Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha valaki megcsalja amásikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki megcsalja amásikat mennyire hagy nyomokat?

Figyelt kérdés
Például egy rutinos megcsaló emaileket ír? Amiben leírja, hogy mennyire hiányzik neki a másik nő meg milyen szar a mostani barátnőjével vagy hasonlókat? Vagy ez veszélyes, mert ennek nyoma van és a "szerető" esetleg felhasználhatja ellene bosszúból? Inkább telefobeszélgetésekben lehet ilyet mondani nem? Sms?
2010. febr. 26. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam és írtam sms.-t amit utána ki is töröltem, de beszéltem msn.-n is vele. Ja és a tartalom változatos volt, a hol találkozástól, a mi újságig. Nem használta fel soha ellenem.
2010. febr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszi a választ.


csak arra gondoltam, ha valaki még csak 1-2 hónapja ismeri a nőt, akivel megcsalja a párját, mer-e vajon olyan dolgokat leírni, ami aztán bizonyíték lehet később? mert ugye szó elszáll, írás megmarad...

2010. febr. 26. 13:17
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázni kell az ilyen dolgokkal.Nem tudhatod ...
2010. febr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Hát szerintem ez egyéntől függ: pl én a pasimon soha nem vettem észre semmilyen jelet,aztán egyszer a számitógépén találtam msn beszélgetést, na abban aztán volt minden.

Szóval szerintem nem lehet általánosítani

2010. febr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Aki rutinosabb, képes tökéletesen konpirálni, pókerarccal hazudni - minden jelet eltüntetni.
2010. febr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
bocs: konspirálni... és képes arra, h a többeknek is szerelmet valljon - és talán nem is hazudik: tud sokat szeretni. Nincsenek nyomok.
2010. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
persze, mindnet ki lehet törölni....csak az email, sms a másik lánynál is ottmarad...és ő lehet nem törli ki és bosszút áll...én ezért nem mernék soha senkit megcsalni...illetve elsősroban azért nem, mert az ekölcseim nem engednék.
2010. febr. 26. 14:34
 8/11 anonim ***** válasza:
ha vakinek is van egy kis csopp esze es fantaziaja, akkor soha nem jossz ra. nem tom fiu v e v lany, de most lany leszel. a baratod csinal egy masik email cimet eszmeletlen hosszu varialt koddal. amirol neked meg selytesed sincs. nagyon egyszeruen meg lehet csinalni h a gepen ne maradjon nyoma az email cimnek, es ha megis akkor meg le is tagadhatja pl olyan cim ami munkhelyre kell, mert kitorli abbol is a leveleket. az egyeduli eleg biztos esely a keylogger nevu program ami megjegyzi az osszes leutott billenytut, ezt a gepre kell felrakni.csak nem szabad elfelejteni mivel hivod elo es visszatudod ellenorizni.
2010. febr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mi megbeszéltük az otthoni problémákat, bár a szeretőm ismerte a páromat
2010. febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A megcsaláshoz mi szükség van az emailekre meg az smsekre?

Én ezt nem értem!

2010. febr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!