Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megmenthetetlenül tönkre ment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmenthetetlenül tönkre ment a kapcsolatom a férjemmel. Miért ragaszkodom mégis hozzá és félek lépni? Megszokás volna?

Figyelt kérdés

Igen, tudom hogy "ne minket kérdezz hanem magadat".

Az érdekel, hogy éreztetek már ilyet? Van egy kétéves gyerekünk, lehet azért ragaszkodom. Hosszú ideje csak élünk egymás mellett mint a szomszédok, semmi de semmi értelme az együttélésnek. Változni sem fog a dolog, már nem is akarjuk. Mégsem tudok még elszakadni. Ez csak idő kérdése és el tudok távolodni, vagy csak a megszokás, mert a rossz is hiányzik egy idő után?

Nem értem magam, mi tart vissza, miért nem vagyok képes összepakolni és lépni. Mindnekinek jobb lenne így. Megcsalás, bizalmatlanság, csúnya beszéd, közös dolgok, közös programok hiánya, totális elhidegülés, hónapok óta egy puszi sincs köztünk, csak a hivatalos beszéd, az is a kislányunk miatt.


2012. jan. 25. 15:22
1 2 3
 21/22 ismeretlenXDD válasza:
Szerintem az amiért ragaszkodsz hozzá, az nyilván ugye a gyereketek is, meg az, h lehet h veszekedtek, de ha mindketten akarnátok helyretudnátok állítani, viszont lehet, h te érzed, h csak te akarnád kibékíteni, ő nem. persze az idő segít, meg azért is, mert tudod, h hiányozni fog minden, de van ami összeköt titeket, és az a múlt. és azt már megváltoztatni nem lehet. elvágni sem lehet. az volt megtörtént, és nem véletlen történt meg. talán attól is félsz, h mi lesz akkor(mert sokakkal van így), h egy idő után megbánjátok mindketten, és helyrehoznátok, de ha valami nagyon elveszik a múltban, ami csúnya, néha igazszágtalan, az mély nyomot hagy, és semmi sem lesz a régi. Szerintem, ha őszintén közölnéd vele az érzéseid,amit belül érzel, és hogy azt miért érzed, akkor lehet, h nem lesztek többé egy család, de legalább kibékültük, és a kislánynak is biztos sokkal jobb, ha a szülei nem veszekednek rajta, és bírják egy helyen szívni a levegőt. Szóval, ha elváltok, akkor annyit tanácsolok, hogy legalább azt tegyétek békében.
2012. máj. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
köszönöm. segítettél. legbelül tudom hogy ez menthetetlen és igazad van hogy a múlthoz ragaszkodom. köszi mégegyszer!
2012. máj. 11. 15:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!