Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha 2év után válok, de nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2év után válok, de nincs gyerek se házassági szerződés, akkor is illeti a fél vagyon mindkettőnket?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 14:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A házasságotok alatt megszerzett vagyon igen. Ami házasság előtt szerzett, az nem!
2011. máj. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Pontosabban a házasság alatt szerzett vagyon fele.
2011. máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Még pontosabban a közös szerzemények fele. :)

Van, ami nem számít ebbe bele, hiába házasok.

2011. máj. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
7%
Ha valamelyik fél csalta a másikat és ez a fő váló ok, akkor annak a félnek nem jár semmi
2011. máj. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem Amerika,itt nincs jelentősége!Pedig végig csalt,de bizonyítékom sincs rá,csak annyi hogy óvszert találtam a táskájában,na meg az éjszakai hazajövetelek.
2011. máj. 26. 15:45
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon is számít, mi is most járunk.

Ha van fogadod ügyvéded és ért is hozzá akkor ezzel érvelt volna az első perctől fogva.

2011. máj. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az a bibi,hogy a férjem ügyvéd...és neki van ügyvédje,nekem nincs munkám bár "zsebpénzt" ad.Gondoltam hogy elmegyek egy ügyvédhez,de perre már nem lesz pénzem.Bár telefonon beszéltem egyel,de azt mondta hogy másfél évnyi házasság után nem jár semmi,csak peres úton lehetne pénzt követelni.
2011. máj. 26. 15:58
 8/13 anonim ***** válasza:

ha ügyvéd akkor nyilván egész jóban van a kollégákkal és a bírókat is ismeri.

Sajnos a mai világban a pénz beszél.


Ennyire rossz a helyzet, hogy már nem lehet megmenteni a házasságotokat?

2011. máj. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
3éve ismerkedtünk meg,másfél éve házasodtunk össze,és 3éve csal,velem másfél éve nem feküdt le.....szerinted,megakarom menteni?Semmi esetre sem.Ráadásul egy nagyon alattomos ember,sok mindenkit tönkre tett,egy igazi maffiozo,de komolyan az,nem egy rendőrségi ügye volt,sőt hamis tanuzásért is lefizetett embereket,erről felvételem is van.
2011. máj. 26. 16:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Huh,az kemény! Ha nincs ügyvédre pénzed,akkor kapsz kirendeltet.
2011. máj. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!