Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Érdemes tovább csinálni? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes tovább csinálni? Csak én látom borúsnak a helyzetemet? Aki volt hasonló cipőben, segítsen!

Figyelt kérdés
Férjemmel 4 éve vagyunk együtt,2 éve házasodtunk. Van egy 1 éves gyermekünk, akit imádunk. Férjemmel már kb 1 éve nem érzem azt, amit régen, nem is kívánom, ritkán is vagyunk együtt, anyagiak miatt állandóak a viták, hetente többször is iszik, néha csak 1-2 sört, hétévégén, ha vhová hivatalosak vagyunk, akkor sör, bor, pálinka. És igy még jobban undorodom tőle, mert valószínű, régebben ez belémépült, hogy piásan inkább semmit. Meg elég bunkó is tud lenni ilyenkor. Ok nélkül üvöltözik, fejemhez vagdos dolgokat (képletesen) Viszont elválni félek. Szeretnék még 1 gyereket, félek feladni mindent, egyedül maradni a gyerekkel, meg úgy a világban :( A szüleim, barátaim támogatnak, ha kell, de mégsem tudom, hol a határ. Sajnálom is "kirakni" a lakásból, mint embert. A másik baj, hogy másnap, nem győz bocsánatot kérni, meg igérget fűt-fát, hogy nem lesz több ilyen, nem fog inni, aztán legközelebbi alkalommal ugyanez. Meg ha bocsánatot is kér, bennem felgyűlemlik sok minden addig, amin nem tudok túllépni. Van értelme? Azért írtam, hogy "tapasztaltak "írjanak, hogy akik túlvannak ilyeneken most hogyan élnek esetleg.
2011. dec. 4. 20:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Emiladrinak szólt a gratula :) Csdak mire megírtam... :)
2011. dec. 4. 22:13
 12/16 anonim ***** válasza:
köszi az én uram is az anyjáékoz ment vissza. Én nem hagytam neki más választást, nekünk is volt előtte ígérgetés, de drasztikusabb kellett.sokszor tényleg csak akkor tud az ember értékelni valamit ha rájön hogy elveszítheti. Nálunk is enyém a lakás.
2011. dec. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
1-2 sörtől nem kellene, hogy megváltozzon a viselkedése, és 1 sört én nem is firtatnék, csak ha ezt túllépi. Ha gyakori a társasági sör-bor-pálinkázás, én megmondanám határozottan, hogy így nem akarom látni, főleg a gyerek ne lássa. Ha iszik menjen aludni máshová, és ha erre nincs még "elfogadható" magyarázata (születésnap, disznóölés,...)elválok, mert így nem kell.
2011. dec. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2011. dec. 6. 18:30
 15/16 JANIkettőezer ***** válasza:
#4 Á, tényleg, gyépés vagyok, az a "Aki volt hasonló cipőben, segítsen!" teljesen kimaradt.
2011. dec. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
:)
2011. dec. 13. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!