Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egyik nap válni akarok, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik nap válni akarok, a másik nap viszont úgy érzem jó ez így. Más is volt így?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 17:51
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
A férjem nem iszik,nem marad ki otthonról,és minden pént haza ad. A baj "csak" az,hogy sokszor veszekszünk,és nincs szex,csak nagyon ritkán.
2011. jún. 9. 17:54
 2/19 Darcy01 ***** válasza:
Ennyi információ ismeretében elég nehéz mit mondani. Beszéljétek meg együtt a problémáitokat.
2011. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, próbáljátok megbeszélni a nézeteltéréseteket. Nyugodt körülmények között.

Valóban lényeges e, mennyire fontos amin veszekedtek, vagy csak apróság.

Egyébként én is voltam így. Igazából semmi komoly gond a férjemmel, a gyerekekkel is foglalkozik, mégis volt egy időszak, hogy valahogy semmi nem tetszett. Ilyenkor elővettem magam, hogy mi is a bajom, nyugodjak már le. Én nem vagyok sokat akaró, balé keverő fajta, de valahogy utolért a semmi se jó időszak. De mivel tudtam, hogy nem komoly, és nem akarok mást, ha akarnék se lenne vele se másképp valószínűleg ennyi idő után - szóval megbeszéltem magammal a dolgot, és jobb is lett minden. Persze vele is beszéltem, de az azért kicsit tud olyan lenni, hogy azért van a másik fül, hogy kimenjen rajta a szó. De lényegében azért sikerült, és jól megvagyunk.

2011. jún. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben elvonulnék egy pár napra (ha megtehetném) és elgondolkoznék a dolgokon. Szerintem 1-2 nyugis nap után máshogy gondolkoznál. Illetve meg kellene beszélned a pároddal, hogy veszekedés helyett próbáljatok inkább higgadt vérrel megbeszélni a dolgokat.


Én még nem voltam így. Nekem az édesanyám csinálta ugyan ezt a hisztirohamot. Amiért meg is utáltam teljesen. Egész nap csak üvöltöztek. Hol az anyám, hol az apám. Amikor rájuk jött a hopp, akkor pedig azzal fenyegetőztek, hogy elválnak vagy öngyilkosok lesznek. Én teljesen kiborultam, pszichológushoz jártam sokáig. Senkinek nem kívánom, hogy így viselkedjenek a szülei.

2011. jún. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%

mekkora!

pont ugyanezt a kérdést tettem fel az előbb, csak a szerelem párkapcsolatok rovatban a barátomra nézve

2011. jún. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

válni akarsz: mert nincs szex, törődés, vagy valami hiányzik az egészből


nem akarsz válni: mert senki nem adná fel a biztosat a bizonytalanért

2011. jún. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Utolsó nagyon beletrafáltál!

Valhogy így van,anyagiak miatt nehéz lenne,de viszont hiányzik nagyon a gyengédség,a kedvesség,meg nem utolsó sorban a szex is.

2011. jún. 9. 18:37
 8/19 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Neki mondtad már, hogy mik a problémáid?
2011. jún. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
12 éve,nem egyszer beszélgettünk erröl,de semmi nem változott.Azt mondta fogadjam el így,és kész:(
2011. jún. 9. 18:46
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

logikailag nézve, ami ugye nem szokott segíteni, de levezetném:

1. ha valami baj van - meg kell beszélni - változtatni kell

2. ha ennek ellenére nem változik semmi-várni, reménykedni, hátha a párunk lép, (vagy lelép), de tesz VALAMIT

3. ha huzamosabb ideig stagnál az állapot- kalkulálni, hogy meddig is fog ez stagnálni

4.kalkulálni mennyi időnk van még hátra - élni

5. a két előzőt összevetni, kialakítani egy határt, hogy meddig tart a tűrőképesség, amíg bele lehet e nyugodni

6. ha a határt egyetlen nappal túllépte a meghozott döntést minden fájdalom ellenére betartani, a szebb jövő érdekében és hogy egyszer élünk és megérdemli mindenki, hogy boldog legyen


te a 2. szakaszban vagy

2011. jún. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!