Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 4gyermekkel mennyire könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4gyermekkel mennyire könnyen találok uj párt magamnak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 21:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
54%
anyám is talált, pedig akkor volt 41 éves.. és van még mindig négy gyereke ^^
2011. máj. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
köszi,de azért nem kéne úgy irni mintha a gyerek fertőző betegség lenne.apuka lelép éli világát a nő ottmarad és becsülettel neveli a gyerekeket.nem kéne ilyen lekezelöen irni.annak köszi aki biztatot irt és kedves volt
2011. máj. 11. 09:18
 13/19 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélyed, de van. Csak az a fontos, hogy a párod ne érezze, hogy elhanyagolod őt a gyerekeid miatt. Ha a gyerekek lesznek mindíg az előtérben, akkor nem fog működni egy kapcsolat sem, de ha megtalálod az egyensúlyt és a párodra is szánsz legalább annyi időt, mint a gyerekeidre, akkor menni fog.
2011. máj. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
30%
Mostanában ez a divat....hajrá
2011. máj. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem megsértődni kell, ha valaki őszintén megírja a véleményét. Egy gyereket nevelni nagy felelősség, munka és anyagilag is megterhelő. Nem várhatod el, hogy tárt karokkal fogadjanak a férfiak 4 gyerekkel.

Nem betegség, de hátrány, az biztos.

2011. máj. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nehezen. Én nő vagyok, de nőként sem kéne gyerekes férfi, akkor sem ha nem vele él a gyerek.Egy férfi még inkább érzékeny erre. Nem lehetetlen, szóval én sok sikert kívánok és remélem összejön, de tény, hogy sokkal nehezebb lesz, mint gyerek nélkül.
2011. máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon, nagyon nehezen...

Próbálj meg, ne ezen agyalni, görcsölni, akkor talán több esélyed lesz.

Én bizony ismerek olyat, aki négy gyerekkel is talált magának társat.

Vannak szerencsések és vannak olyanok, akik nem azok.

Egy biztos, ha ezen görcsölsz, tuti nem fog sikerülni.

2011. máj. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
61%

Bátor voltál, hogy 4 gyereket mertél szülni, nekem 1 is elég a mai világban! Olyan sok pasas lelép, hogy ma már azt kell alapnak venni, hogy egyedül kell majd fölnevelni, erre berendezkedni...

Hát 4 gyerekkel nem leszel könnyű helyzetben, sok sikert!

Egy barátnőmnek (most 30 éves) két kicsi gyereke van és ő is rengeteget panaszkodik, hogy ahogy megtudják ezt a hapsik, már nem hívják, a végén már eltitkolta.....de előbb-utóbb úgy is kiderül, és jól írták ez egyik előző kommentben, ha gyerekkel nem kellesz, az rögtön ki is derül, ahogy közlöd a dolgokat...láthatod a fickó arckifejezésén, hogy áll a dlgokhoz, szóval ezt elég könnyen el lehet dönteni és elkerülheted a legrosszabbat, a bizonytalanságot, lásd a dolgok előnyös oldalát

2011. máj. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Saját példa: Nekem sikerült! 28 éve 3 gyermekkel robbantam be a férjem életébe. Boldogok vagyunk, van 1 közös gyemekünk is és 11 unokánk. Ja és az sem gond, hogy Ő 10 évvel fiatalabb. Recept: tolerancia!!! Sok sikert, boldogságot! Annamagdolna
2011. máj. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!