Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi a véleményetek arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha egy családos férfi szeretőt tart?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek az olyan férfiakról akik azért tartanak szeretőt mert a feleségük teste megváltozott a terhesség és a szülés miatt? Milyen lehet az ilyen kapcsolat? Ismerősi körömben van ilyen, amúgy meg úgy látszik minden a legnagyobb rendben van. Nevelik a gyerekeket, nyaralni meg mindenhová eljárnak. A férfi már egyszer le is bukott, de visszafogadták.

Működhet egy kapcsolat így?


2011. máj. 30. 09:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A történet nem rólam szól, hanem másról. Csak az emberek véleményére voltam ezzel kapcs. kíváncsi, mert egyre több ilyen derül ki a környezetemben. (Én nő vagyok, már több mint 10 éve vagyunk együtt a párommal, és még mindig tökéletesen működik minden - igaz még nincs gyerekünk - de remélem utána sem lesz másként!
2011. máj. 30. 10:30
 12/18 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom h elég sex lenne otthon, csak a férj már nem kívánja a feleséget, aki mindent megtesz h tetszen neki, de a genetikával és az évek múlásával nem lehet felvenni a versenyt!Bármit csinálhat, már nőként nem kell neki. Főleg ha a pasi szeretője meg sokkal fiatalabb.
2011. máj. 30. 10:35
 13/18 anonim ***** válasza:
60%

10:03-al tökéletesen egyetértek... Olyan könnyű az elhízást és a nemtörődömséget ráfogni a szülésre.


Oké, mikor terhes a nő picit meghízik, semmi gond.

Oké, amíg szoptatja a babát nyilván nem a kezd diétázni.


De amikor 3-4 éves gyerekkel flangáló igénytelen kövér bulákat látok, haja zsíros, szeme karikás, 2 réteg úszógumi, foga sárga, körme gusztustalan - és ráfogja ezt a szülésre, na az kabaré. Na ha egy ilyet csal meg a férje azt tökre megértem.


Azt abszolut nem, hogyha egy igényes kismamát, az görénység.

2011. máj. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas szemétség. Nemcsak a feleségét, hanem a gyerekeit is tönkreteszi. Vajon milyen hangulatban tellnek a napok? Anyuka közben biztos vidáman játszik a gyerekekkel, neveli őket. Én ilyen helyzetben vagyok, szegény gyerekek gyerekkora megy rá az apuka hobbijára. Önző. Ha család kellett, ki kell tartani, jóban-rosszban. Biztos meg lehetne beszélni a feleséggel, miben kellene változtatni, HA AKARJA...

Egyébként a férfiaknak is könnyű ráfogni, azért nem kell, mert megváltozott a szülésben, közben nagyrészt csak unalmassá vált. (én pl. egyáltalán nem híztam el, és nem lettem trampli)

2011. máj. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Na ezt bírom, ha család kell tartson ki. A feleség miért nem tart ki? A sok prűd nő csodálkozik hogy megcsalja férje?? A házassághoz a házasélet is hozzátartozik, csak ha már megvan a gyerek erről a nők elfeldkeznek. Hát akkor nem kell rinyálni, hogy félre lép a férjük, hanem tenni azért hogy ne másnál keresse a szexet!
2011. máj. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
39%

Mindennek több oldala van. nem jó, ha egy ember elhagyja magát. kíváncsi lennék azonban arra, hogy hány igazán pici gyerekkel van most otthon. én látom, hogy a pici gyerekes bnőimnek mire van, és mire nincs idejük. akinél van nagymama, és bevállalja a bébiszittinget, az kicsit szerencsésebb. De tényleg ki vannak facsarva. Halálra aggódják magukat a mindennapi gondok miatt, és hogy a melóhelyükre visszamehetnek-e. A férjüket alig látják, mert a szegény kettő helyett dolgozik, még sincs pénz semmire. Nincs pénz új ruhára, nincs pénz havonta fodrászra, kozmetikusra, nincs pénz fogyókúrás kajákra. Eszik, ami olcsó: kenyér, tészta. Gyümölcs max a gyereknek, a zöldség ára jól felment és még drágulni fog. az egész napos házimunka, gyereknevelés mellett nincs energia a sportra. Örül, ha a férje 7-8 óra tájban hazaesik, segíteni a pali már nemigen tud, neki meg erre nincs energiája. Ha fürdetni kell, vagy vacsoráztatni, akkor ha nem is vág pofákat, de látszik rajta, hogy iszonyat nehezére esik, mert fáradt.

És lehet itt jönni, hogy biztos romákról, meg suttyó tanulatlan érettségizett alsó osztályból valók... nem.. diplomások. Csak nincsenek olyan kapcsolataik és nem volt gyomruk olyan státuszba "befektetni" magukat, ahol átlag felett keresnének.

De sebaj, mert majd szépen elveszik a családi pótlékot, reméljük visszamenőlegesen is, és akkor még annyi pénz sem lesz egy anyának/apának magára, amennyi most. a gyerektől nyilván nem fogják megvonni a kaját, ruhát, játékot, fejlesztőket, orvosi ellátást, stb, majd maguktól.

És igy lesznek a családosok (igen, az apukák is, ugyanis nagyon sok lepukkant apuka van) egyre slamposabbak.

Nem kéne nemekre bontani ezt a kérdést, és nem kéne kizárólag lustaságra és taplóságra fogni.

Aki ezt teszi, magáról mond véleményt, hogy egy ilyen bonyolult rendszert ennyire leegyszerűsít.

2011. máj. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó! Akikről véleményt kérdeztem nagyon jó modú (havi fél millióból élő)pár. A gyerekek meg már nagyok 12-20 év közöttiek. A feleség sem hanyagolja el magát, sőt! Csak egyszerűen nem kívánja a férje, mert mint írtam a genetikával és a természettel nem vehetjük fel a versenyt. A fiatal "pipiket" szereti, akik még feszesek "mindenhol".
2011. máj. 31. 08:22
 18/18 anonim ***** válasza:
Az ilyen férfit ki kell herélni, szenteletlen földbe temetni, jeltelen sírba.
2011. jún. 17. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!