Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek lehet úgy új párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet úgy új párt találni hogy még a gyerekem apjánál élünk? Mielőtt elítéltek (LENT)

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon megromlott vagyis inkább tönkrement a kapcsolatunk. Egymás mellett élünk, lassan másfél éve nincs szex sem és közös programok sem. 1 év múlva tudok elköltözni, addig nem. Csinálom a dolgom és ráhagyok mindent, nem szólok semmiért, mert abból gond van. Így elélünk egymás mellett, de fél éves gyerekemet nem ilyen kapcsolatban szeretném nevelni. Nem ér hozzám mióta terhes lettem és mindig kifogást talál, 3 hónapja nem próbálkozok közeledni mert nagyon megalázó hogy leráz. Úgy élünk, mint 2 szomszéd.

Van kiszemeltem, szerintetek van így esély? Ha elmondom hogy élünk és mi a célom, szerintetek van aki szóbaállna egy nővel ilyen helyzetben? Köszi előre is és ne ítéljetek el, nem így akartam élni, de közös dolgok és szex nélkül nálam nincs kapcsolat.


2011. okt. 9. 14:05
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Kb.úgy ahogy a tied a kérdezőéhez!Nem a gyerek miatt tette fel a kérdését.
2011. okt. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Mielőtt szegény apucit sajnálja vki, a szegény apuci a volt feleséggel is csalt a terhességem alatt és nem akar velem lefeküdni. Legalább olyan vagyok mint gyerek előtt, ha nem jobb. És nem nagyképűség, csak fel akarom vázolni. Én csinálok mindent, ő csak leül és eszik vagy tv. Belelógatja a gyerek lábát a vízbe, és ennyi. Sétálni, hétvégenként sehová nem jön velünk. Mindenhová én megyek egyedül a gyerekkel. Úgy élek mellette mint egy egyedülálló nő. Úgy érzi hogy van gyerek, ki vagyok neki szolgáltatva, ő lakása, ő pénze stb, aminek hangot is ad. Akkor tudok csak elmenni ha találok munkát. Akkor viszont van hová, van lakásom, diplomás vagyok, csak akad vmi munka is, de fél éves kicsikémet még nem adom bölcsibe. Nem lelépés a célom, de tudom hogy ez már esélytelen. Próbáltam , nem megy. Külön is voltunk szülés után de az sem segített. Akkor is csak azzal volt elfoglalva hogy miért nincs minden nap takarítva. Én meg nem bólógatós kutya, sem házvezető nő vagyok hanem NŐ és ANYA egy személyben. Erős egyéniséggel és ezzel van baja hogy nem tud betörni és nem uralhat. Kb ennyi a lényeg amiért azon töröm a fejem, hogy kezdjek új életet. Érzelileg nyitott vagyok már egy ideje, mert annyi fájdalmat kaptam tőle terhesen és közvetlen utána hogy sajnos ebbe tönkrement a kapcsolat.

A kiszemelt is egyedülálló, elhagyták őt a 2 gyerekével együtt. Ő sem és én sem akarunk gyereket már. Persze, nem azonnal szeretném megpróbálni mert még a kicsi az első, csak attól félek, amíg itt kell laknom mert nincs munkám, senki nem fog szóba állni velem. Pedig ez a kapcsolat már csak elméletben létezik.

2011. okt. 11. 12:26
 23/37 anonim ***** válasza:
Tehát most 1 évig így akarsz élni azért,hogy legyen tető a fejed felett? A válás szót meg sem említed nehogy kitegyen a házából?Miből gondolod,hogy 1 év múlva lesz munkád,ha nincs ahova visszavárnak? Ha ez az egy év esetleg 3 lesz,addig hogy tervezed az új kapcsolatot? Titokban eljárkálva,közben persze fentartva a látszatot,hogy egy ágy,egy asztal a férjjel? Ezt te komolyan gondolod?
2011. okt. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező új párt akar találni, és véleményeket kért. Van, akit ez nem zavar, de van, akit más.

Szóval ha értelmes hozzáfűzni valód nincs hozzám, akkor légy szíves ápolgasd a lelked és hagyj engem békén.

2011. okt. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Én is tehetek róla, hogy így alakult, mert nem ismertem meg eléggé, mielőtt gyereket vállaltam volna, az 1 év kevésnek bizonyult. Azt viszont tudom, hogy nem így akarok élni, és változtatni nem tudok a helyzeten! Mert a másik nem partner benne. A kiutat keresem és a vélemények érdekelnek, lehet e így párt találni. köszönöm
2011. okt. 11. 22:30
 26/37 anonim ***** válasza:
68%

"hanem NŐ és ANYA egy személyben"

- hát látod ez baj.

Helyesen így lenne:

NŐ vagyok, aki feleség és anya egy személyben.

Nem mindegy ám.

A feleségtől te csábítottad el?

2011. okt. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Ne forgasd ki a szavaimat. 10 éve elváltak mikor mi megismerkedtünk. Nem volt tartós kapcsolata ez idő alatt, csajozgatott mindig mással ahogyan most is. Nekem amíg nem lettem terhes, szépet s jót mutatott, ez az én hibám, tudom jól. A kérdésre válaszolj légyszives. köszönöm szépen
2011. okt. 12. 10:46
 28/37 anonim ***** válasza:
76%

igazad van: a kérdésre azt válaszolom: nem.

Amiket írtam, úgy írtam, hogy megdöbbentett, hogy ilyen kicsi gyerek mellett az a legnagyobb gondod, hogy sexelj, amíg az apa a gyereket fürdeti, kedvesen este az ágyban a kezedet fogja. Idővel visszatérhet a vágy, de türelem és szeretet kellene hozzá.

A kicsi gyerekért áldozatot kell hozni, ez szerintem úgy jó.(felnővén ez okafogyottá válik, akkor másról szól már az életem, a gyereket el kell engedni a saját útjára) Ezért veszélyes, ha ez későn történik,(házasság, gyerek) és előtte az ún. "kiélés" van, ami most olyan divatos, mert kiég a lélekből a heroikus hozzáállás a dolgokhoz, az élet igazán nagyszerű és csodás dolgaihoz, az érkező kis emberkéhez.

De mivel úgy tűnik, kölcsönösen nem szeretitek egymást, valószínű el kell válni.

De ha nem mondod meg, hogy Te új kapcsolatot akarsz, a háta mögött teszed, hazudva, az immorális.

Az pedig senkinek nem jó, az új kapcsolatnak sem.

Az egésznek áldozata sajnos mindig a kicsi gyerek.

A pótapuka ritkán olyan jó apuka, mint az igazi, bár van arra is példa, reméljük ti ilyen kivételesek lesztek. De szerintem az fontos, hogy kezdettől fogva ne szennyezze hazugság a dolgot.

2011. okt. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Hidd el jár máson is az agyam, mint a szex-en, de itt és most épp az ezzel kapcsolatos kérdésemet tettem fel.
2011. okt. 14. 11:32
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem. Türelmetlen vagy. Van olyan ismerősőm, aki nagyon hasonló helyzetből lépett ki - és tíz évre rá megkeseredten, elgyötörten ezt mondta:

"Nem tudtam, milyen boldog voltam akkor."

Persze minden helyzet más és más, de tudj erről is,

ilyen is van. És ajánlom,Tolsztoj/ Anna Kareninát olvasd el.

Érdekelne, hogy elfogadod-e az előző utolsó gondolatát,

vagy nem értesz egyet vele, ezt:

"De szerintem az fontos, hogy kezdettől fogva ne szennyezze hazugság a dolgot."

2011. okt. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!