Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kiszerethetett belőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszerethetett belőlem?

Figyelt kérdés
2 éve együtt vagyunk,nekem van gyermekem.Együtt élünk fél éve.Minden megváltozott,agresszív,csúnyán beszél velem,nincs türelme sem hozzám sem gyermekemhez.Kezet emelt rám dühből,(vállon ütött de nem mert nagyon)olyanokat mond elege van,és mondta azt is:takarodjak.Azt is mondta.én tartom vissza őt attól hogy vegyen magának dolgokat.(eddig sosem mondta mit szeretne,de amióta ideköltöztem vett már 90.000 ft értékben magának szerszámokat stb.)Amikor el akartam menni vissza tartott,azt mondja szeret,dühből mondja(de szerintem ha az ember nem gondolja komolyan ilyet nem mond.)de neki sok,hogy nekem sok az adósságom,pedig nem is kértem segítsen fizetni,én gondom majd megoldom.Lehet most lett neki sok egy "család?Én 32 éves Nő vagyok ő 24 éves .Sosem élt előttem,úgy érzem nem szeret.Mellette kedves tud lenni,többször odajön megölel,bár...se.uálisan nem szere..ezik velem,csak neki francia és ennyi már 1 hete.Ha szólok,azonnal felkapja a fizet.köszönöm a válaszokat,akinek van tapasztalata nagyon várom.!!

2012. jan. 4. 10:35
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ő akarta mindenáron az összeköltözést,igen szerelem volt,mindkettőnket ugyanazok a célok vezéreltek,elég egyformán gondolkodunk.Semmi gond nem lenne,ha nem lenne agresszív,neki elég beszűkült gondolkodása van,nincs élettapasztalata.Nem vagyok csúnya,volt hogy őt nézték nálam idősebbnek,és mindenki szerint én vagyok mutatósabb,de engem a külső sosem érdekelt.Szerelmes lettem,rögtön tudta mi a helyzet velem,2 éve volt,hogy eldöntse akar e velem lenni.Bár...lehet nekem kellett volna több eszemnek lenni,és el kellett volna küldenem őt "élni".Mindig mondta neki így jó,stb,nem érdekli más.Mondom nem lenne gond,ha nem lenne agresszív.Én egyedül is megállok a talpamon,sosem akaszkodnék senkire.Azért költöztem hozzá,mert minden oké volt,most jött ez ki rajtam,és Én úgy érzem,lehet rájött:neki ez sok.Nem haragszom rá,mert még nem tudj kezelni a dolgokat,pont a kora miatt,de elmegyek,elhagyom,nem azért mert a korkülönbség stb,hanem mert agresszív és látom nem boldog. :( :(
2012. jan. 4. 14:59
 22/24 anonim válasza:

Szolgálod alul-felül... a te igényeid nem számítanak... goromba, durva...


A lehető legrosszabb véleményem van róla. Én megértem az érzelmi kapaszkodásodat, na de ebbe kapaszkodni...

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ez lehet még sokkal rosszabb is. Jobb nehezen.

2012. jan. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Amugy nem biztos, hogy nem élt eleget. Ez amugy is reletív, mi az, hogy nem élt eleget. Másik meg a család felelőssége súlyos teher főleg ilyen fiatalon. Nem mindenki tudja el viselni, föl dolgozni ezt a terhet. Szerintem, mint te tetted, őt is vedd rá, hogy ezen a helyen tegye föl a kérdését, írja le gondjait, ha neked nem meri el mondani.Ő is csak ember, egy esélyt meg ér.
2012. jan. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ha agresszív ebből nem fog kigyógyulni,sajnos ez van.Ha jót akarsz magadnak és a gyerekednek még időben változtass amíg nem késő!


http://www.youtube.com/watch?v=j_mT3-UQv4o&feature=share

2012. márc. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!