Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megörülök mit tehetnék?

Figyelt kérdés

van egy 7 honapos kapcsolatom a párom olyan féltékeny hogy az hihetelen amikor telefonon beszélünk mindig össze veszünk! miért van ez ?? de amikor velem van nem olyan sürün veszekszünk már kezd elegem lenni a dologbol csak az a baj h szeretem és nem lenne olyan egyszerü szakitanom vele!!

mit tegyek?? beszélni már beszéltem vele 100x de nem használt!!


2009. júl. 15. 00:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a féltékenysége abból származik h nagyon szeret téged :)

beszéld meg vele h neked nem kell más :) és nincs oka féltékenykedni :)

2009. júl. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

már megtettem és semmi egyik fülén ki a másikon be!!!

ma elmentem egyik barátnömel kutyát sétáltatni és már akkor is rákezdett h én kivel voltam mit csináltam meg ilyenek!!

ez már nem nrmálin dolog

2009. júl. 15. 01:13
 3/11 anonim válasza:
24%
Szerintem tanulj meg helyesen írni, aztán lehet, hogy a barátod is lát benned perspektívát....
2009. júl. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne bunkóskodj utolsó!
2009. júl. 15. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pedig igaza van... ha majd normális nyelvhasználata lesz akkor lehetnek normális gondolatai is, addig meg azt kapja, amit megérdemel. Konkrétan nem értem, mit keres még egy ilyen pasi mellett épelméjű nő?
2009. júl. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatom van a féltékeny pasikról,Nekem is volt egy párom akivel mikor összejöttem semmi gond nemvolt,majd jött az állandó telefonálgatás napjában 5-ször is,ellenörzött,hol vagyok mit csinálok..

Úgyéreztem kezd megfolytani.És én is szerettem az elején.Odáig fajult hogy szakítottam vele,tel.számot kellett cserélnem,mert hívogatott, nemértette meg hogy nemszeretném folytatni a kapcsolatom,és még a munkahelyen is hívogatott.egy rémálom volt nekem.Egyszer még a házunk elött is ott várt rám több órát.Tudom hogy nemegyszerű szakítani főleg ha még szereted is,de én mégis ezt tudom tanácsolni neked.Ha beszéltél vele és nemhasznál akkor az már baj.Hát próbálj még beszélni vele,aaztán majd meglátod hogy mi lessz,de ez hosszu távon nemjó.Bocsi a sok írásért.

2009. júl. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ignoráld. Mondd el neki, hogy miket csinálsz, maradj ugyanúgy nyílt felé, de ne engedj a hülyeségeinek. Amikor rákezdi mondd neki, hogy vagy most abbahagyja vagy leteszed a telefont, hogy legye ideje lehiggadni. Szerintem egy idő után rájön h nem éri meg hisztizni...
2009. júl. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos én is tapasztalatból mondom,hogy nem lesz jobb.Sőt,Csak rosszabb,mert a féltékenység betegség.Minél jobban bizonygatod,annál gyanúsabb vagy.Nem kell sok idő és be fogod látni,hogy ez nem megy egy életen át.Képzeld mit fog csinálni,ha a felesége("tulajdona") leszel.Soha ne tudd meg!!
2009. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ismerős! Az én barátnőm több lányra is féltékeny volt egy másik lányra pedig jobban mint a többire. Csak ha elment mellettem a lány már el is kezdte a féltékenységet, nem szólt hozzám, nem nézett rám, és néha csak úgy ott is hagyott már. Beszéltem vele, hogy szakítunk ha folytatja v. foglya vissza magát legalább annyira ha meglátja v. ha mondok neki egy mondatot akk ne legyen mérges rám, fogja magába. Na szóval próbáld meg ezt v. esetleg mond el neki, hogy nem csinálsz olyat a lányokkal hogy most féltékeny, hogy legyen, mert nincs értelme, nem tudja mire féltékeny.... Erre én is azt tudom csak mondani, hogy szeret és félt téged, hogy vlki elvesz téged ő tőle.... De a szakítást nem ajánlom ha naon szeretitek egymást, de ezt te tudod. Hidd el ez tapasztalat!!
2009. júl. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg mondd meg neki HATÁROZOTTAN hogy vagy visszavesz ebből vagy elveszít és mérlegeljen melyik a rosszabb. Meg hogy nehogy túl későn jöjjön rá. Ami még fontos hogy ezek után viccből se tedd féltékennyé. Az én exem direkt szivatott ilyenekkel és a fejemhez vágta hogy féltékeny vagyok:) még szép..
2009. júl. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!