Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért szakad meg a szívem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakad meg a szívem ha én mondtam ki hogy vége?

Figyelt kérdés

4 év után elegem lett,nem birtam tovább az állandó veszekedéseket,feszültséget minden apróságon,átgondoltam,kimondtam hogy vége.

Órákon keresztül győzködött,hogy minden megváltozik,nem adtam még egy esélyt,tudom hogy max fél évre változnának a dolgok.

De most elment,nekem meg megszakad a szivem.

Pedig annyira jó ötletnek tűnt új életet kezdeni

N


2011. júl. 10. 22:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális. Majd elmúlik...közhelyes, de tényleg csak az idő tudja begyógyítani a sebeket :)
2011. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Remélem...

mert most legszivesebben visszahivnám,hogy ok,próbáljuk...

Nem hittem hogy ekkora erő kell hogy miután kimondtam,tartsam is magam ehhez

2011. júl. 10. 22:35
 3/21 anonim ***** válasza:

Mert minden az elvesztés pillanatában hiányzik a legjobban, és ilyenkor a jókra fókuszálsz.

Nem egyik napról a másikra történt ez így, hanem ez egy folyamat volt, hogy ezt a döntést hoztad.

2011. júl. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
De tartsd magad hozzá. Másnak azt szokták tanácsolni szakítás után, hogy ne rágódjon a múlton, ne temetkezzen az emlékeibe, próbáljon meg tovább lépni. Neked viszont épp arra van szükséged, hogy akár naponta többször felidézd, mi vezetett a szakításhoz, miért érezted azt, hogy le kell zárnod a kapcsolatodat. Én látatlanban biztos vagyok abban, hogy jól, és bátran döntöttél. 4 év nagyon hosszú idő; sokáig fog tartani, amíg minden tapasztalatát és emlékét helyre rakod majd magadban. Egyelőre nincs más feladatod, mint kibírni azt, hogy ne mondd ki a visszahívó szavakat. Ami nem sikerült négy év alatt, nem fog működni ezután sem. És időből, az életedből, neked is csak egy van.
2011. júl. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen természetes, hogy megszakad, hiszen valami véget ér. Nekem 12 év után telt be a pohár, de tudtam ha én mondom ki, akkor nem fog elengedni. Volt szétköltözés...kiabálás...könyörgés telefonba...személyesen térden állva stb. Sok ígéret, hogy másként lesz, megváltozik. Amikor annyi esélyt adsz a másiknak, hogy az már az esély esélye. Sajnos ami egyszer nagyon elromlik, azt nem lehet helyrehozni. Tapasztalatom szerint nem lesz jobb, csak sokkal rosszabb. Amikor végleg vége lett, teljesen összeomlottam. Majd elkezdtem randizni és mindenkiben csak a hibát láttam. Volt olyan pillanat, hogy azt éreztem mennyivel jobb volt a férjem, hiszen már megszoktam. Majd egyszer csak találkoztam egy olyan férfivel, akivel az első látásra elvarázsoltuk egymást. A mai napig együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást. Ha akkor régen hallgattam volna, csendben tűrök, akkor ma nem lennék a világ egyik legboldogabb embere. Bocsánat ha egy kicsit hosszúra sikeredett a válaszom, de soha nem késő újra kezdeni.
2011. júl. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Rengeteg hibája volt-bár nekem is van-,nem illettünk össze,mindig csak tűrni és tűrni,és nyelni nagyokat.

Még ha változna is valami,akkor utána azt hallgathatnám hogy miattam mikre kellett magát rávennie.

Illetve ha most engedek megint,akkor 1 évig oké a dolog,aztán megint rossz,megint adjak egy újabb esélyt,aztán 2 gyerekkel,lakáshitellel már nehezebb a szétválás.Szerencsére most még elég kevés ilyen dolog kötött össze minket.

2011. júl. 10. 22:53
 7/21 anonim válasza:
Amikor megszakad a szíved gondolj arra miért lett vége! Ez amit most érzel a "megszokás" miatt van. Elmúlik, idővel könnyeden gondolsz erre! Mit terveztél mit csinál amikor már egyedül vagy? Na akkor vágj bele! Vágj bele az új életedbe! És élvezd azt!
2011. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Így meg már én is egyenesen biztos vagyok benne, hogy jól döntöttél!
2011. júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Kedves kérdező! Hogy állsz?
2011. júl. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

szarul de büszkén


Alvás nulla,100-as zsepi kifogyott,most meg próbálom magam melóba temetni,de még az is olyan hogy sok szabadidőm van...

És minden rá emlékeztet,a reggeli ébresztőhangtól a tőle kapott táskán át a melós gépem háttérképéig.


Többször fordult meg a fejemben hogy ok,próbáljuk meg megint,most komolyabbnak tűnz mint eddig bármikor,de tartom magam,ő sem keresett...még...


Épp listát irok a mellett-ellene érvekről...

2011. júl. 11. 11:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!