Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen ember az ilyen férfi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember az ilyen férfi? Elhagynátok szó nélkül?

Figyelt kérdés

Folyamatosan megaláz, mások előtt lustának nevez és mindig beszólogat, soha egy kedves szava, csak szexre kellek, de szerinte még arra se vagyok jó. Minden nap a fejemhez vágja, hogy ",Minek tartalak? Semmire se vagy jó." Teljesen leépítette az önbizalmamat, holott nevelek egy tündéri gyermeket, háztartást vezetek, délután dolgozok estig. Ő nincs a gyerkőccel, nem mosogat, nem mos, nem takarít, holott most egész nyáron itthon van. Alszik egész nap szinte, vagy mászkál ide-oda, esténként a haverokkal, csajokkal beszélget hajnalokig. Velem nem beszélget semmit, és ha én próbálok beszélni vele bármiről, látom, hogy nem érdekli, amit mondok. A kicsinek is beszólogat, mikor mesélne valamit, hogy engem ez nem érdekel, szarok rá. Ha otthon van nem engedi mesét nézni, ő tévézik csak, nem játszik semmit vele, csak nyúzza. Állítólag szeret, de én már nem, teljesen kiábrándultam, főleg ahogy a gyereket is elutasítja, vagy ellenem hangoltatja (csapj oda anyád nagy seggére, minek neked anya, mire jó? bolond anyád van neked....) Ez normális??? Már idegileg nem bírom. Folyamatosan megfelelni akarok, de sose vagyok elég.

Elhagynátok szó nélkül? Egyszer már be akartam ezt a házasságot fejezni, de megsajnáltam, mert könyörgött, hogy minden jobb lesz. Nem tudom most hogy lenne, ha bejelenteném, hogy számomra vége?És a kicsi? Szereti az apját, 4 éves. Hogy viselné?


2011. aug. 11. 14:36
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
93%
Nem, ne hagyd ott szó nélkül! Előtte küldd el a k. anyj@ba. Ez a pali debil. Ne hagyd, hogy a piciből is ilyen felnőtt legyen. Épp elég lesz majd azt ellensúlyoznod, amiket láthatáson tanul ettől az "apától".
2011. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
93%
Büdös paraszt. majd megtudja, ha leléptél! pakolj. a kicsi meg még fel tudja dolgozni, de késöbb? késöbb nehezebb lenne... MOST pakolj
2011. aug. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
74%
én elsőre se hatódtam volna meg, mindig elcsodálkozok, hogy egyes embereket mit el nem tűrnek
2011. aug. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem amit a férjed csinál, az már nem az a kategória, hogy "beszéljük meg" meg "sportolj, menj fodrászhoz, sminkelj" stb...

Ezzel a viselkedéssel szerintem nagyon túllőtt a célon, ezt a bánásmódot normális ember nem viselné el.

A férjed túlment egy határon.

Azon a határon, hogy meddig lehet alázni valakit.


Ép öntudattal rendelkező ember ezt nem viselné el.


Ha továbbra is elviseled, egy roncs leszel mellette.

2011. aug. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha ott tudod hagyni, van hova menni, nem fogtok éhen halni, stb. akkor akár ott is hagyhatod, mondjuk ez a döntés nehezebb, mint ahogy csak sokan írják hogy egyszerűen lépj. A gyereket jobban megviseli, ha rossz környezetben nő fel, most még valszeg semmire sem emlékezne az egészből. Előtte nem volt ilyen? (mert ha igen, akkor nem kell csodálkozni)
2011. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
27%
Aki ennyire buta, hogy nem egyértelmű számára, mi ilyenkor a helyes döntés, az meg is érdemel egy ilyen társat.
2011. aug. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
91%

Otthagynám szó nélkül! Remélem vannak szüleid,rokonaid,akikhez oda tudnál költözni!


a 14.54-esnek pedig üzenem: az ilyen figyelemfelkeltés és hirtelen önmagával törődés,cicomázás,alakformálás után szoktak a férfiak beteges féltékenységet kapni.A leírás alapján pedig simán kinézem ebből a pasasból,hogy szegény feleség aki próbálni változni önmaga és a férje érdekében az kapna 1-2 pofont,mert a férje azt hinné,hogy megcsalja!

Szóval ez hülye ötlet volt...

2011. aug. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
91%

Hagyd ott a francba,ez egy féreg :(

Amúgy hány éves vagy?

2011. aug. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
92%
15:13 jól mondja, könnyű mondani, hogy hagyd ott, de én csak olyan nőt ismerek, aki utólag bánja, hogy az egész életét hagyta tönkretenni. Azt sem véletlenül írtam, ne várd meg, hogy a gyereked ugyanilyen legyen. Egyedül nagyobb esélyed lesz normális érzelemvilágú embert nevelni, mint egy ilyen apa mellett. Valamitől ez a pasi is olyan lett, amilyen, lehet, az ő apja pont így bánt az anyjával. És nem a nőt védő, szerető ember lett, hanem megérezte a hatalom édes ízét. Bármilyen nehéz, állj a sarkadra, legyen erőd lépni.
2011. aug. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
80%
Én össze se állnék vele! Milyen ember már az ilyen, aki így bánik a másikkal?!
2011. aug. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!