Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti hogyan éltétek/élitek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan éltétek/élitek meg komoly kapcsolatotok végét?

Figyelt kérdés

Szakításra gondolok, több éves együttlét, nagy szerelem, közös lakás után..

Minden érdekelne.

Köszi


2012. jan. 29. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
szarul:Dhogy máshogy..letargia és csokihegyek,alkoholmámoros buli,magadbazuhanás és melléesés,aztán fodrász,kondizás, az ő hibáztatása,aztán szép lassan kilábalás
2012. jan. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

pár hét sírás, kilátástalannak éreztem az életem, stb:)

aztán mikor vissza akart jönni, rájöttem, hogy annyira nem is hiányzik, meg én nem vagyok játékszer, amit ha eldobnak, utána simán fel lehet venni. onnantól már semmi bajom nem volt:)

másfél éves kapcsolat volt

2012. jan. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem egy hónapja lett vége..most kezdek jobban lenni, eddig úgy éreztem hogy egy sz.r vagyok, nem kellek senkinek...most sem sokkal fényesebb a helyzet, de már kezdem összeszedni magam. folyamatosan megyek bulizni, meg ide-oda, mert itthon ücsörögni valahogy fájóbb. Vettem kondibérletet, keresek új, elérhető célokat, és próbálom élvezni hogy "szingli" vagyok..:)

23L

2012. jan. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mi csak pár napja szakítottunk, és már én is látom, hogy kellenek a programok, a társaság. Én is a sportba menekülök :) Viszont nem tudom lefoglalni magam a nap 24 órájában. Például így ma vasárnap délután sikerült kiakadnom, de nagyon.

És én is őt hibáztatom. Annyira szeretem, ő is szeretett, megbíztam benne tökéletesen, erre itt a nagy pofára esés. Miatta. Még azt se sikerült megindokolnia, miért ér véget a kapcsolatunk, a nem illünk összén túl. :S

OLyan igazságtalan, hogy részéről csak úgy elmúlhatott a szerelem.


Annyira várom, hogy jobb legyen.. De az idő mintha megállt volna, annyira lassan telik :(


Bocsánat, tudom sajnáltatom magam,és nem vagyok túl objektív, de valószínű ez is része a folyamatnak...:)

2012. jan. 29. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na itt a hiba!!Mindent a szerelemre fognak az emberek,miközben a szerelem az elmúlik egy idő után és néha vissza tér,hiába menekül az ember egy másik kapcsolatban,ott is elfog múlni a szerelem előbb vagy utóbb.de a szerelem elmúlta után nem hajlandó senki tenni a dolog érdekében és ezek általában azok akik keresik a mámort és az újabb rózsaszín felhőket és akkor megint jön a pofára esés újból és újbol,ezek az emberek nem tudjak hogy a szerelemért minden egyes nap meg kell dolgozni hogy az a kis láng pislákoljon legalább és az őszinte szeretet megmaradjon ami sokkal mélyebb.amúgy mi volt a szakítás oka?ennyi hogy nem volt szerelmes?
2012. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megértelek, és én se tudok okosabbat mondani. Hetekig tartó panaszkodás a barátnőknek, piálás, minden percet lefoglalni, minél többet aludni (ami szinte lehetetlen). Először magadat okolod, aztán keresed az okokat, amiért lehet a másikat utálni, és rákenni az egészet. Mikor összekaparod magad, tudatosítsd, hogy ennél jobbat is érdemelsz, nem tudja mit vesztett, soha nem adatik neki még egy olyan mint te, és neked a következő jobb lesz.

A depi után pedig jöhet a diéta, torna, új ruhák, kimozdulás, és a nyitott szem. Sajnos én is nagyon pofára estem, és tényleg inni lenne kedvem, hogy fel se fogjam. De este amikor egyedül marad az ember az üres ágyban, az pokoli. Az utolsó kapcsolatom után majdnem 1,5 év kellett, hogy tényleg helyrejöjjek.

2012. jan. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok enni már egy hete, sem aludni, nem fázom, nincs melegem, nem érzek szinte semmit a fájdalmon kívül. Úgy éreztem megbolondulok, ezért megpróbálok minden percet barátokkal vagy valami mással tölteni, csak ne gondolkodással. Bárki hív, elmegyek vele beszélgetni, nem szabad elhagyni magad.
2012. febr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!