Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után 1 hét nálam 1 hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után 1 hét nálam 1 hét az apánál a gyerek? Működhet?

Figyelt kérdés
3 és fél éves a kislányunk, nem tudunk megegyezni, az apja ragaszkodik, hogy ugyan annyit legyen vele mint velem. Nem tartom jó apának, eddig nem foglakozott vele, előző kapcsolatából sem foglalkozott a 2 gyerekével. Mit tudok tenni....
2011. aug. 19. 22:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
működhet, ha a szomszédos két lakásban laktok és jó viszonyban váltok el...bármely egyéb esetben csak kicseszés a gyerekkel
2011. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Működhet és nagyon jó az ötlet, de ehhez a gyermek még túl kicsi.
2011. aug. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem még akkor sem!

Gondolj bele, ha neked kellene hozzászoknod minden héten ahhoz, hogy már megint nem a nagy nehezen megszokott ágyamban alszom. Már megint máshol az ajtó-ablak, amikor éjjel felébredek, stb.

Te hogyan viselnéd?????

2011. aug. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
10%
szerintem semmit, joga van a gyerekével lenni. bár hacsak nem laktok szinte egymás mellett, akkor én nem tartom túl jónak, hogy a gyerek ingázik a két szülő között. nem hiszem, hogy egy kisgyerek képes megérteni, hogy miért nem látja 1 hétig anyut, aztán egy hétig aput. ez megviselhet egy gyereket... presze az is, hogy nincs apja, vagy csak hétvégente látja. nem tudom mi a legjobb ilyenkor. én az esetek többségében betiltanám a válást, csak lelki terror és/vagy fizikai erőszak esetén engedélyezném. két ember, amint szülő lesz, már nem a saját érzéseit és érdekét kell nézze, hanem a gyerekét. neki pedig az az érdeke, hogy családja legyen, ne csak egy anyja, vagy apja. a régiek is megoldották, hogy együtt tudjanak élni és ne öljék egymást. volt olyan is, de nem volt számottevően több, mint ma. de ma könnyű elválni. hiba!
2011. aug. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Működni működhet, de gondolj bele... A gyerek egyik héten apánál másik héten anyánál. Apu ezt mondja, anyu azt, mert akarva akaratlan biztos fogtok egymás ellen beszélni.

Nem tudom hány éves lehet a gyermeketek, de véleményem, és tapasztalataim szerint mindenkinek az lenne a legjobb, ha mégis megegyeznétek. A gyerek iszonyúan össze lenne zavarodva, a kamasz koráról nem is beszélve.. Az lesz a jó, aki több mindent enged meg, és aki több dolgot vesz meg...

Ami nevelés szempontjából egyáltalán nem előnyös, mert úgymond tud majd titeket zsarolni. " persze ezt apu megengedi, inkább hozzáköltözöm" miközben te ezeket azért nem engeded meg, mert tudod, hogy ez számára előnyös hosszútávon. Ezt a gyerek-kamasz akkor még nem érti, tehát jóformán plussz pont a másik félnek, el is távolodhat.

És ezek csak apróságok. Nem lakhat két helyen egy gyerek.... :S

Szerintem mindenképp eggyezzetek meg, ha mást nem vigyétek bíróság elé...

A legtöbb esetben az anyának ítélik a gyereket.


Minden jót kívánok, és jó döntéshozást remélek.

Elsősorban azt nézzétek mi a legjobb a gyereknek, se a kényelmet, se semmi mást ne vegyetek figyelembe.

Egy rossz döntésetek már volt, mert ugye válnotok kell.

Most döntsetek jól... Ne keljen ezt is " elszenvednie" miattatok...

Sajnos a saját bőrömön tapasztaltam, hogy a válás amúgy is rettentően megfogja viselni a gyereket.


A legjobbakat!

2011. aug. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Ilyen kisgyermeket ez nagyon megvisel. Bocs de én sem szeretnék egyik helyről a másikra vándorolni állandóan.

Oldjátok meg másképpen, felnőtt emberek vagytok, a gyermeketek az első!!!!!

2011. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem foglalkozott a gyerekkel, akkor nem működhet..

Bíróságon kérd hogy csak nálad helyezzék el a gyereket!

2011. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hetente rángatni szegényt, nem fogja biztonságban érzeni magát. Elfárad,hogy hol itt van, hol ott. Innét oda-onnét ide cipelni, pakolni a cuccokat, hol ez kellene még, hol az. Kéthetente vagy havonta?
2011. aug. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

az előző voltam, bíróság... úgyis neked ítélik! pláne az előző 2 gyerek miatt!

Remélem hozzád kerül szegényke..

2011. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Tudjátok az a szörnyű, hogy a gyereket használja most, mert tudja, hogy ezzel tud a legnagyobb fájdalmat okozni. Még megpróbálom, hogy heti 1-2 napot, ha nem megy, bíróság lesz. Hiába mondom, hogy még kicsi a gyerek
2011. aug. 19. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!