Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megcsaltátok/nátok a férjeteke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltátok/nátok a férjeteket 3 év és egy gyerek után?

Figyelt kérdés
Lehet, h már nem szeretem, vagy másra vágyom, de idegesít minden amit csinál, ahogy csinálja. A manóval is mostanában elég sok a baj, türelmetlenebb is vagyok, sex már jó ideje nincs-de nem is bánom. Ennyi volt?
2010. ápr. 6. 14:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem csalnám meg, ha ennyire reménytelen a helyzet, inkább elválnék. A helyzet tisztázása után keresnék új párt magamnak... de így hideg fejjel, előre eldönteni, hogy most akkor megcsalom, hát, elég gáz...
2010. ápr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Egy házasságban /együttélésben mindig vannak hullámvölgyek, főleg kisbaba születése után. Én nem gondolnám, hogy egyből a megcsalásra kellene gondolnod, inkább keresd meg az elhidegülés okát és próbáld megmenteni a kapcsolatotokat!
2010. ápr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Gondold csak végig! Megérné? Mert szerintem nem... Lehet, hogy több segítség kellene a gyerek neveléséhez, (háztartáshoz, stb) vagy csak többet kellene kikapcsolódnod. Nagyinak oda lehetne adni a picit, ti meg akár kettesben elmennétek vacsorázni, később csak kettesben! kirándulni is. Csodákra képes! Ne add föl, 3 év az még igencsak kevés....
2010. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Az én helyzetem szóról szóra ugyanez.Nem csalnám meg.Előbb elválnék és csak utána kezdenék újabb kapcsolatot.Vagyis,ezt fogom tenni.
2010. ápr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én nem csalnám meg. Mindent csak egyenesen, őszintén. Ha valami nincs rendben, azt meg kell beszélni, közösen kell tenni érte, hogy jobb legyen. Ha pedig ez sem segít, és végképp nem működik a kapcsolat, azt is el lehet rendezni tisztán, becsületesen. Aztán, ha már külön éltek, jöhetnek az új pasik.

Így ő is könnyebben megbékél a helyzettel, nem bántod és alázod meg teljesen feleslegesen.

2010. ápr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Igazából semmi gond a kapcsolatotokkal, csak ellaposodott. Megoldás: megcsalás és válás lenne???

Nem kellene megmenteni a kapcsolatot? Akkor miért fogadtad meg, hogy vele jóban-rosszban? Miért szültél neki gyereket? Hogy aztán elvedd tőle egy válással? Gondolkozz már, ember!

Ha azt gondolod, hogy mással jobb lesz, izgalamasabb,akkor tudd: igen, egy ideig. Aztán ott is ugyanez fog bekövetkezni. Elmúlik a láng és marad a szeretet. Akkor megint tovább állsz és ezt teszed majd 5 évente???

Hát, te tudod.

Ha ezt akarod, akkor menj el és válj el. Aztán jöhet új pasi. Ne alázd meg a gyereked apját egy szeretővel.

2010. ápr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6 éve vagyunk együtt, most tervezünk babát. nem csalnám meg. innentől kezdve már nem csak én számítok, hanem valakiért felelősséget vállalok. lehet, hogy ha megromlana a kapcsolatunk (de erről szerencsére most szó sincs), akkor is maradnék a gyerekünk miatt. (persze ezt csak arra az esetre értem, ha langyossá válna a dolog. ha komoly problémák, veszekedések lennének, akkor mennék)
2010. ápr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
35%
Nálunk még nem volt gyerek, mikor ilyen helyzetben voltam. Én megtettem, megcsaltam. Egyetlen pillanatig sem bántam meg, mert az a másik megmutatta, hogy még igenis nő vagyok, hogy nem kell beletörődnöm és erőt adott, hogy ki tudjak lépni a nem működő kapcsolatból. Én előtte mindent megpróbáltam, csábítástól beszélgetésig mindent, hogy mentsem a kapcsolatot, de nem ment. Nekem ez kellett, hogy az utolsó megerősítés legyen. De hangsúlyozom: AKKOR MÉG NEM VOLT GYEREK. Nem mondom, hogy így volt helyes, de ez kellett ahhoz, hogy a mostani párommal tökéletes legyen most az életem!
2010. ápr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

így előre nem tervezném el, hogy márpedig megcsalom, az biztos. De nem merem mondani, hogy biztos nem, mert nem voltam még ilyen helyzetben, és nem tudom, hogyan reagálnék (én is férjnél vagyok, 4 éves lányom van, de , lekopogom, nem volt még ilyen problémánk). amúgy, mielőtt megtennéd, gondolj arra, hogy akivel megcsalnád, naőt ÉPPÍGY unja valaki...mérlegelj, aztán dönts! és ha mégis megetszed, legalább ne bukj le...ahogy írod, nincs komoly probléma, ez a háazsság még simán menthető, nem kéne elválni...


praktikusan pedig azt tanácsolnám Neked, hogy engedd ki néha a gőzt! csinálj olyasmit, amit szeretsz! akár egyedül, nem muszáj mindig egymáson lógni, csak mert házasok vagytok, mi sem tesszük, teljesen különböző hobbijaink is vannak...hidd el, derűsebben fogod látni a világot!

2010. ápr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából csak a közelsége, a társasága hiányzik. Lassan 2 éve, h itthon vagyok a gyerekkel és mostanra érzem, h becsavarodok. Ő ezt pedig nem érti. Azt hiszi, h leányálom itthon. Sose megyünk sehova, nem beszél meg velem semmit. Ha vmit intézek, azt csak rosszul tehetem. Ebből van elegem.
2010. ápr. 6. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!