Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szép napot! 10 éve házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép napot! 10 éve házas vagyok. Van két kiskorú lányom. A párommal nagyon megromlott a kapcsolatom. Jelenleg szociális segélyen vagyok. Ha be adnám a válópert mire számíthatok? Nem szeretném ha elvennék tőlem a gyerekeket!

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 13:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint az lenne az jó megoldás,ha lenne rendes munkaviszonyom,és csak úgy adnám be a keresetet?
2011. jún. 6. 14:41
 12/17 napietus ***** válasza:
igen, az mindenképpen jó lenne. meg arra is figyelj oda, hogy olyan munkát találj, ami mellett el tudod látni a gyerekeidet, illetve ez megoldható. pl. ha 3 műszakos munkát találsz, akkor anyukád tudja őket délelőttös műszakkor iskolába, óvodába vinni, délutánoskor értük menni stb.
2011. jún. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!Sokat segített!Majdcsak alakul valahogy....
2011. jún. 6. 15:18
 14/17 anonim ***** válasza:

Szia.


Ha van fedél a fejetek felett és valóban ennyi a jövedelmed alk. munka mellett akkor nyugi. jövedelmedre kíváncsiak lesznek, de nem kell 100.000 fölött keresni ahoz hogy a gyerekek veled legyenek.rengeteg édesanya van, akik csak családit és alk. munkára kapnak fizut és mégis megélnek. Nekem rendes munkaviszonyom van és én is csak 70.000 keresek és mikor a bíróságra bekérték a számlakivonatot egyáltalán nem foglalkoztak a rajta lévő összegel. egyébként ahogy a többiek leírták, a munkaidőd legyen normális, olyan amivel tudod igazolni, hogy még a gyerekekkel is tudsz foglalkozni.

2011. jún. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképp vagyok, 2 gyerekkel, GYES+csp, édesanyámékhoz költöztünk, egyedül látom el a gyerekeket, anyámék a lakhatással, meg kajával járulnak hozzánk, de a rezsibe befizetek. A bíróság egyértelműen nálam helyezi el a gyerekeket, függetlenül attól, hogy az apjuk mennyit keres, mivel - talán mondhatom - szerencsére - alkoholista...és beszámíthatatlan időközönként iszik padlóig, tehát így gyereknevelésre képtelen... Ha bármi hasonló fennáll nálatok is, akkor mázlid van!
2011. jún. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"iszik padlóig, tehát így gyereknevelésre képtelen... Ha bármi hasonló fennáll nálatok is, akkor mázlid van!"


Így lehet nagy mázli egy alkoholista férj...

2013. febr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
15 melletted én is innék....
2015. jan. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!