Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vált már el nő a férjétől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vált már el nő a férjétől azért mert valamiben gyenge a képessége és átverhető?

Figyelt kérdés
Például egy pénzügyi zűrzavart nem tud megoldani. Esetleg komoly fenyegetéseket nem tud elhárítani.
2012. febr. 10. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, nem hiszem, hogy ez válóok. Ez kibukik, mielőtt hozzámegy, úgyhogy inkább hozzá sem megy, ha ez neki probléma, de válni ilyenért.
2012. febr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát emiatt nem.Ha az ilyet nem tolerálom, nem megyek hozzá. Intézném én ezeket az ügyeket, és kész.
2012. febr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Most csak valamiben gyenge, vagy általánosságban gyenge?

Úgy értem, hogy mindenben tö.ketlen?

Mert az más ügy!

Az ilyenhez nem mennék hozzá.

Aki csak valamiben nem jó, azt az ügyet meg intézném én, ha amúgy normális ember a párom.

2012. febr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Aki csak valamiben nem jó, azt az ügyet meg intézném én, ha amúgy normális ember a párom."


Teljesen egyetértek ezzel. Csak vigyázni kell nagyon, mert én legalábbis azt tapasztaltam, hogy amiben valaki nem jó, azt mindenáron intézni akarja. Pl. előző páromat átverték egy hitellel, de mégsem engedte, hogy legalább vele legyek, amikor pénzügyeket intéz, pedig ez a szakmám, és újból átverték.

2012. febr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában mikor már válás közeli állapotok uralkodnak mindenből balhé van. Olyat is hallottam hogy a bíróságon egy doboz szög is tétel volt a vagyonmegosztásnál.
2012. febr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. De azt igen, hogy a feleség jó, buzdító beszédétől, támogatásától, nem leoltásától meg tud bátorodni egy addig még gyenge férfi. Szárnyakat tud kapni a bátorítástól, jó szótól, és a folytonos szemrehányástól meg még azt is el tudja rontani, amit amúgy sosem rontana.
2012. febr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!