Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Feleségemmel 2003 óta vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségemmel 2003 óta vagyunk házasok. Van két pici gyermek is, hogy a második nemrég született. Nagyon ellaposodott a kapcsolatunk, amit én elég későn vettem észre sajnos. Bejött egy harmadik a képbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megcsalasrol meg nem beszélnek, csók volt más nem és sok beszélgetés, amit én nemadtam meg régóta, mert hagytam lényegtelen dolgokat előtérbe kerülni. Nagyon szeretem őt, és nélküle nem tudom elképzelhetetlen az életet. A napokban a átértekeltem az eddigi életemet, hogy volt rá időm. Mindent másképp látok, de ehhez ennek kellett történnie. Valamennyire meg ő is szeret, úgy érzem van esélyem visszakapni. Mit tegyek? Sokat beszélgettünk, de nehezen akar bennem hinni. Megszakad a szivemnek, hogy amikor csak eszembe jut. A csodálom öt, a mert raébredtem mit veszíthetek? SEGÍTSETEK!
2012. jan. 29. 07:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
41%
ez nekem nagyon új én azt hittem csak a pasik szoktak félrenézni, félrelépni.
2012. jan. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A következő napokban, mindent tennél meg neki ha vissza akarod őt kapni, beszéljetek és mutasd meg, hogy megváltoztál! És ami fontos lepd meg! Nem virág vételre vagy ilyesmire gondoltam. Mond meg neki h adjon időt és én tisztába szeretnék lennék azzal is mit érez a másik iránt...
2012. jan. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

A kérdező felesége vagyok,úgy gondoltam én is kérdezek...

Hisztek-e abban,hogy valaki ennyire megváltozzon?Rövid távon még én is,de hosszú távon nem.Gondolok itt arra,hogy egy pár hónap után minden vissza kerül a régi kerékvágásba,ha vele maradok.

Én már hosszú ideje nem vagyok boldog a párom mellett,társas magányban éltem,amiben csak én hiányoltam a társat Ő nem.Folyamatos kritikáknak voltam kitéve nap mint nap és már régen megszületett bennem az elhatározás,hogy én nem akarok egy ilyen "lakótárs"viszonyú kapcsolatban maradni.Az évek alatt sokszor kértem,hogy több energiát fektessen a kapcsolatunkba,de süket fülekre találtam.Sokszor kértem,hogy kevesebb időt töltsön a számítógép előtt és legyek már én is kicsit fontos ne csak az online barátai,de hiába.Most,hogy van Valaki az életemben,akivel többet beszélgettem mint Vele bármikor és akit érdekel mi van velem,máris fontos lettem.De könyörgöm ez kell ahhoz,hogy rám figyeljen és fontos legyek Neki?!?!Most átesett a ló túloldalára és kicsit kellemetlennek is érzem a helyzetet,mert úgy viselkedik mint az alattvalóm és ez nagyon kényelmetlen nekem.De ez még egy dolog,de ez a viselkedés nem Rá vall,ez nem Ő.Minden szituációban az ugrik be,hogy hogyan reagál normál esetben az adott helyzetre és elképedek most mit csinál.Ez szép is lenne,ha ez lett volna az általános,de nem így van,ezért nem hiszem,hogy majd életünk végéig ez így marad,nem képes senki magára erőltetni szerintem egy teljesen más viselkedést hosszú távon.Mi a véleményetek?

2012. febr. 1. 13:06
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Javaslat: PÁRTERÁPIA. Szakemberekhez menjetek. A párterápia általában egy négyes beszélgetés. Egy férfi és egy női terapeutával egyszerre... mi is járunk :o) és segít.

Menjetek el egy egész HÉTVÉGÉRE gyerekek nélkül!!!!!!! Meg kell oldani! Hogy minden olyan legyen, mint régen.

És ott mondj el neki mindent őszintén!

Ha úgy látod, hogy menthető akkor az. Csak idő és energia kérdése.

Tehát: bébiszitter (vagy nagyik), kettesben töltött hétvége, és párterápia! (A helyi családsegítő központban ingyen is járhattok. Mi is oda járunk.)

Sok sikert!!!!!!!!!!

2012. febr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Amúgy a feleségnek válaszom: (mint feleség): van, hogy valaki megváltozik!!! létezik. világnézete nem fog, de a viselkedése változhat. a férjemen látom. egészen más ember, mint mondjuk tíz éve, mielőtt megismertem. és én is más lettem. tehát adj esélyt magatoknak szerintem. bár tudom, nehéz.. most hogy végre meghallgatnak. annak a kapcsolatnak átmenetileg nem is biztos hogy véget vetnék. mert kell, hogy valahol legalább jól érezd magad. jogod van hozzá! nem irigyellek... de drukkolok!!!
2012. febr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

VOltam ilyen helyzetben,mint te most.Nő vagyok és én is majdnem megcsaltam a férjem...

Az mentette meg a házasságom,hogy nem szitkozódott,vádaskodott a férjem,hanem türelmes és megértő volt.Így együtt tudtunk maradni,mert belátta,hogy ő is hibás volt.Sok sikert nektek.

2012. febr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Mi a helyzet?

Remelem egyutt vagytok meg!!!

2012. okt. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Huh! Szerintem én ebbe bele sem megyek :) olyan bonyolult másnak tanácsot adni ilyenben, de ha valaha szerettétek egymást (gyönyörű, két gyerek!!), akkor biztos újra megértésre találtok. Valaki azt írta, ő a legjobb!!, hogy idézzétek fel az elejét, tényleg! mindig gondoljatok az együt töltött szép időre, nem lehet egymást meggyűlölni, ti már összetartoztok, NEM??

én is remélem, hogy még együtt vagytok!!!

2013. márc. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!