Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek van olyan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy a gyerekünk születése óta a párom nem kíván és csak nagyon ritkán szeretkezik velem? Akkor is az én kezdeményezésemre. Állítja hogy szeret. Szerintem meg csak a gyereket.

Figyelt kérdés
A szeretet egyik kifejezésmódja és közlése a szerelmeskedés, nem? Odabújik, puszilgat, de nem közelít. Azt mondja azért, mert nem akar több gyereket és fél hogy terhes leszek. Védekezés is van, de nem él vele, inkább elfordul és elalszik. Félek ez kihűlt és szakítás lesz. Állítja hogy szeret és majd jobb lesz és majd többet szexelünk. Kérdeztem, mitől és miért? Mi fog változni ami eddig nem történt meg? 2 ember kell ehhez és nem rajtam múlik, de szerintem valójában nem szeret csak nem akarja felvállalni, én így érzem. Hónapok óta várom hogy kezdeményezzen ő is, mert az enyémet elutasítja, csak akkor szexel mikor látja hogy már kivagyok, kb havonta 1x. Meddig mehet ez még, meddig várjak és egyáltalán mire várjak? Szomorú vagyok. Írjátok meg kérlek őszinte véleményeteket.
2011. jún. 3. 10:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
88%

VAN ilyen, ezt már rég leírták okos pszichológusok. Gyakoribb, mint gondolnád. Olvass utána a neten.


Viszont: *A szeretet egyik kifejezésmódja és közlése a szerelmeskedés, nem?


Jól mondtad: "egyik".

A szexhez VÁGY kell, a vágy viszont nem egyenlő a szeretettel.


Amúgy azzal egyetértek, hogy magától nem lesz jobb, kéne szakszerű segítség (pszichológus, szexuálpszichológus). Ha választás elé állítod, akkor csak rontasz a helyzeten.

2011. jún. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 A kérdező kommentje:

Császárral szültem, nem ott jött ki a gyerek! Terhesség alatt sem szexeltünk már, mert hogy zavarja a gyerek...

Elmondtam neki mindezeket már és arra mondta hogy adjak időt, 1 hónapot és rendezi. CSak tudod hónapok óta nem sikerült neki rendezni akkor most mitől lesz másabb? Magára erölteti?

Elmondtam mindent, hogy elvette a nőiességemet, az önbizalmamat ezzel. Azt feleli erre mindig, hogy nyugi és megsímogat. De nem történik semmi. PEdig sokkal vékonyabb és kívánatosabb vagyok külsőre mint terhesség előtt!

2011. jún. 3. 10:32
 13/81 anonim ***** válasza:
49%
Sajna en is igy jartam.Nem akarlak elkeseriteni,de a szüles utan tölem is elhidegült a parom.Amikor a 3. babaval terhes lettem egyszerüen lelepet mar masfel eve.(Kerdem en akkor miert akart gyerekeket?!!!!!)Neha jelentkezik ugyan,de nem adott meg egy telefonszamot sem,hogy el tudjam erni.Fogta magat es kilepett az eletünkböl es meg csak magyarazatot sem adott.Nem vagyok dagadt,de az alakom mar nem a regi sajna.Szerintem ez volt a baj.Probalj meg sportolni.Ja es menjetek el valahova a baboca nelkül es beszeljetek öszinten!
2011. jún. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
59%

Állandóan jönnek ezzel az undorodik dologgal, de érdekesmódonmég senki nem tudott mondani egy konkrét férfit se,aki "megundorodott"volna a felelségétől mert látta a szülést.Mindíg csak "hallotta".

Úgyhogy ez marhaság.


De ülj le vele és beszéld meg, ha azt mondja, hogy majd jobb lesz, akkor most miért nem jó? Mi változott és minek kell visszaváltoznia?

Kérdezz konkrétan, ha megérted akkor tudtok is segíteni a dolgon. Ha van konkrét ok.

2011. jún. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim ***** válasza:
85%
Nem szed antidepresszánsokat? mert azoknak hatása a libidócsökkenés sőt impotencia
2011. jún. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 anonim ***** válasza:
100%

Most beszéltem a párommal pár szót erröl, hpogy miért van ennyi családdal ez.


Párom és szerintem is egy olyan párnál ahol nem volt nagy a szerelem, ahol a férj csak családanyát látott a párjában. ahol valami nem stimmelt már a kapcsolat elött. (lehet csak a férj érezte ezt) ott a szülés után meg van minden, megszületett a gyerek, már nem kell az asszonynak teteni magát, nem kell törni magát a sexre sem, teljesítette amit elvár.

párom a szülés után is ugyan úgy akar, kezdeményezik és ezerszer elmondja hogy szeret. de nekünk nagy szerelemmel indult akapcsolat és habár veszekedések mindig is voltak és vannak, de mindig azt éreztük hogy csak együtt. vagy is mondhatni olyan szuper nagy LOVE van és volt is köztünk.

2011. jún. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 A kérdező kommentje:
Azt mondta egyszerűen nem kívánja a szexet. Viszont tudom hogy magának meg csinálja. Azt mondta nem velem van a baj, nincs kedve szexelni, mert bebeszélte hogy nem akar több gyereket és hogy a férfiaknál van ilyen hogy ha nem akar több gyereket akkor utána már a szex sem érdekli. Hozzáteszem igencsak szexcentrikus ember. Kérdeztem mi az indok, csúnya vagyok, fehér a bőröm vagy nem szeret vagy nem tart kívánatosnak? Azt mondta nem velem van a baj. Ezt én is tudom. Hidd el, jobb nő vagyok mint gyerek előtt. Szerintem egyszerűen rámunt. NEm vagyok érdekes számára. Kérdeztem is tőle, hogyan akar akkor együttélni így velem hosszútávon? Nem tudott válaszolni csak annyit, hogy várjam meg míg ő kezdeményez és jó lesz minden. 2 éve várom... Mitől lesz most másképp???
2011. jún. 3. 10:40
 18/81 anonim válasza:
84%
Kicsit hasonlo a helyzet nálunk is.Mindig én kezdeményezek,sokszor kapok elutasítást,ha végre belemegy,akkor csak azért,mert előtte nagyon kiborulok,sírok,és elmondom emnnyire rosszul érezm magam emiatt.Ilyenkor meg azt érzem,szánalombol van velem.Nagyon keserű érzés,közben pedig állítja,nagyon szeret,ha felajánlom a válást,minden erejével tiltakozik,volt,hogy ő sírt.Két pici gyerekunk van,nem hinném,hogy az apás szulés váltotta volna ki ezt nála,mert élete legszebb élményeként emlegeti,és buszke rám,hogy milyen fájdalmat kibírtam.Szoval átérzem a helyzeted,de nem tudom mi lehet a megoldás.Én várok és reménykedek,hogy újra minden a régi lesz.
2011. jún. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 anonim ***** válasza:
49%
Lhet, hogy ez durva lesz, de nem lehetséges, hogy szeretője van? Mindent megmagyarázna...
2011. jún. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 A kérdező kommentje:
10:39es: a legnagyobb rózsaszín felhőbe lettem terhes, tervezetten. Úgy érezte szerintem hogy már teljesített és nem kell tovább kedveskednie és már nem érez vágyat, mert "megvagyok". Én erre gondolok, de ő ezt sosem fogja felvállalni. Vmiért bennem próbál hibát keresni amivel takarózhat. Az a baja hgoy eröltetem a szexet. De ha lenne vágy, nem kéne eröltetni nem? Hiába kedveskedek és bújok.
2011. jún. 3. 10:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!