Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Melyik életet választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik életet választanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Maradnátok egy olyan kapcsolatban ahol boldogtalanok vagytok,sok a stressz ez miatt,és van agresszivitás a párotokban?Vagy mennétek a bizonytalanba gyerekkel(mert a gyerek az saját előző kapcsolatból),munka nincs ott, 0ról kezdeni,de viszont van nyugalom,és ÖNMAGAD életét élheted.

Rossz vagyok,mert nem csak azt nézem mi az amink megvan,hanem változtatni szeretnék?Mert én szerintem a gyermek akkor boldog,ha az anyja is boldog.

Kérlek írjátok meg őszintén melyik utat választanátok és miért??


2011. okt. 22. 18:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

18:48as nem semmi!!!

Totális fejbe vágás,de ez kell az embereknek.

2011. okt. 22. 19:31
 12/15 anonim ***** válasza:

Atyavilág!

Azt hittem hogy az utcára kerülnétek, azért van ennyire betojva! :D


Spuri onnan! Ennél csakis jobb lesz!


A pasi meg menjen a fenébe!

2011. okt. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én mennék az ismeretlenbe. Egy kiflit tudnék venni a gyerekemnek - v kérnék vkitől rá pénzt -, és nem élnénk állandóan görcsben. Lehet, h nélkülözne valamelyest, de boldogabb élete lenne, hisz én is kiegyensúlyozott, vidám vagyok.


Most pokol, amiben élek, állandó gyomorideg, ma is félóra masszív bőgés, mert cs.sztetett. Rohadt szívesen lépnék, csak apa miatt nem teszem meg.

2011. okt. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok, gyerek nélküli és a bizonytalan boldogságot választottam.
2011. okt. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

megyek a bizonytalanba :)

baromi nehéz döntés volt, életem legnehezebb döntése, mivel nálunk van egy közös 2 éves kisfiú is, és én úgy indultam neki annak idején, hogy az én gyerekem nem lesz elvált szülők gyermeke, és ezen borzalmasan nehezen tudom magam túltenni még mindig

de nem tudok így tovább élni, egy életünk van

2011. okt. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!