Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy szerezzek 2 tanút, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek 2 tanút, ha senki nem akar tanúskodni?

Figyelt kérdés
Válófélben vagyok. Férjem rendkivül agresszív ember. A bíróságon úgy állítja be hogy ő egy kezesbárány én meg megőrültem. A szomszédok hallják hogy mindig ordít, de mernek tanúskodni mert félnek. Mit csináljak?
2010. okt. 16. 17:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
felteszem vmi módon van lehetőség tanúvédelemre. érdeklődj az ügyvédednél, ő remélhetően tudni fogja a megoldást.
2010. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
család, rokonok, barátok nem tanúskodhatnak? Valahogy megértem, hogy egy idegen nem akar belekeverdni, egy szomszéd miatt lehet én se mennék, de egy barát vagy családtag miatt bármikor.
2010. okt. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

ebben az országban sajnos nincs olyan tanúvédelem, mint az USA-ban.

sajnos (önhibámon kívül) van most egy rendőrségi ügy, amiben tanúskodnom kell, de előre félek, hogy mikor állatja a kést a hátamba a kedves gyanúsított...

próbálj távoltartást kérni, az talán még működik.

2010. okt. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3%

Nekem is volt olyan ismerősöm, aki azt állította, hogy a férje egy agresszív ember, aztán utólag bebizonyosodott, hogy az asszony úgy hazudik, mint a vízfolyás.

Agresszív ember nem létezik, csak nem megfelelő kommunikáció. Ha a bíróságon kezesbárány, akkor valószínűleg nem az alaptermészete az, hanem csak te hozod ki belőle valahogy. Gondolkodj el, hogy miért olyan veled és mással meg miért nem! Próbálj engedni neki, normálisan viszonyulni a dolgokhoz, hidd el mindenkivel meg lehet állapodni, csak meg kell találni a megfelelő hangnemet és stílust.

A szomszédokat meg ne akard belekeverni, mert nekik aztán semmi közük ti problémáitokhoz, ezt nektek kell megoldani, nem pedig vadidegeneknek.

2010. okt. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
6%

Sehogy. Ez nem tartozik a szomszédokra.

De miért agresszív veled? Mi váltja ezt ki belőle? Mert ha úgy gondolod, hogy benned nincs hiba, akkor lehet hogy igaza van, és tényleg megőrültél. Minden két emberen múlik! Próbáld meg te is emberszámba venni őt és hidd el, nem lesz agresszív.

2010. okt. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Elég érdekes. Tényleg én váltom ki belőle? Akkor a gyerekekre miért ordít? Azok mit ártottak neki? Őrült lennék? Hogy tudok akkor dolgozni? Egy szupermarketben dolgozom. Akkor ott miért normálisan velem az emberek, ha velem van baj?
2010. okt. 17. 22:05
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

jajjj ne hallgass rájuk, jesszus kiakadtam.

Ezt vajon nők írták? Szerintem nem. Valószínűleg szintén agressziv férfiak, akik ezzel próbálják magyarázni a tetteiket.

Én pszichológiát végeztem, jelenleg szakosodom párterápiára. A hivatalos álláspont az, hogy midnen probláma mind a két fél hibája , egy EGYEDÜLI kivétel a házasségon belüli agresszió. Erre nincs se mentség, se magyarázat. Ha annyira őrült lennél, mint ahogy állítják, el kellett volna hagyjon, agresszió nélkül. Ne hagydd, hogy ezt bárki bemagyarázza neked.

Tanúnak midnenképp egy barát, vagy rokon.

Sok sikert

2010. okt. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Jól esik hogy itt végre emberszámba vesz valaki. Rokonok barátok nagyon távol laknak. Ha jön hozzánk valaki játsza az eszét hogy milyen áldott jó ember. Csak a szomszédok hallják mikor a kertben vannak, hogy mindig ordít rám és a gyerekekre főleg a nagyobbikra.

Első válaszoló tanácsára felhívtam az ügyvédet. Sajnos polgári perekben nincs lehetőség a tanúk védelmére. Az csak büntető perekben van.

2010. okt. 18. 11:09
 9/14 A kérdező kommentje:
Beszéltem 2 barátnőmmel. Eljönnének tanúskodni, de ők igazából nincsenek benne. Annyit tudnak amit én elmondok. Az elég? Ha megkérdezi a bíró honnan tudják és azt mondják hogy az én elmondásom alapján, azt elfogadják?
2010. okt. 19. 17:22
 10/14 anonim ***** válasza:

Elvileg polgáriban is van, csak nyomós indok kell hozzá, és itt minden bizonnyal nem menne.

Elég brutálisan hangzik, de ha a gyerekeid nagyobbak ők is tanúskodhatnak (gyerekelhelyezési vitánál egyébként is meg kell őket hallgatni)

2010. okt. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!