Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elhagyott feleségek! Mi volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott feleségek! Mi volt az ok?

Figyelt kérdés
Közös gyermekkel foglalkozik a párotok?
2011. ápr. 28. 19:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
95%

Bár én férfi vagyok, de nem tudom megállni, hogy ne szóljak hozzá.

20:10 - Ezt a választ akár az én feleségem is írhatta volna. Kevesebbet kerestem, rosszabbul ment a cég, és beújjított egy Gyuri nevű impotens taxis maffiózóval. Bár mi még nem váltunk el, de iszonyat sokmindent összehazudott rólam a válóperen, még azt is hogy megvertem, pedig csak ő illetve ők bántottak engem, én őt soha. Az igazi okot persze csak nekem mondta, másnak nem. Én már előtte is fontolgattam a válást, mert gyanús volt, hogy megcsal. Ráadásul mindenhol mindenkinek alaptalanul szidott. Egy házasságban pedig szerintem össze kell tartani, még akkor is, ha nem megy minden a legnagyobb rendben. De a végső ok az anyagiak voltak nálunk is. Nem keresek rosszul most sem, de nem olyan nagyon szuperül, mint akkor.

A gyerekek tekintetében még kérdéses a dolog, de akarjuk mindketten (ő az irreálisan magas tartásdíj követelése miatt én meg mert emberré szeretném nevelni őket). Ő pedig mindent elkövet, hogy eltávolítsa őket tőlem.


Úgyhogy elnézést hogy férfiként válaszoltam, de szerintem ez egy igen gyakori ok, csak kevesen fogják kimondani és keresnek más ürügyet, amire rá lehet fogni.

2011. ápr. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
90%
Mi volt az ok?Izélgetett egy két gyerekes férjes rüfkével
2011. ápr. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!