Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Megőrülök már!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Megőrülök már!

Figyelt kérdés

Olyan szinten féltékeny a b.nőm, hogy kikészülök tőle. Tegnap volt a szülinapom és sokan felköszöntöttek ugyebár... személyesen is, msn-en is, közösségi oldalon is. Köztük sok lány is. Egyetemre járok és a csoportban vannak fiúk is, lányok is de lányok többen és közülük is felköszöntöttek sokan az egyik oldalon. Barátnőm meg persze látta, és szóvá tette hót sértődve, hogy milyen dolog ez hogy ilyen sok csaj köszönt fel, szinte több csaj mint srác.. meg hogy biztos nagyon jól elszórakozgatunk suliban órákon meg szünetekben. Meg biztos, hogy nyaliznak nekem és be akarnak vágódni nálam meg ilyen hülyeségeket mond.. Nem tagadom szoktam velük beszélgetni de olyan dolgokról amire a b.nőm nem kéne hogy féltékeny legyen, meg amugy se kéne hogy az legyen mert nincs rá oka. Most könyörgöm, nem beszélhetek ismerős lányokkal azért mert a b.nőmnek ez nem tetszik? Meg nem köszönthet fel az ember? Ez milyen már... nem egyszer veszekedtünk emiatt, és természetesen megsértődött rám, volt olyan hogy 2 napig nem beszéltünk, de nem is kerestük egymást meg semmi. Majd végül ráírtam, mert ha nem tettem volna lehet hogy még most se békültünk volna ki ha rajta múlik én meg nem bírnám ki ezt hogy napokig nem látom, nagyon hiányozna. :S Szóval a lényeg, hogy kiakaszt ez a féltékenysége. Fogalmam sincs mit tehetnék, szakítani nem akarok, csak úgymond leszoktatni erről valahogy. Van esetleg sorstársam? :D Segítsetek rajtam légyszi...


20/F és 17/L


2011. márc. 23. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát segíteni nem tudok mert nekem is volt egy ilyen csajom régen, és képtelen volt megváltozni. Nem bírtam, vége lett.
2011. márc. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
uh.. :S az gáz, sajnálom... és ki szakított kivel?
2011. márc. 23. 16:02
 3/7 anonim ***** válasza:
A végén már nyomozgatott utánam, meg a nevemben írogatott a neten...áá sz*pás volt a csaj. Én dobtam
2011. márc. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezen csak az segít, ha kidobod, és a következő srác is, és a következő is. Akkor talán belátja, hogy benne van a hiba. Ha féltékenykedik, hisztizik, és még neki áll feljebb, és mindig te kezdeményezed a békülést, akkor sosem nő be a feje lágya. Legközelebb hagyd duzzogni, lássa, hogy komolyan bánt téged a viselkedése. Ha első szóra ugrasz neki, akkor csak azt tanulja meg, hogy akármit megtehet, te úgyis ott leszel neki. Újra és újra megerősíted abban, hogy az, amit csinál, az tök rendben van.
2011. márc. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
beszélgetni beszélgethetsz.. de attól függ, h miről.. az én exem összeszedett vmi csajt a közös nyaraláson, és azt is megkérdezte tőle, h van-e pasija.. amikor meg együtt mentunk le a partra, folyamatosan nézett a lány irányába, kérdeztem, h mit néz annyira, mondta h nézi a lányt, h köszönjön neki.. nahh, ez pofatlansag, azóta se tudom kiheverni.. de ha te semmi ilyet nem csinaltal, akkor mondd el ezt a sztorit a baratnodnek, h lassa, h mik vannak..
2011. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Először is köszi a válaszokat!

Másodszor meg elmondanám, hogy én nem szoktam flörtölgetni, meg érdeklődni a csoporttársaimnál meg más csajoknál se, hogy van-e barátja. Mit foglalkozzak én ezzel? Az ő dolga hogy van-e pasija vagy nincs. Nekem itt van a barátnőm és én vele foglalkozok. :) Amiről meg beszélgetni szoktunk az általában a suli, hogy kinek hogy ment a zh meg hogy van-e tanár meg ilyenek.. szal tök ártatlan témák.. meg hülyéskedni szoktunk de nem az ilyen 15-16 éves gyerekek módján, hanem pl. msn-en mikor beszélgetek egy régebbi csaj ismerősömmel, akk szoktam kérdezni tőle hogy szokott-e menni buliba, ha volt épp egy bulin akkor az milyen volt, vannak-e tervei a nyárra meg ilyenek. Szerintem ebbe semmi rossz dolog nincs, ez pusztán csak egy ártatlan beszélgetés sz.tem... sziveket se szoktam neki írni, szóval tényleg semmi oka a féltékenykedésre, de hát ez van... ő ilyen.. -.-' :D meg még arról szoktunk beszélgetni pl. az egyik csajjal, hogy mivel ő általános suliban osztálytársam volt és így felhozódnak az akkor történt dolgok, hogy xy milyen hülye volt, ki hogy puskázott meg az ilyen viccesebb sztorikat mesélgetjük el, meg az osztálykirándulást is felhoztuk valamelyik nap. Figyelmeztessetek légyszi ha szerintetek túl léptem bármilyen határt is ezekkel a témákkal.. :D:)


Ki érti a nőket amúgymeg ? :D

2011. márc. 24. 11:56
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak meg üzenem, h együtt érzek veled ez pofátlanság valóban:) de én ilyen nem csinálnék azért hogy barátnőmmel nyaralunk és folyamatosan más csajt nézek meg ismerkedek.... ha egyszer nekem van barátnőm akkor nem ismerkedek meg szedek össze más csajt innen onnan.
2011. márc. 24. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!