Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy szerezzek útlevelet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek útlevelet?

Figyelt kérdés
Anyámék most válnak el. Itt lakunk Magyarországon, de én apámhoz akarok menni Szerbiába. Anyám nem akar útlevelet csináltatni. Ha apám hazajön, akkor ő csináltathat nekem?
2011. nov. 14. 12:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ha felnőtt vagy, akkor csináltathatsz egyedül is, de 18 év alatt szükséges jelen lennie mindkét szülőnek.
2011. nov. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

pont ez az, hogy még csak 17 vagyok.:|

miért kell mind a 2? -.- úristen.

2011. nov. 14. 12:44
 3/22 anonim ***** válasza:
amennyiben nem vagy még nagykorú és egyik szülődnél helyeztek el jogerősen akkor elég csak annak a szülőnek a hozzájárulása!! te esetedben ha anyukádnak ítéltek jogerősen,akkor sajnos apukád csak egyedül nem intézheti az útlevelet.kell anyuka jelenléte is...
2011. nov. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Antimod ***** válasza:
Lehet, hogy jobban jársz, ha már kivárod azt a fél - max. 1 évet, és csináltatsz magadnak. Nem ismerem a procedúrát, de a fentebb leírtak fényében nem tűnik valami egyszerűnek.
2011. nov. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
én ehhez hülye vagyok.:$:D most lesz novemberben a gyermekelhelyezési izé. szóval még nem vagyok jogerősen anyámnál. ugye?
2011. nov. 14. 12:47
 6/22 anonim ***** válasza:
hát akkor még kiskorúnak számítasz... jogerősen anyukádnak ítélt a bíróság?
2011. nov. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Azért kell mindkét szülő jelenléte és aláírása, mert így egy esetleges válás esetén, lényegesen kisebb az esélye annak, hogy az egyik szülő elrabolja és külföldre vigye a kicsit.
2011. nov. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
még nem voltunk bíróságon. azt hiszem, hogy hónap végén megyünk.:|:D ott megkérdezik, hogy hol akarok lakni?:O ugye megkérdezik?:|
2011. nov. 14. 12:50
 9/22 anonim ***** válasza:
viszint ha már 17 éves vagy,akkor bőven tőled is megfogják kérdezni hogy kinél akarsz lenni.akkor te apukádat fogod mondani??azért egy 17 éves szavára már adni fog a bíróság, és ha apuukánál rendezettek a körülmények,akkor sok esély van rá,hogy neki ítélnek téged!!
2011. nov. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
nyugi ez esetben már szinte borítékolni lehet hogy apukádhoz kerülsz. nyilván akkor nyilatkozni fogsz hogy nála akarsz lenni...:) anyukáddal milyen problémák vannak?elszabad mondani??
2011. nov. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!