Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek van olyan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy a gyerekünk születése óta a párom nem kíván és csak nagyon ritkán szeretkezik velem? Akkor is az én kezdeményezésemre. Állítja hogy szeret. Szerintem meg csak a gyereket.

Figyelt kérdés
A szeretet egyik kifejezésmódja és közlése a szerelmeskedés, nem? Odabújik, puszilgat, de nem közelít. Azt mondja azért, mert nem akar több gyereket és fél hogy terhes leszek. Védekezés is van, de nem él vele, inkább elfordul és elalszik. Félek ez kihűlt és szakítás lesz. Állítja hogy szeret és majd jobb lesz és majd többet szexelünk. Kérdeztem, mitől és miért? Mi fog változni ami eddig nem történt meg? 2 ember kell ehhez és nem rajtam múlik, de szerintem valójában nem szeret csak nem akarja felvállalni, én így érzem. Hónapok óta várom hogy kezdeményezzen ő is, mert az enyémet elutasítja, csak akkor szexel mikor látja hogy már kivagyok, kb havonta 1x. Meddig mehet ez még, meddig várjak és egyáltalán mire várjak? Szomorú vagyok. Írjátok meg kérlek őszinte véleményeteket.
2011. jún. 3. 10:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
100%
Én is,ezt érzem,hogy egy felesleges bútordarab vagyok a a lakásában,aki ugyna csinálja adolgát,mégsem jól,nem érzem hogy szeert...:-(( nem tudom mi lesz ebből,én nem ezért mentem férjhez,nem ezért szültem nekünk gyerekeket hogy aztán igy járjak:-( baromira ki vagyok én si.
2011. jún. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, akkor nagyon 1 cipőben járunk. én is várok de fogy a türelem. nem értem őt. szerintem csak úgy tart engem, hogy legyek, meg legyen család. nem értem mire jó ez. annyira nem ezt akartam. eröltetni viszont nem lehet. mióta van ez nálatok? írj privit
2011. jún. 3. 10:49
 23/81 anonim ***** válasza:
85%

Ennek semmi köze a kinézethez, már rád unt és nem szeret úgy, mint régen. Ha ritkulnak az alkalmak, az még elfogadható, de hogy könyörögni kelljen.. Már nem kíván, hiszen nincsenek romantikus érzelmei irántad.

Le lehet tesztelni, rá kell venni egy általa nem ismert barátnődet, hogy flörtöljön vele egy kicsit.

2011. jún. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim válasza:
71%
Nálunk is dettó ez volt a helyzet, de én megelégeltem, és elküldtem a lakásomból. Most ő teper, újra kíván, újra fontosak vagyunk neki.
2011. jún. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 anonim ***** válasza:
62%

Kedves kérdező.. mintha rólam írnál. :(

Sajnos nálunk is ugyanez volt, már a terhesség alatt sem volt szinte semmi köztünk, és utána sem. Szeptemberben lesz 3 éves a fiam, 6 hónapos kora óta nem élünk együtt a férjemmel.

Úgyhogy ismerem az érzést.. Ha szeretnél beszélgetni, írj privit.

2011. jún. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:
75%

Látta szülést?

A férjem azt mondta az első gyerek születése előtt, hogy nem akar benn lenni, mert előfordulhat, hogy olyan "traumaát" okoz, hogy többet nem akar hozzám közeledni. (Voltak erre kutatások, és az jött ki belőle, hogy a férjek elfordultak a feleségüktől, mert a szülés miatti fájdalmak, meg a sor vér látványa azt sugallta,hgy ők tehetnek róla, mert teherbe ejtették a nőt.)

Aztán bent maradt, és semmi sem lett a félelmeiből.

Minden rendben van köztünk, itt a második baba is.

Tiszta vizet kell önteni a pohárba, ha másként nem megy vagy szexuálpszichológus vagy párkapcsolati terapeuta kell, ha ketten nem tudjátok megoldani, de akarjátok.


Üdv!


ui: tudni kell szakemeber segítségét kérni, ha muszáj

2011. jún. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 A kérdező kommentje:
Ez felelőtlen, hogy rámun. De igaz lehet szerintem is. csinálok egy gyereket majd megunom az anyját. Én meg maradjak csöndben hisz ő tart el, mert gyeden vagyok. Béküljek meg a helyzettel? És mi lesz 10 év múlva így? Vagy 1 év múlva vagy akár a jövő héten? Ha férfi lennék és gyereket csinálok akkor ha kell eröltetem a családi békét a gyerekem kiegyensúlyozott élete érdekében. Elszórom magvaim majd megunom? Nagyon gáz, nem ilyennek szültem gyereket és ez lett belőle.
2011. jún. 3. 11:02
 28/81 A kérdező kommentje:
Ő nem akar segítséget kérni, már potencianövelő gyógynövényt is rendeltem neki. Azt mondja ne eröltessem és jó lesz. És hogy? Majd ráveszi magát? NEm, ez az ember nem szeret. Írtam hogy császáros voltam, nem látott ő semmit. Csupán rámunt.
2011. jún. 3. 11:04
 29/81 anonim ***** válasza:
79%
Tedd féltékennyé. Legyél mindig csinos, sminkelj, öltözködj, ejts el neki olyan ártatlan megjegyzéseket, hogy milyen kedves ez a hentes, azt mondja a legszebb hölgynek a legszebb hús jár, meg ilyenek. Hadd lássa, hogy nincs nyeregben. Flörtölj.
2011. jún. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 anonim ***** válasza:
89%

Nem olvastam végig az összes választ,de mintha én írtam volna ki a kérdést azzal a külömbséggel,hogy 2hetente 1x csinálunk azért valamit,szintén akkor amikor már látja,hogy nem birom tovább és kiborulok.

Azt mondja lenne kedve és egyéb,meg h sz@rnak érzi magát mert nem szexelünk sürübben és általában elég gyors menetek,nincs külön(ösebb)előjátêk ilyesmi.mikor beszélgetünk akkor persze,igazad van,sürübb lesz és odafigyelek...de ennyi.estére el van felejtve.

Néha már hülyén érzem magam!A lányunk már 1 éves és azòta miota megszületett ez van.:(

Hát én csak tényleg remélem változni fognak a dolgok!

2011. jún. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!