Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valjak vagy ne? Nem tudom

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valjak vagy ne? Nem tudom

Figyelt kérdés

Nagyon megromlott a kapcsolatunk. Ha itthon van allandoan csak a kiabalas veszekedes meg megsertodes megy. mar beszeltem vele a valasrol es o is el akar valni. sokszor vag a fejemhez dolgokat. en meg mindig szeretem. de napi 14 orat nincs is itthon mert dolgozik. aludni es enni jar haza.

nem gondoltam h ilyen nehez valni. fiatal vagyok meg visszamehetnek szuleimhez, de mi lesz az egyetemmel, menjek levelezore... igaza volt szuleimnek nagyon elleneztek a kapcsolatot.


2011. szept. 28. 15:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

válj, amíg fiatal vagy, amíg nincs gyereketek!

Fiatalon könnyebb új életet kezdeni.

2011. szept. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Az a kérdés, van-e még szeretet egymást iránt. Ha van, akkor nem érdemes veszekedni, ez a világ most sajnos elég bizonytalan és idegesítő.

Inkább össze kell kapaszkodni a bajban. Is.

2011. szept. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
szerintem meg szeretjuk egymast, de mindig egymas fejehez vagjuk h nem szeretlek annyira elmergesedett a helyzet. volt h egymast vertuk
2011. szept. 28. 15:56
 4/14 A kérdező kommentje:
teljes csod vagyok. nem hiszem el hogy a valas topikban olvasgatok nem is olyan reg meg orulten szerettuk egymast, Istenem en is sokmindent feladtam erte meg o is ertem de mar egy eve is felmerult a valas gondolata mi lesy kesobb<<<
2011. szept. 28. 15:59
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
1. válaszoló jól mondja.
2011. szept. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Adjatok egymásnak idöt! Menjetek külön! Ha jobb váljatok,ha nem akor még ugyis összejöttök újra!
2011. szept. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Azért leírhatnád,hogy mi a veszekedések kiváltója,mert mondjuk lehúzza a 14 óráját a melóhelyen,hazamegy és kupi várja,kaja meg sehol,sőt még rászólsz,hogy nincs elmosogatva,akkor nem csoda az állandó balhé.

Szóval?

2011. szept. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Te tudod a részleteket,hogy tudtok-e javítani a dolgokon,illetve 180fokos fordulatot venni.Egy biztos,ha minden a régi kerékvágásban halad,akkor a szerelem is el fog múlni egy idő után(egyébként lehet,hogy teljesen hirtelen,egy veszekedés után betellik a pohár) a sok egymásnak okoztott sérelem miatt.Szóval vagy változtassatok,ha megoldható,apró dolgokon veszekedtek vagy ha olyasmi miatt,ami a saját belső feszültségetekből adódik-szerintem ezek kemény munkával még megmenthetők,ha van még szerelem.De ha olyan dolgok,amik esélytelenek arra,hogy megoldást találjatok rá,vagy a másik nem hajlandó belátni,változtatni-akkor előbb utóbb a szerelemnek is vége lesz.De a változtatáshoz a legfontosabb hogy mindenki magába nézzen,beismerje a másik előtt is a hibáit én együtt nagyon akarjátok azt,hogy másképp legyenek a dolgok.
2011. szept. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Neha jol sul el egy szunet, amikor leultok es megbeszelitek hogy X ideig nem vagytok hazasok, nem is ismeritek egymast, majd az X ido leteltevel leultok ujra beszelni, es mindenki elmondja, hogy mit akar es dontotok.
2011. szept. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Előző jól írja! Még annyit hozzátennék, hogy X-Faktor!
2011. szept. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!