Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Nekem hétvégém a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nekem hétvégém a szabad ilyenkor tudnék vele lenni, de sajnos ez csak álom.

Figyelt kérdés
Még nincs végleges döntés, hogy a fiunkat kinek ítélik, mi egymás között beszéltük/ beszéljük meg kinél mikor van. A férjemnek mondtam pénteken, mikor jött érte, hogy vasárnap programunk van, hozza haza, de ő azt válaszolta, hogy majd találkozok vele hétfőn, mikor majd megyek érte az oviba, nem adja vissza. a pláne az egészben hogy nem is ő van a gyerekkel , hanem a 70 éves dédike.
2011. aug. 7. 11:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Anyám azt szerette volna ha folytatom a házasságom és tűröm SOK rosszat. Szerinte szégyen ha egy család szétmegy. És most szégyelli, hogy lépni mertem. ( 9 hónapja) A férjem a saját családjával nem beszél, csak az én családommal. Az én rokonaim vannak a gyerekkel, amikor elviszi, nem is ő mert 3:20-tól 10:00-ig és 14:30- 21:00-ig dolgozik. Nem érti meg hogy a gyerek iskolába fog járni, nincs ki tanuljon vele stb.... Ő nem tud vele tanulni, ( kisegítő isk , jár, Nagyon nullák közé,) . Igaz én választottam, de akkor még nem ilyen volt, és nem gondoltam hogy ennyire megfordul. Elég zűrös a mi ügyünk!!
2011. aug. 7. 14:26
 12/12 anonim ***** válasza:

Most mondanám azt, hogy költözz el minél messzebbi városba előlük, akkora fáradtság nem lesz bennük, hogy utánad menjenek, de persze tuti, hogy nem találnál munkahelyet(úgy vélem, hogy az országban egyedül édesanyámnak sikerült így megszabadulnia apámtól).

Menj a rendőrségre, ha ott nem kezdenek semmit az üggyel, akkor az ítéletig muszáj szenvednetek. Bár, ha neked ítélik a gyereket, az egész életed ebből fog állni. Nem szép kilátások sajnos. Nem lesz túl jó gyerekkora a gyermeknek és te is bele fogsz betegedni valószínüleg.

2011. aug. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!