Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináljak? Feleségem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Feleségem a mai napig nem mer levetkőzni előttem mindig takargatja magát. Ez most normális?

Figyelt kérdés
Imádom minden porcikáját, tudtára adtam neki.. de hajthatatlan.. 12kg felesleg van raja.. Mit tudnék csinálni? Köszönöm a válaszokat! 30F
2011. júl. 21. 20:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor terhes voltam, nagyon rondának találtam magam. A férjem azt sem tudta, hogy szeretgessen, annyira oda volt értem. Ez adott önbizalmat, kicsit szégyeltem magam, de arra gondoltam, hogy ha Neki örömet okoz így látni, hát nem fosztom meg tőle. Szülés után rajtam maradt pár kiló. Akkor meg azért volt nagyon boldog, mert a melleim lettek nagyobbak, nem győzte hangsúlyozni.mellesleg akkor sem voltam oda magamért, de hát, ha Neki ekkora öröm, én is együtt örülök Vele. :) Szerintem azt mond a feleségednek, hogy imádod a nagyobb mellű nőket, mert az az igazán nőies, s nem szeretnéd, hogy lefogyjon, mert a szemedbe az már nem egészséges, s néha olyan nőket mutass neki ami kicsit kövérebb, hogy íme egy szép nő, s Te mennyire örülsz, hogy ő is olyan. Hangsúlyozd, hogy a nagyobb fenék a szép, azért vagy oda, mert az olyan asszonyos....Azt éreztetsd vele, hogy neked nem is tetszene vékonyan.
2011. júl. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kellemetlen lehet. Szerintem beszéljetek erről minél többet esetleg el kéne menni valami tanácsadásra. Mert ez szerintem azt jelenti hogy nagy gond lehet az önértékelésével. Szülei is ilyen prűdek?
2011. júl. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 ava87 ***** válasza:
74%

Megértem a feleséged, sajnos én is elég gátlásos vagyok ilyen téren. Én a hasamat szégyellem nagyon, ha tehetem, el is takarom.

Lehet, hogy sikerül feloldani a gátlásait, de ha nem, azért ez még nem akkora egetrengető probléma szerintem. Fogadd el, hogy ilyen és kész. Az csak méginkább zavarhatja, ha folyton ezen a témán lovagolsz. Ha a nem teljesen tökéletes alakját elfogadtad, sőt, tetszik is, akkor fogadd el a szégyellősségét is. Persze továbbra is éreztesd vele, hogy szépnek tartod, dicsérd sokat, de ne akard mindenáron azt elérni, hogy halál lazán flangáljon pucéran, ha egyszer neki ez a szituáció kényelmetlen.

2011. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
pszichológusra lenne szüksége, nagyon nem normális, ha egy ember ennyire nem tudja elfogadni magát és ennyire utálja a testét. sosem értettem az ilyen nőket... mit gondol, amikor szeretkezel vele, akkor a kisebb hurkák eltűnnek a sötét miatt? max a striákat (ha vannak) lehet így elrejteni... ha pedig szeretkezésnél nem okoz gondot a felesleg, akkor miért okozna hétköznapokban?
2011. júl. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
A fent ismertetett probléma lehet gyermekkori traumából visszamaradt jelenség is. Esetleg régi párkapcsolati trauma maradványa. Vagy ha egy apa rendszeresen rombolja a lánya önértékelését a külsejével kapcsolatban, már az kiválthatja az ilyeneket.
2011. júl. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Ildegonda ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!

ad1. kamu kérdés

ad2. abnormális viselkedés. feleség?????eddig spanyolfal választott el? XXI. század

2011. júl. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Itasd le, ha együtt éltek, könnyebb. Akkor aztán nincs az a nő, aki ne dobná le a gátlásait
2011. júl. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
FOGGYON LE!!!!!!!!!!
2011. aug. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!