Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek van olyan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy a gyerekünk születése óta a párom nem kíván és csak nagyon ritkán szeretkezik velem? Akkor is az én kezdeményezésemre. Állítja hogy szeret. Szerintem meg csak a gyereket.

Figyelt kérdés
A szeretet egyik kifejezésmódja és közlése a szerelmeskedés, nem? Odabújik, puszilgat, de nem közelít. Azt mondja azért, mert nem akar több gyereket és fél hogy terhes leszek. Védekezés is van, de nem él vele, inkább elfordul és elalszik. Félek ez kihűlt és szakítás lesz. Állítja hogy szeret és majd jobb lesz és majd többet szexelünk. Kérdeztem, mitől és miért? Mi fog változni ami eddig nem történt meg? 2 ember kell ehhez és nem rajtam múlik, de szerintem valójában nem szeret csak nem akarja felvállalni, én így érzem. Hónapok óta várom hogy kezdeményezzen ő is, mert az enyémet elutasítja, csak akkor szexel mikor látja hogy már kivagyok, kb havonta 1x. Meddig mehet ez még, meddig várjak és egyáltalán mire várjak? Szomorú vagyok. Írjátok meg kérlek őszinte véleményeteket.
2011. jún. 3. 10:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk pont fordítva van a helyzet. A feleségem nem kívánja a szexet több mint 3 éve, amióta megfogant a gyerekünk. Ez férfiként nekem is nehéz, de ellensúlyozza, hogy egyébként jó a kapcsolatunk és szeretjük a gyerekünk.


A hisztizéssel semmit se tudsz elérni, sem azzal, ha érzelmileg zsarolod, ezt saját tapasztalatból mondom.


El kell fogadnod, hogy nem kívánja a szexet ez nem olyasmi amit kényszeríteni lehet. Semmit nem tudsz tenni. Próbáld meg elfogadni ezt a helyzetet és szeretni ettől függetlenül. Ha érzi a bizalmat és megértést, talán eljut arra a pontra, hogy változik, persze erre sincs garancia.

Ha nem bírod, beadod a válási papírokat. De szerintem várj 1-2 évet, hátha rendeződik a helyzet.

2011. jún. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
10%
Nem megunt, hanem már nem érdekled nőként. Nem érez irántad vágyat és már nem is fog. Az állatoknál is így van, csak addig érdekes a nőstény - még ölnek is érte - amíg meg nem termékenyíti-meg nem kapja, aztán megy másikhoz és így tovább. Ez az ösztön bennünk emberekben is megmaradt. Egy férfi ismerősöm mesélte h a gyerek után ő sem kívánta már a feleségét, bármit csinált (lefogyott, új fehérneműk stb...)A vágy már soha nem jön vissza. Sőt még inkább szánalmasnak nevezte az igyekezetét, mert a sexi fehérnemű nem állt jól rajta. szóval ezekkel is vigyázz. Ha "simán" nem kíván vehetsz fel bármit, csak roszabb lesz. A gyerekes ismerőseim között mindenki így van. Együtt élnek, de a pasik menekülnek otthonról. És persze általában fiatal szeretőjük van, már akinek összejön. Akinek nem az meg kocsmázik, haverokkal van, vagy melózik ezerrel csak otthon ne kelljen lenni. Ez mindenkinél így van, csak van aki elnyomja. A férfiak ilyenek. Aki meg nem ilyen az nem férfi, szerintem! Engem nem is nagyon érdekelnek, dolgozom ezerrel, hogy ha gyerekem lesz és így alakul egyedül is fel tudjam nevelni.
2011. jún. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
87%

szia,

nem olvastam végig mindent, de ugyanez a problémánk. 16 hónapos a babánk, és egy kezemen meg tudnám számolni, hányszor szeretkeztünk a szülés óta. Sőt! Én három hónap alatt visszafogytam, mindenki dícsért, hogy milyen szexi anyuka vagyok, de ő rám sem nézett. Azt mondta, hogy már nem kíván nőként. Ő is depressziós.


Nagyon szenvedek, mert legszívesebben elválnék, de kinek fogok én kelleni 34 évesen egy kisgyerekkel? Mert hiába vágyom az együttlétre, nekem nem felelne meg a nyitott házasság, és akkor tiszta lappal szeretnék indulni, és kapcsolatot akarok nem futó kalandot. De most mégis a váláson filózok. A gyereknek nem csak az kell, hogy legyen apja és anyja, hanem hogy a szülők között rendes kapcsolat legyen, igazi szeretet. Talán jobban járunk így.

2011. jún. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Akár a császárszülés is kiválthatta. Hiába nem sok férfivel van ez,azért előfordul.

Nem lehet,hogy szakembertől kért segítséget,csak szégyelli elmondani neked és ezért kért rá, hogy várj?

Nem akarom őt mentegetni, de nem feltétlenül hibás.

2011. jún. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk is hasonló volt a helyzet.

császárral szültem, két hónap után még mindíg sajgott a sebem. Ha szexeltünk, úgy éreztem, szinte megcsalom a babámat. Én amolyan meghülyült kismama lettewm.

