Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ilyen helyzetbe mit tehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetbe mit tehet egy 14 éves gyerek?

Figyelt kérdés
Apukám most akarja eladni az autónkat nyaralás előtt, de ráadásul még a másik kis autóval akar menni Horvátországba az nagyon nem menne. Anyukám mondja apukámnak, hogy ő neki ebből már elege inkább elvállna most mit tegyek??
2011. júl. 24. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igazából semmit,az ilyesmiket Nekik kell megbeszélniük,felnőtt emberek...
2011. júl. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Maradj csendben, ne szólj bele a vitájukba! Van a dolognak millió előzménye és szála, amit nem is ismersz. Bízd rájuk, valahogy meg fogják oldani a dolgot.
2011. júl. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kiváncsi lennék te mit éreznél ha mindennap ilyeneket hallanál.
2011. júl. 24. 11:14
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Nekem ennél sokkal durvább dolgokat mond apa anyának szóval én megértelek..

De sajnos ebbe nem tudsz beleszolni, erőszakkal nem ehet őket kibékíteni...a legtöbb amit tehetsz hogy megértő vagy mindkettejükkel, és senkinek nem vágod a fejéhez hogy ilyen meg olyan bunkó...

16/L

2011. júl. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Oké, hogy ki vagy akadva kérdező, de azért még ne legyél bunkó! Tedd fel a fülest és ne hallgasd a veszekedést. És ne csírázz le mást akkor sem, ha éppen nem segítő szándékkal írt!
2011. júl. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
"kösd fel magad :) és akk nem kell mindennap hallgatni őket +talán ki is békülnek" én ezt többnek nevezném mint nem segítö szándék...
2011. júl. 24. 11:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is... poénnak. amúgy hallgass zenét amikor veszekednek. ajánlom a metalt. :D
2011. júl. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lássuk jól értelmezem-e...


Te most azért vagy kiakadva mert a 2 (!) autótokból apukád a nagyobbat el akarja adni és a Horvát nyaralásra (!!) a kis fenekedet csak a kisebb autóval vinné. És ezért anyukád meg elválna inkább...


Hát tudod, szerintem hagyd őket elválni. Ha az válóok, hogy el kell adni egy autót akkor jobb is ha válnak.

Neked meg javaslom nézz körül az országba, a gyerekek 80%-a 5 évente egyszer megy nyaralni (akkor sem feltétlen külföldre) és rengeteg családnak nemhogy 2, hanem egy autója sincs...

2011. júl. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem ne csinálj semmit nálam is így volt hogy elválnak és én mondtam h ne tegyék és az apám megvert érte ... :S
2011. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Rita01 válasza:

szerintem ilyen hülyeség miatt nem szabad engedni hogy elváljanak a szüleid üljetek össze és beszéljétek meg a dolgot te is a családhoz tartozol úgyhogy valamennyi beleszólásod neked is van.Az ilyen válásoknál mindig a gyerekek iszák meg a levét és eszt nem szabad hagyni.

Az én családomnál is ez a helyzet úgy hogy megtudlak érteni.

14/L

2011. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!