Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csinaljak? Szeretot tert,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Szeretot tert, vagy csak en vagyok paranorias?

Figyelt kérdés
szoval,a ferjemmel tavaj hazzasodtunk ossze(polgari eskuvo) addig mindig szep es jo volt,de a munkajabol kifolyolag,mert o sofor ,kb mar vagy 8 honapja prostitualtokat szallit ausztriaba,szoval ugy kepzeljetek el hogy egy heten 3napot ha latom,mert mindiog oda van,azota nagyon meg romlott a kapcsolatunk,igazai feltekenysegi jeleneteket is rendeztem mar csak hogy hagya abba ezekkel a nokel,de o mindig azt mondja hogy ha nem volnanak a prostitualtak,akkor neki se volna unkaja,mert a a taxizas mar nem megy a varosban!! en nem dolgozom,o az aki keres,mellesleg hozza tennem,hogy szep penzt keres egy uton,de azt mar nem lehet ki birni hogy egy nap vagy 15-szor hivjak telefonon,hogy menjen ertuk ide,vagy oda,amugy egyszer mar megbocsatottam neki egy megcsalast,akkor nem prostitualt no volt,szoval nem kozzuluk volt,na persze akkor konyorgott,meg sirt hogy bocsassak meg neki,mert szeret de hogy o ferfibol van,es a csaj maszott ra,es hogy egy ferfi sem utasitotta volna vissz meg ilyenekkel jott elo!! na akkor meg bocsatottam neki,de en ezt nem ertem hogy ha mar szamtalanszor el mondtam neki hogy ha nem fejezi be az utjait a prostitualtakkal akkor elvalok,de mindig azzal huzza ki magat hogy kell a penz!! szoval ugy jon ki az agesz hogy en ha anem dolgozok,akkor fogjam be a szamat,mert o keres a hazba!! szoval mikor meg nyanusitottam hogy biztosan tart szeretot maganak ott ausztriaba,mindig azt mondja hogy nem igaz,jo teny es valo hogy mar lattam nehenyet kozzuluk,es hat persze kissebsegiek,meg olyan rondak hogy csak na,de mindig bennem van,hogy hat ferfi,lehet van kozdtuk egy szeretoje,mert amikor mondom neki hogy vigyen mar engem is magaval,mindig azt mondja hogy nincen hely!! ja azt el felejtettem mondani hogy a temploni erskuvonk most julius 23-an lessz!! mar szinte minden ki van fizetve, a ruham meg van mar,neki az oltonye,az etterem eloleg,a torta,most mit csinaljak,en nem akarok el vallni mert szeretem,de hogyan tudnek ra ijeszteni hogy vegyen komolyan,es felyezze be a prostikkal!?
2011. jún. 3. 23:35
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
boccs a helyes irasert,en romaniaban elek
2011. jún. 3. 23:36
 2/33 napietus ***** válasza:
71%

édesem, sehol máshol nincs nagyobb biztonságban a férjed, mint ezekkel a szerencsétlen nőkkel! gondolhatod, mennyire elegük lehet egy-egy műszak után, ők BIZTOS nem fognak rámászni :)


azon kívül: tényleg szükségetek van a keresetére. az pedig tök normális, hogy a feleségét, aki egy tisztességes, rendes nő, nem szeretné ilyen társaságban utaztatni. ez nem szép munka, de fizet. durva példa, de a kukásautón dolgozók meg a szippantósok sem viszik magukkal a feleségüket...


jeleneteket meg ne rendezz, mert akkor meg fog csalni. ez olyan biztos, mint az, hogy ha az esőre állsz, vizes leszel...


29/N

2011. jún. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
na jo de teged nem olne meg az ideg hogy ilyen nok tarsasagaban hagyod a ferjedet?
2011. jún. 3. 23:49
 4/33 anonim ***** válasza:
24%
Úristen,menekülj de nagyon gyorsan!Nem akar változtatni,nem akar más munkát,mégis miben reménykedsz?Leírásodból egyértelmű,hogy bizony nem mond ellent a férjed ha "rámásznak",és még meg is magyarázza,hogy ez teljesen normális.Sürgősen lépj tovább,felejtsd el ezt az "embert"!
2011. jún. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 napietus ***** válasza:
75%
nem vagyok egy ideges típus :) az én férjem agrármérnök, már saját vállalkozása van, de régebben tehenészetben volt főállattenyésztő. most akkor lettem volna féltékeny minden tehenészlányra? hiszen minden áldott hajnalban és délután velük volt a telepen :) ez butaság. prostizni az is tud, ha akar, aki nem szállítja őket, hiszen százával állnak az utak mellett...
2011. jún. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
amugy teged esetleg zavar hogy romaniaban ellek,vagy mi? amugy mar bocs de van nekem eleg gondom,es nem azert irtam ki kerdest hogy majd te meg mondjad nekem hogy hova irhatok, vagy hova nem
2011. jún. 3. 23:54
 7/33 napietus ***** válasza:
64%
23:52-es, a pénznek nincs szaga, nekik meg kell a pénz. nekem is élnek Romániában ismerőseim, finoman szólva sem a lehetőségek földje, meg kell becsülni a munkát, bármilyen is, főleg, ha jól fizetik és euróban...
2011. jún. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
46%
Én nem viselném el, hogy a férjem kurv@kat szállít a hét minden napján! Ahogyan azt sem, ha bérgyilkos lenne, vagy bankrabló, akármennyire is kell a pénz. Az a minimum, hogy keressen tisztességes munkát! Ha nem változtat, nem tartanék esküvöt. Mi van pl., ha összeszed valamit tőlük, és Te is, meg a leendő gyereketek??
2011. jún. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
66%
ha te nem dolgozol akkor nagyon beleszólni se tudsz, hogy mivel keresi meg azt a pénzt amivel eltart, örülni kell, hogy van! sajnos, ez egy ilyen világ :(
2011. jún. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
na pontosan errol beszelek,hogy azt akarom hogy fejezze be mar a prostikkal,jo azt is el ismerem hogy jol jon az a kis penz,de azt se akarom hogy most a lagzi elott szinte 2 honappal amikor mar szinte minden kessz,elvaljunk! mert szeretem
2011. jún. 4. 00:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!