Nem élveztem a szexet, szinte heti kötelesség volt. Ezt ő is észrevette, ha kezdeményeztem, visszautasított.

Ő is, mint a te férjed, elintézte magának.

Akkor és ott eléggé elcseszettnek éreztem a házasságunkat.

Bekötöttük a netet, és valamilyen blogban az alábbi sztorit olvastam:

"Meg akartam lepni a páromat. Bementem hozzá fürdőbe, kielégítettem, kijöttem. Mikor kijött úgy csináltam mintha semmi sem történt volna."

Nem szó szerint ez volt írva, sajna nem találom sehol. Annak a párnak a baba utáni vágy tette tönkre az együttléteket.

Kipróbáltam. Ha a férjem bűnbánó képpel vonult a fürdőbe, tudtam hogy arra készül, hogy könnyítsen magán.

Rászabtam az ajtót bugyi melltaró kombóba, orálisan kielégítettem, és se szó se beszéd kijöttem.

Úgy meglepődött, hogy tiltakozni se tudott.

Ti egy ördögi körben vagytok ahogy azt már írták. Te minél inkább szóvá teszed, neki annál kevesebb kedve lesz.

Legyél egy kicsit rejtélyes. Ne csak ők legyenek az életed!

Nagyszülők, vagy rokonok biztos megvesznének néhány óra babyszittért!

Ezt az időt ne a férjeddel tölts. Menj el egy barátnőddel kávézni, trécselni.

A férjemmel később sokat beszélgettünk, ő mesélte, hogy baromi nagy volt rajta a nyomás, hiszen szinte csak ő volt a társaságom.

Gondolj bele: férj, családfő, apa, társ, legjobb barát? Sok.

Vissza kell hozni a vágyát!

Legyél egy kicsit olyan mint a kapcsolatotok elején. Félig felfedezett, félig ismeretlen. A pasik, tapasztalatom szerint meg tudnak veszni, ha egy nőben van egy csipetnyi rejtély.

Csúnya dolog a szexizmus, de ez az igazság!

2011. jún. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 A kérdező kommentje:
köszi Nektek! Viszont elszomorít, hogy nem vagyok egyedül :( Hogy rengeteg az ilyen probléma. Persze, igyekezni fogok, ésszel és nem szívvel, nem indulatból cselekedni, egy darabig biztosan még kitartok. A férfi válaszoló véleményét is különösen köszönöm, jó hallani a másik oldalt is. Remélem megoldódik, nagyon szeretnék kiegyensúlyozott családot.
2011. jún. 3. 21:45
 57/81 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó vagyok. Az a baj, hogy egyáltalán nem ugyanazt a nyelvet beszéljük a férfiakkal, hiába tartozuk egy "fajba".

A kimondott szavakon túl ott vannak a nonverbális jelek, amiket nehéz észrevenni, megérteni.

Nekem segített egy jóbarát is, aki ismert engem is, a férjemet is. Ő is férfi.

Hihetetlenül nagy segítség volt.

Mégegyszer leírom: légy egy kicsit elérhetetlen. Ne kepessz utána, de tegyél a kedvére.

Főzd meg a kedvencét, miután evett, úgy ülve masszírozd meg egy kicsit a vállát. Itt a kedveskedés és a szexmentes testi kontaktus a lényeg.

A szex témát hanyagold.

Mintha ismét a kapcsolatotok elején lennél:

Igyekszel meghódítani, kedvére tenni, de a szex még messze van.

Hosszú út áll előttetek, néhol göröngyös is. Segítened kell elindulni ezen az úton. Olyan, mintha egy kicsit előröl kezdenétek a kapcsolatot.

Kitartás kell, és nagy lelkierő. De hidd el, megéri.

2011. jún. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy időszakom, amikor nem volt kedvem a szexhez. Nem igazán tudom az indokot, utólag is csak tippelgetek - sokat voltunk együtt, mindig mondogatta, hogy mit csinálunk majd, elveszett a spontaneitás, a varázs (bár a fogamzásgátlóra is gyanakszom). Majd feszült lett és cseszegetett. Végül már nem nulla, hanem minusz volt a kedvem hozzá.

Feladta, nem szólt már érte. Majd neki jött a vizsgaidőszaka, amitől annyira betojt, hogy akkor neki esett vissza a libidója. Fellélegeztem, hogy most nyugtom van egy ideig. Kb egy hét múlva már bökte a csőröm, hogy nem próbálkozik. Azt vettem észre, hogy kezdem ismét kívánni.. Ez egyre erősödött, majd egyik nap kivettem a könyvet a kezéből és ráugrottam.

Akkor és ott "spontán" helyreállt minden.

2011. jún. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
0%
Az elég baj, ha valaki a szülés után elsősorban NŐ.
2011. jún. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi.Elsősorban anya.

Ne legyen már másodsorban Nő.Nő is vagyok, és anya is.Nincsen első, meg második.

2011. jún. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!