Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennél, ha a testvéred...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a testvéred bevallaná közel másfél éve megcsalja a feleségét?

Figyelt kérdés
20 éve vannak együtt,4 gyerekük van ,tele vannak hitellel.Csak én és a férjem tudunk a dologról.Sógornőmmel jól kijövünk,a testvérem sorsa is érdekel.Mit tegyek?
2011. máj. 24. 11:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ebbe nem szabad beleszólni, kár hogy megtudtátok, de akkor sem... :((((
2011. máj. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ne szólj bele, mert a végén Te leszel a sz@rkeverő. Ha fordítva lenne - a testvéredet csalná a párja - az persze más helyzet lenne, de így jobb nem beleszólni. Szerintem legalábbis.

A férjed mit mond erről?

2011. máj. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálnám a tesóm lebeszélni.Ha nem megy,akkor sem szólnék a sógórnőmnek.
2011. máj. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg utólag derült ki, hogy tudtad és nem szóltál végülis jogosan fog haragudni. Én biztos tudni akarnám és nem a hírhozóra lennék mérges.
2011. máj. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a testvéreddel (négyszem közt), hogy jó volna, ha nem tenné ezt. De amúgy ne szólj bele!
2011. máj. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szerinte is maradjak ki belőle.Csodálkozok rajta mert őt az előző felesége másfél évig csalta,mikor egyszer váratlanul hazaért ez be is bizonyosodott számára.Mindenki sejtette vagy tudta csak nem mertek neki szólni.
2011. máj. 24. 11:59
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hiszem rábeszélném a testvéremet, hogy mondja el a feleségének, s ha úgy adódik kérjen tőle egy utolsó esélyt.

Neked is szarul esne, ha férjed testvére és annak férje/felesége tudná, hogy téged megcsal, de nem tesznek semmit.

Nem kell szarkeverő légy, inkább a tesóddal beszélj, hogy tisztázza magát.

De amúgy egy nővel van viszonya aki iránt érzelmeket is táplál, vagy több nővel, akikkel testi kapcsolatot létesít? Mert az sem mindegy....

2011. máj. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mármint a férjemet csalta az előző felesége
2011. máj. 24. 12:01
 9/15 A kérdező kommentje:
A testvéremnek 1 nővel van kapcsolata akivel én heti rendszerességgel kell hogy találkozzak és nem igazán tudom hogyan viselkedjek vele.Ő már elhagyta a férjét csak nem vallotta be neki a megcsalást.Ha együtt látom őket a bátyámmal mindketten boldognak látszanak csak nem merik felvállalni kapcsolatukat.
2011. máj. 24. 12:08
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt nézem joga van a nőnek tudni, én nem érezném jól magam, ha tudnám, hogy ő álomvilágban él... De először a testvéremmel beszélnék és megpróbálnám meggyőzni én is beszéljen a feleségével, esetleg megmondanám neki, ha ő nem mondja el, megtudhatja mástól....
2011. máj. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!