Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek van olyan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy a gyerekünk születése óta a párom nem kíván és csak nagyon ritkán szeretkezik velem? Akkor is az én kezdeményezésemre. Állítja hogy szeret. Szerintem meg csak a gyereket.

Figyelt kérdés
A szeretet egyik kifejezésmódja és közlése a szerelmeskedés, nem? Odabújik, puszilgat, de nem közelít. Azt mondja azért, mert nem akar több gyereket és fél hogy terhes leszek. Védekezés is van, de nem él vele, inkább elfordul és elalszik. Félek ez kihűlt és szakítás lesz. Állítja hogy szeret és majd jobb lesz és majd többet szexelünk. Kérdeztem, mitől és miért? Mi fog változni ami eddig nem történt meg? 2 ember kell ehhez és nem rajtam múlik, de szerintem valójában nem szeret csak nem akarja felvállalni, én így érzem. Hónapok óta várom hogy kezdeményezzen ő is, mert az enyémet elutasítja, csak akkor szexel mikor látja hogy már kivagyok, kb havonta 1x. Meddig mehet ez még, meddig várjak és egyáltalán mire várjak? Szomorú vagyok. Írjátok meg kérlek őszinte véleményeteket.
2011. jún. 3. 10:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/81 anonim ***** válasza:
Végig olvastam az egészet. Sajnálom hogy szétmentetek. :( Tudod mi jutott eszembe a történeted olvasása közben? Hogy lehet volt valami nemi betegsége amivel nem akart megfertőzni. Az hogy félrelépett szerintem is abszolút elképzelhető, még ha utána meg is bánta esetleg. Amikor megszültem az első gyermekünket férjem sem akart velem szexelni, bár tény hogy a terhesség alatt meg én nem akartam. Utána voltak rövidebb időszakok mikor akarta a szexet, de ezek az időszakok elég rövid ideig tartottak. A második gyermekünkkel 3 hónapos terhes voltam mikor kiderült, hogy (saját bevallása szerint) másfél éve van valakije. Persze nem magától mondta el, lebukott. Minden kitisztult előttem. Már az első gyermekünk várásakor volt valakije, sőt lehet már előtte is! Mindig csak akkor kívánt amikor épp nem volt senkije. :/
2013. máj. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!