Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek mennyi esélye van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi esélye van elhelyezkedni egy elvált,2 gyermekes anyukának egy normális munkahelyen? Kislány 9 éves, kisfiú 10 éves.

Figyelt kérdés

Ahol számításba veszik, hogy reggel nekem kell vinnem gyermekeimet az iskolába, délután pedig nekem kell értük menni?

Éppen emiatt úgy érzem, hogy röghöz vagyok kötve, hisz egy másik városban már nem nagyon tudok munkát vállalni. Én dunakeszin élek, így már határeset, hogy pesten vállani tudjak munkát.Előre is köszönöm a tanácsokat, segítséget.


2011. dec. 1. 11:52
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Olyan nehezen engedem el őket egyedül:( Lehet, hogy most elítéltek, de nagyon nem is ismerik a tömegközelekedést :( autóval járunk mindenhová! Az a baj, hogy nálunk távolsági busz jár csak, annyira aggódnék értük:(
2011. dec. 1. 13:00
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
hidd el, neked ez sokkal nehezebb, mint nekik :) párszor elmész velük, utána maguktól menni fog. még büszkék is lesznek magukra :) és az neked is csak jó, ha minél önállóbbak. kösd a lelkükre hogy ha beértek hívjanak fel. biztos ideges leszel eleinte, de hidd el, ez a legjobb és legésszerűbb megoldás. mellesleg, zárójelben: a benzinárak miatt sem mindegy, hogy autóval viszed-e őket nap mint nap
2011. dec. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Jaj igen igazatok van:) Hát erőt veszek akkor magamon, és megkell próbálnom. Igen ma már az nagyon nagy segítség lehet álláskeresésben ha legalább vagy az oda vagy a vissza utat maguk megtudnák oldani a gyerkőcök!
2011. dec. 1. 13:09
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Én ennyi idősen kikönyörögtem, hogy ne jöjjenek értem délután. :)

Szóval tényleg, ha reggel el is viszed őket, akkor is biztos vagyok benne, hogy délután szépen haza tudnak menni egyedül, adsz nekik kulcsot (persze elmagyarázod, hogy ez felelősség, stb, de biztos okos gyerekek, és megértik ezt!), és szépen megírják a leckét, megebédelnek, mire hazaérsz. (A hűtőbe pl. bepakolod tányérostól az adagukat, és nekik csak melegíteni kell mikróban - ez így nem okoz semmi gondot. :))

2011. dec. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Ez nagyon jó ötlet, köszönöm szépen! :)
2011. dec. 1. 13:21
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
9 és 10 éves? már nagyok! szerintem szólj a buszsofőrnek, hogy szóljon nekik eleinte, mikor kell leszállni, és figyeljék a tájat, hogy mindig tudják, hol járnak. Egyébként meg kérdezzék az utasokat, hogy mikor kell leszállni. Hidd el, sokkal jobban fognak viselkedni abban az 1-2 órában, míg nem vagy velük, vigyázni fognak egymásra.
2011. dec. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
ja, és hívjanak fel, vagy küldjenek SMS-t ha hazaértek.
2011. dec. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

12:32-nek teljesen igaza van hiába pontoztátok le.

Tényleg nem olyan kicsik ne tudjanak egyedül menni suliba.

Öcsém 6 évesen egyedül jött a buszmegállóig az ovodából én meg az iskolából.1 év van köztünk.Buszsofőr utána már annyira tudta kik vagyunk ha ott felejtettük a tornazsákunk tudta hogy kié.Elmagyarázták a szüleink hogy reggel csörög az óra,akkor készülni kell iskolába.Kikészítve a ruha a tízórai.Csak a javunkra vált hogy ilyen hamar önállóak voltunk.Kérd meg a szomszéd nénit,bácsit,ismerőst hogy nézzen néha rájuk.Haza értek-e?Elindultak-e időben iskolába.

2011. dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem saját tapasztalatot írok most le, hanem a sógornőmét!

Nálunk is 2 gyerek van. Nagyon sok helyre jelentkezett, be is hívták állásinterjúra, de mikor oda került a sor, hogy milyen a családi állapota, van-e gyereke akkor rögtön rávágták, hogy "köszönjük, hogy eljött, hamarosan felhívjuk önt, hogyan döntöttünk stb..." aha persze, azóta is hívják. Ennek már több hónapja, lassan 1 éve lesz.

Sajnos nincs másként a pályakezdőknél sem, annak ellenére, hogy sokaknál nincs gyerek! Őket pedig munkatapasztalat hiánya miatt nem veszik fel.

Sajnos a mai világban elég elhelyezkedni, főleg a gyerekes anyukáknak.

2011. dec. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

OFF


Azért nézik azt, hogy van e egy nőnek gyereke, mert ha van, akkor az a munkáltatónak úgymond nyűg. Pl ha megbetegszik a gyerek, akkor az anya otthon marad vele.. vagy bármi adódhat, ami miatt ki kell maradnia az anyának a munkából..


Sajnos ez elég szomorú. Mármint, hogy a munkaadók ennyire rugalmatlanok.

2011. dec. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!