelépett, nem kell neki semmi, de nem találom sehol és megy szerdán Amerikába. Nem akarom elveszíteni se a gyerekeket, se a házat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondta, h a gyerek/ek tuti, h nem kellenek neki. Ettől még nem is annyira félek, mert a gyerek se szereti az apját, meg ő se nagyon a gyereket. Dühít, de vhol örülök neki. viszont a házról nem írtuk meg a lemondó nyilatkozatot, amit ígért. Van így esélyem a házra, ha ő 1 tárgyaláson se fog megjelenni? Csak gyesből és családiból élek, 50%-a enyém a háznak, de csak nekem van benne pénz, neki semmi. (szocpolos ház)
2009. jún. 8. 13:48
 1/3 anonim válasza:
83%
Szerintem ezzel a kérdéssel ügyvédhez kellene fordulnod,itt maximum az tud neked válaszolni,aki volt már hasonló helyzetben.Ha gondolod,tudok ajánlani neked,egy pesti válóperes ügyvédet.
2009. jún. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

jogiforum.hu

De ki fizeti a haz torleszteset, mert az is van, nem?

Add be a valast mindenkeppen, hiszen kell gyerekelhelyezes, es kell gyerektartast is fizetnie!

Add be a valast meg ma, irjal a birosagnak.

2009. jún. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Es akkor egyedul el sem tudnad adni a hazat, nem?

Egyedul fenntudnad tartani, csak ezert gondoltam, hogy eladnad.

De ha a banknak nem fizettek, ok ugyis elarverezik, ha a ferjed nincs itt akkor is.

Hihetetlen micsoda felelotlen alakok vannak, es csak ugy, mindenfele buntetes nelkul megusszak!

Szerintem kint is fog maradni Amerikaban, dolgozni megy?

2009. jún. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!