Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyire tudtatok elfogadni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tudtatok elfogadni a parotok elozo hazassagabol szuletett gyerekeit? (kulonosen, ha az illeto felnel vannak elhelyezve). Nem okozott ez gondot kozottetek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 20:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem fogadja el valaki, akkor el lehet húzni, a gyereke az első mindenkinek.
2012. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Ezt a helyzetet nem tudnám elfogadni, sajnos. Pl-ul nem tudnék ilyen mondatra mit válaszolni, "Te nem vagy az anyám." mikor én is dolgozok rá, mosok, főzök, takarítok, keresek rá. Igen ellehet húzni ahogy az előző válaszoló mondta. Ilyen nyűgöt nem veszek a nyakamba akkor sem, ha soha nem lesz társam. Bocs az őszinteségért.
2012. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom én még nem voltam ilyen helyzetben.Viszont ùgy érzem, ha szeretem a pàromat és viszont is igy lenne, akkor lehet nem lenne akadàlya, hogy gyerekei vannak.

A màsik nézetem meg, nem hiszem, hogy szóbaàllnék ilyen pasikkal.

2012. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
87%
Amikor összejöttél a pároddal, tudtad hogy vannak gyerekei, szóval vállaltad ezt. És a gyerekek biztos fontosak az életében. Nálunk is ilyen patchwork család van, bár én vagyok a közös gyerek, de a féltestvéreim nagyon jól kijönnek a mostohákkal és egymással és engem is nagyon szeretnek. De ugye ezt családja válogatja.
2012. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Engem nem tudtak elfogadni, apa pedig már teljesen őértük él, engem le se sz.r.

Ez van...

2012. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%

20:30-as kommentelőnek!

Ha azt mondja, hogy "De te nem vagy az anyám!" meg kell értetni a gyerekkel, hogy most lehet anyu nincs itt, de én itt vagyok és az én szabályaimhoz kell alkalmazkodni bizonyos kereteken belül. Szépen elmagyarázni neki, hogy nem ellenség vagy, hanem barát, aki csak a gyerek javát szolgálja és segít az eltartásában. Szerintem

2012. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom is felnevelte apósom első házasságból született fiait.

De az unokák csak néninek ismerik anyósom, és az esküvőn sem emlékezett meg róla senki, pedig a lelkét kiette értük anno.

Utólag azt mondja, ha visszamehetne az időben nem engedte volna, hogy odaköltözzenek a srácok.

2012. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat...utolsonak uzenem nagyon sajnalom.....en is ugy erzem, hogy nagyon tudnam szeretni a parom gyerekeit, csak nem tudom, hogyan reagalnam le a "te nem vagy az anyam" beszolast....
2012. jan. 7. 20:38
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem aki tényleg szeretettel nevel egy gyereket, soha nem fogja megkapni, hogy "te nem vagy az anyám" (max kamaszoknál, de azt nem gondolják komolyan).
2012. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igy van, ha gyermek koruktol veletek vannak, de ha 10-12 evesen "kapod meg" oket, veluk mar nem olyan egyszeru a dolog....
2012. jan. 7. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!