Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megváltozhat egy férfi sokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat egy férfi sokk hatás után?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Elhagytam a párom,és azóta azt szeretné visszamenjek.ez 3 hete történt hogy elmentem.Agresszív volt(egyszer meglökött de nem erőből inkább olyan figyelmeztetés féle képen)Kiabált és csúnyán beszélt.Féltékeny,önbizalom hiányos,elszámoltatott a telefonnal,emaileimmel,és sosem bízott meg bennem.

Azóta saját magától rájött a hibáira ő hol rontott és én is beláttam hogy az bolt a baj hogy mindent ráhagytam.

Megtud változni valaki agresszió téren?El tudja hagyni?nem emel többet kezet rám??Tud újra bízni aki rájött mit veszített???mert ő erre 100% ban rájött.Van valakinek jó és rossz tapasztalata kérem írjon!

Mindenki azt mondja ne menjek vissza mert a 2 gyermeknek sem volt jó,hisz kiabálásban voltak,kikészültek meg persze a költözéstől is de a barátnőm aki elég okos mondott anyit:hogy egy esély mindenkinek jár.A másik barátnőm 10 éves kapcsolatban van,nála a párja kb 7 évvel ezelött emelt rá kezet,de azóta sem soha.

Nem tudom eldönteni hogy szeretem e,vagy a nehézségektől való félelem miatt akarok vissza menni vagyis megfordult a fejemben.amikor eljöttem tudtam jól döntöttem de ahogy a párom változott elbizonytalanodtam tényleg jól döntöttem e?nem e kellene újabb esélyt adnom neki.kérlek irjatok tapasztalatokat 29 éves nő vagyok párom 24


2012. jan. 21. 14:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem nem közös gyerekek és nekik is a fenekére ütött, úgyhogy semmiképp.
2012. jan. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Amugy, nem olyanokra kellene hallgatni akik azt sem tudják miről van szó. Lehet, hogy most együtt lennétek, ha megbeszélitek. Miért úgy vett, hogy hülye volt. Szerintem meg lehet próbálni. A gond a régi sebek, de ha valaki el gondolkodott önmagán és rajatad és meg van a probláma forrása azt, nektek kell orvosolni. A probléma forrása valamikor nem volt kezelve. Meg lehet próbálni de sok beszéd és tett kell hozzá, na meg ne is tudjuk agresszivitásának okát. Mert például van aki csak kedvtelésből agresszív. Az öcsém azért volt agresszív mert megcsalták. Lehet, hogy ezen az oldalon erősítettek meg döntésedben, de a törtnet tiszta háttere nélkül adtak tanácsot. Jó tanácsot szak ember adhat.
2012. jan. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Ha valaki rá jön a hibáira és el is mondja , akkor az szeret, ha meg érti a másikat is elgondolkodott rajta, önzetlenül,

Ezt az egyik hozzászóló írta.

Ezek megvannak,de bennem persze ott a félsz és nem tudok bízni benne.

És amikor nem voltam otthon és bántotta a gyerekeket és ráhúzott a fenekére akkor mondtam azt:nem merem vele hagyni őket.Lehet változott mert mondta minden más lesz de nehéz elhinni ennyi rossz után.

Hát remélem aki benne is volt konkrétan az is ír nekem .

2012. jan. 21. 15:48
 14/23 anonim ***** válasza:

Mekkorát, miért csapott a gyerkőc fenekére. Írok egy pédát. A gyerkűc még kicsi, kakival ki keni a falat, te azt mondod nem szabad, de a pumpa föl ment, az úgy is maradt, leg közelebb már csak rajzol rajta , jól el vered. Vagy azon élvezkődött, hogy a fenekére csapott.

Mi ebből a tanulság rá kell szólni a gyerkőcre leg alább lassan háromszor, szólni kell neki miért nem szabad, majd végső esetben enyhe segges.

2012. jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
69%

Én olvastam a régi kérdésedet.

Soha többé ne költözz hozzá. Ha gondolod, találkozhattok, de semmi több.

2012. jan. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"Féltékeny,önbizalom hiányos,elszámoltatott a telefonnal,emaileimmel,és sosem bízott meg bennem"


Úgy véled ez pikk pakk ellentétté fog válni? Ésmajd ezután nemfog féltékenykedni? Nemlesz kíváncsi a telefonodra? Egy embert nem lehet átprogramozni, valószínű ő már pl.kamasz kora óta hordozza magában a kisebbséget, lehet te még képben sem voltál neki, kapott egy olyan sérelmet, hogy azóta nem tudja kiheverni.


Írtad, hogy azóta olyan kedves! Igen ez általában így van. a csillagokat is lehozza neked, tán még virágot is vett,és elvitt vacsizni. Rendben. Ésmajd ha jön pl.egy sms neked? Vagy olvasol egy ártatlan e-mailt? Akkor szerinted mi fog következni??


Nézud neked kell döntened, de az én válaszom is egyértelműen az,hogy nem! Nem szabad visszamenni. egyik válaszadó írta, a gyerekeknek jár egy újabb esély! Ígyvan, nekik add meg. Ne ennek a 24 éves már bocsánat lelki sérült fiúnak...

2012. jan. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Na indulj ki abból, hogy egy férfi is érző lény és nem csak egy farok. Mindennek meg van az oka. Menny el egy szak emberhez mond el neki a bajod mi volt, és meg tudod az igazat. Amugy azért nézte meg mert félt, mert tudja, hogy meg romlott a viszenyotok, hogy elveszít. DE amugy tehetsz úgy is , mint sokan, jömün, megy olyan ,, mint a vonat. A gyerekeid már minden férfit apának szólítanak.

Majd jön a másik, és fél év mulva itt rinyálsz, hogy milyen szar alak.

2012. jan. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Na hát nem mentem vissza!Tudom ez a megoldás,ahol már nincs bizalom,és csak a félelem van ott nem látok esélyt.És a belső hang arra is hallgatok.

Gyerekek boldogok lesznek,és nem lesz újabb apuka.Régivel tartják és ez sem apuka volt a szemükben.

Köszönöm a kedves emaileket,és hozzászólásokat.Tudom jól döntöttem.

Erőre kaptam és sosem adom adom fel :)

2012. jan. 22. 09:28
 19/23 anonim ***** válasza:
Amugy , persze, hogy meg, ha van benne lelkiismeret.
2012. jan. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Most azt mondod , jól döntöttél, egyy év mulva az új apuka? Biztos, hogy jól döntöttél. a belsőd mit súg. Az eredeti volt az igazi. A gyermekek eredeti apjuk a te férjed, aki téged választott a sok közül, azt akarta, ha nem mondta is , hogy téged akar a gyermekei anyjának.Te veled akarta le élni életét. VELED ÉS NEM MÁSSAL KÖTÖTTE ÖSSZE ÉLETÉT. bIZTOS, HOGY MINDIG A BARÁT NŐ ADJA A LEG JOBB TANÁCSOT. vAGY EGYEDÜL VAN ÉS AZT MONDJA, NA EZ A PASI NEKEM IS JÓ LENNE , ADOK EGY JÓ TANÁCSOT JAVAMRA. vAGY ROMOKBAN A HÁZASSÁGA, AKKOR A TIED SEM LEGYEN JOBB. oKOS BARÁT NŐD VAN. Tudod ki a leg jobb barátod, az ellenséged. Az ellenséged mutatja meg a hibáidat. A barátod soha sem fogja.
2012. jan. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!