Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehetnék? Nagyon nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Nagyon nagy bajban vagyok.

Figyelt kérdés
Tudom, én csináltam magamnak, de mostmár végleg ki akarok mászni belőle.3 éve voltam együtt egy sráccal, amikor kiderült, hogy terhes vagyok.Pont akkor akartam szakítani, de a baba kedvéért együtt maradtunk és összeházasodtunk.Amikor még csak barátom volt(nem férjem), akkor is verekedtünk, veszekedtünk, nehezen bírtuk elviselni egymást.De most a gyereknek se jó, ha együtt maradunk és teljesen megutáltuk egymást.Folyamatosan azzal fenyegetőzik, hogy viszi magával a 4 hónapos fiam.Mi van, ha elviszi?Ha feljelentem utána mi lesz?Mert szerinte úgyis csaK később intézkednek a rendőrök, az elhúzódhat és én nagyon sokáig nem láthatom a babám.Ez tényleg igaz?Mi történne, ha elvinné és feljelenteném?
2009. máj. 5. 13:18
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Néha arra gondolok, hogy inkább le kéne mondani a fiamról, hogy vége legyen ennek az egésznek.De az nagyon fájna...De látni se bírom ezt az embert!
2009. máj. 5. 13:19
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Minél előbb ad be a válópert, gyermekelhelyezésit akkor már nem viheti.
2009. máj. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
szerintem amuigy sem viheti el,ilyen nincs.sőt ,ha korlátozza a kapcsolatotokat,a gyereket alapbol nem itélnék neki.
2009. máj. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Beszéld meg, hogy váljatok! Ha nem megy, költözz el majd add be a válópert! Lehetőleg anyádékhoz, vagy más biztos helyre. Nem viheti el csak úgy. Megbeszéltek eg yláthatást, s hogy ki neveli fel, és a másik meg a megbeszélt időben elviszi, s hozza. De egyelőre nálad talán jobb lenne neki. Nem lehetne inkább a kapcsolatot helyrehozni? Segítséggel? Másnak is van hibája.
2009. máj. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%

Neked kell lépned, segítséged kérned, a családsegítőknél. Költözz el, de gondold át a dolgot. Van hova menned? Szülők, más családtagok akik befogadnak...van pénzed egyedül élni egy gyerekkel?


Ha nem jó így neked, akkor lépned kell, mielőtt ő lép.

Ha odáig fajul a dolog, nincs az a bíróság, aki az apának itél egy 4 hónapos gyereket.

Persze ha bizonyítani tudja, hogy más férfihoz járkálsz, vagy bármi törvénybe ütközőt teszel akkor neki itélhetik. De azt írtad verekszik, szóval 1 pont a javadra a családon belüli erőszak!

2009. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ezt nem lehet helyrehozni.És nem is akarom.Már eleget bántott lelkileg és fizikailag is.Arra lennék kíváncsi, hogy mi van, ha elviszi a gyereket, amikor én nem vagyok itthon?Mit tehetnek a rendőrök?Tényleg nem tesznek semmit?
2009. máj. 5. 13:27
 7/19 anonim ***** válasza:
97%

El kéne menned a rendőrségre tanácsot kérni, mi van, ha elviszi a gyereket.

Szerintem ugyanis először azt mondanák, hogy az apa elvitte, csak akkor indítanak nyomozást, ha eltelt bizonyos idő, és nem jelentkezik.

Szóval mondd jegyzőkönyvbe mivel fenyegetőzik, és akkor talán azonnal tudnak lépni ha baj van.

2009. máj. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%

Nyugodj meg, alapos indok nélkül nem vesznek el egy 4 hónapos babát az édesanyjától!


A válás megindításával együtt kérjed a gyermekelhelyezés megállapítását is, hivatkozva a fentiekre, hogy minél gyorsabban lezajlódjon (ellentétben a válással, de ez ebben a helyzetben másodlagos).

2009. máj. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Az anyjához menne, tehát tudnám, hogy hova.Akkorse mennének ki rögötn a rendőrök?
2009. máj. 5. 13:32
 10/19 A kérdező kommentje:
A bíróság nem venné el, nem tettem semmit.Viszont elviheti bármikor és mit tudok tenni ellene?
2009. máj. 5. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!