Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A "párom"kitalálta hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "párom"kitalálta hogy már nem közös a kassza, ti hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés
eddig mindent közösen fizettünk(élettársak voltunk,de még egy lakásban lakunk)de most kitalálta,hogy már nem közös a kassza,és mindenki fizesse a rá eső részt.ez addig oké is lenne,de úgy gondolja,hogy ő a nagyedét,én a harmadár,mert van két gyerek is.igaz nem az ő gyerekei,de eddig is ketten voltunk keresők!mi a véleményetek?
2009. ápr. 5. 21:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%

Összevesztettek és még nem költöztetek külön? Akkor jogos a kérés,ez végül is így fair...

De ha még együtt vagytok,akkor már furi,hisz elkéne fogadni téged a gyerekkelek együtt,ha így áll a helyzet nem jósolok sok jövöt nektek

2009. ápr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Nekünk már csak multunk van.Addig lakunk "eggyütt"mig nem lesz lehetőség rá,hogy külön menjünk.Persze értem,nem is azzal van a baj,hogy külön fizessük a dolgokat,de a gyerekek eddig sem "kerestek",hiszen tanulnak,és eddig is úgy lett fizetve minden,hogy aki hamarabb kapott fizut abbol ki lettek fizetve a csekkek,meg stb...a többiből meg éltünk....

Ehhez mi közük a gyerekeknek?Ezt nem érten!

2009. ápr. 5. 21:30
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem vagytok egy pár, miért kellene, hogy eltartsa a gyerekeidet? Teljesen korrekt, hogy ő fizeti a részét, te meg a hármótokét.
2009. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem az ő gyerekei, akkor köszönd meg, hogy eddig is hozzájárult az eltartásukhoz, de a továbbiakban, ha már nem vagytok együtt, ezt nem várhatod tőle. Ő mostantól kezdve már csak lakótárs, semmi köze ahhoz, hogy te hogyan jössz ki anyagilag a gyerekeiddel. Ha nem lakna ott, akkor is egyedül kellene eltartanod őket.
2009. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen,egyet kell értsek az előttem írókkal.Amúgy gondolom a gyerekeknek van apjuk,az Ő dolga hozzájárulni a nevelésükhöz nem az exedé.
2009. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Igen van apjuk,és nem várom el tőle hogy eltacsa őket!

de ha honap elején a családip.bol vagy a gy.tartásból vásáróltam,akkor a gyerekek tartották el őt???!!!

2009. ápr. 5. 21:55
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem várod el a gyerekek apjától, hogy eltartsa őket? Szíved joga. De az exedtől semmiképpen sem várhatod el, mert neki biológiailag semmi köze a gyerekekhez.
2009. ápr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Bocs nem jól írtam?de benne van a válaszban GY.TARTÁS
2009. ápr. 5. 21:59
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előttem szólókkal, ha váltok, akkor neki csak a saját részét kell fizetnie. Eddig se kellett volna hozzájárulnia a gyerekeid eltartásához. Szivességet tett.

Ha el fog költözni akkor is elvárod majd, hogy fizesse a rezsi felét? Jobb, ha most kezdessz átszokni a költözés utáni feltételekhez.

2009. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Jogos a volt párod felvetése. Tényleg nem köteles eltartani a gyerekeket akármilyenek is a körülményeid és ha jól értem te is kereső vagy. Szerintem ez a negyedét-harmadát felosztás még baráti is.
2009. ápr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!