Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Nekem hétvégém a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nekem hétvégém a szabad ilyenkor tudnék vele lenni, de sajnos ez csak álom.

Figyelt kérdés
Még nincs végleges döntés, hogy a fiunkat kinek ítélik, mi egymás között beszéltük/ beszéljük meg kinél mikor van. A férjemnek mondtam pénteken, mikor jött érte, hogy vasárnap programunk van, hozza haza, de ő azt válaszolta, hogy majd találkozok vele hétfőn, mikor majd megyek érte az oviba, nem adja vissza. a pláne az egészben hogy nem is ő van a gyerekkel , hanem a 70 éves dédike.
2011. aug. 7. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Ezek szerint a megbeszélés nem működik tökéletesen. Próbáljátok megoldani, hogy mindenkettőtöknek jusson a hétvégékből.
2011. aug. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát az elég gáz.. Szerintem próbáld megbeszélni vele, hogy pl most hozza haza, akkoris, ha övé a hétvége, és majd jövőhéten lehet vele többet, vagy valami, ha neki nme elég az, hogy most az egyszer engedjen... Ilyenkor úgy tudok örülni, hogy az én szüleim válás után is jóban vannak.:S
2011. aug. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ez lehetetlen!!!! egyáltalán nem foglalkozik azzal hogy a gyereket nézze!! Ő megmondta hogy csak azért megy a gyerekért, hogy én nehogy megtegyem azt hogy 2 hetente adom oda neki! Kérdem én tőle mi a a biztosíték arra hogy ő nekem ideadja??
2011. aug. 7. 11:20
 4/12 anonim ***** válasza:
hát akkor hétfőn elhozod oviból, és mikor menne érte pénteken, megmondod, hogy nem viheti el, mert most hétvégén meg Nektek van programotok... amíg nincs döntés, Te is vígan eljátszhatod ezt... (bár az meg egy adu lenne a kezedben a bíróságon, hogy Te engedted addig, ő nem tett úgy, ahogy megbeszéltétek..)
2011. aug. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És te miért nem tudsz érte menni ma? ha úgyse a pasi van vele, elmész és elhozod, és megüzened neki, hogy legközelebb egy nappal többet marad majd nála a gyerek, de neked most programod van vele és kész. nem értem miért kell ebből hatalmi kérdést csinálni, meg hogy kinek van igaza :)
2011. aug. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam, hétvégén fesztivál, pont jól jön!! erre is ki fog akadni pedig, mert ő azt hiszi, hogy ahogy csináltuk idáig, azt kötelező is betartani és nem lehet rajta variállni, pedig lehet, csak normálisan kéne gondolkodnia. Egy napot sincs e fiunkkal, mert mindig dolgozik, és csütö-től vas-ig mindig más van a gyerekke, soha nem tudom ki!!
2011. aug. 7. 11:37
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezek szerint még nincs gyermek elhelyezés. Legegyszerűbb lenne ha erről megállapodnátok írásban.

Addig meg a gyereknek melletted a helye, ha veled él, a te jóindulatodon múlik, hogy odaadod-e neki láthatásra, vagy nem.

Ha meg valóban nem vele van a gyerek, akkor egész nyugodtan hozd el, oda se lennél köteles adni neki így, mert nem is neki adod oda. A másik meg, hogy nem tudom mennyi idős a gyerek, de egy 70 éves dédire nem szívesen bíznám hogy egyedül vigyáz rá, sose lehet tudni.

2011. aug. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ez nem hatalmi kérdés, de sajnos nem mehetek oda, az én családom teljesen ellenem van látni sem akarnak és ha beteszem a lábam az utcába még meg is eshet hogy nekem jönnek. Húgom és sógorom pl keresnek nap mint nap és meg akarnak verni. szerintetek jó így élni?? Ja és pénteken is úgy vitték el, hogy hárman jöttek érte és betették a kocsiba, engem meg ellöktek és elmentek, holott én normlisan állok a dolgokhoz!
2011. aug. 7. 11:50
 9/12 anonim ***** válasza:

Ja, hát ha így áll a helyzet, akkor besétálsz a rendőrségre, és megmondod, hogy az akaratod ellenére a dédivel van a gyermek, neki nincs joga szerintem ilyen esetben hogy őrizze, csak az apjának. Ha ő nincs ott, köteles neked átadni.

Könyörgöm, a gyermekedről van szó, nem egy tárgyról, amit csak úgy elvisznek!!!

2011. aug. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi baja veled a családodnak?


Egyébként a gyerek jól érzi magát az apával és annak rokonságával?

Szörnyű az, amikor ennyire nem tudtok megegyezni, az lenne a lényeg,hogy a gyereknek jobb legyen. Sajnálom, hogy így alakult.

2011. aug. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!