Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tegyük fel, tönkre megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel, tönkre megy valaki miatt egy házasság. Szerintetek férfiak vagy inkább a nők lépnek ki harmadik fél miatt egy házasságból?

Figyelt kérdés
Nincs közöm ilyen esethez, csak kívnácsiságból kérdezem.
2010. aug. 10. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A statisztika szerint a férfiak hamarabb bonyolódnak külső kapcsolatokba a házasságuk alatt, deezek inkább csak kalandról, szexről szólnak, ritkán válnak el maguktól egy harmadikért. A nők, ha belép a házasságuk alatt a harmadik, az többnyire érzelmi kötődést jelent, ők már hamarabb válnak el ez miatt.
2010. aug. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Ha azt veszem alapul (magamból kiindulva), hogy a nők mennyivel naivabbak, szerintem egy nő hamarabb kilép egy (rossz) kapcsolatból, ha felbukkan egy harmadik, csak ígérni kell neki ezt-azt... Sajnos. Nem tudom, hogy hány pasi hagyta el a szeretőjéért a feleségét, de szerintem nem annyi, mint amennyinek megígérték...
2010. aug. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem inkább a férfiak, valahogy én azt látom, hogy a nők inkább tűrnek tűrnek akár évekig is, mert vagy nem mernek kilépni a kapcsolatból (mert fél a férj reakciójától, vagy az anyagiak miatt), vagy pedig a megszokás miatt marad benne az amúgy rossz házasságba.
2010. aug. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Harmadik fél miatt inkább a nők, ugye az érzelmek miatt. Viszont ha szimplán megromlik a házasság, és nincs harmadik fél, akkor a férfiak, ők kevésbé félnek attól, hogy egyedül kell lenniük, és az esetek többségében a megélhetés is könnyebben megy nekik egyedül.
2010. aug. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nők lépnek ki gyakrabban 3. fél miatt a házasságból. Ahogy előttem is írták, egy férfi ilyenkor nem válik el, inkább szeretőt tart többnyire. Ez kényelmes, hiszen van tiszta ruhája, van főtt étel, foglalkoznak a gyerekeivel és még ráadásként ott a szerető, akivel lehet szórakozni mert nem fáradt az egész napi robotolás után.
2010. aug. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is inkább a férfiak szeretőt tartanak, a nők kilépnek a házasságból.....mondhatjuk egál....

A férfiaknak gyakran megfelel,h otthon várja őket a feleség, gondoskodik róluk, a nők viszont nem akarnak egy olyan emberről gondoskodni aki már nem szeretnek!

2010. aug. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem egy házasság mindig 2 emberen múlik, sosem egyiken, sosem a másikon, és sosem egy harmadikon. Egy kapcsolatért ketten felelősek (akik benne vannak), ha egyikük sem akarja, esélye sincs harmadiknak bekavarni.


Ha szokásokról van szó, szerintem a férfiak inkább tartanak szeretőt a házasság mellett, mert ez kényelmes, otthon megkapnak mindent, a szeretőtöl meg a változatosságot, a nők viszont kevésbé a szex miatt, inkább az érzelmek miatt csalnak, és ki is lépnek a házasságból, hogy a szeretett férfival legyenek.

Meg szerintem az is számít, hogy a nők inkább megbocsájtják a félrelépés, hogy megtartsák a férfit, mint a férfi. Tehát ha a pasi bukik le, inkább megmenthető a kapcsolat, mintha a nő.

2010. aug. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Statisztikailag a férfiak lépnek nagyobb arányban félre, viszont a nők bontják fel inkább a házasságot. Ha jól emlékszem a válások 80%-át nők indítják.
2010. aug. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén egy barátosném van ilyen helyzetben. Összejött egy nős pasival, aki éppen külön lakott haragból feleségétől. Iszonyúan belehabarodott a pasiba, akiről kiderült hogy nem rég visszaköltözött a nejéhez. Teljesen össze van omolva barátnőm, sokáig reménykedett. Miatta is foglalkoztatott a kérdés.
2010. aug. 10. 14:10
 10/15 anonim ***** válasza:
62%

Az az igazság, hogy a pasik ribancok, született kur*vák. azaz képesek kihasználni egy nőt érzelmileg, testileg mindenhogyan, úgy, hogy nekik kicsit sincs bűntudatok. Megcsalják egy másik nővel aki szexet ad, a másik meg ingyencseléd. Tehát végülis egyiket sem szereti, csak mindegyiket használja. Kihasználós sze*métládák.


A nők ellenben tiszta érzelműek, kedvesek, és nem használnak ki senkit. (kiv. egy-két okos nő, aki gazdag férj mellett szeretőt tart).

A nőt az érzelmei vezérlik, tehát ha van egy férfi akivel viszonyt kezd, és egymásba szeretnek, akkor a férjétől elválik.

A nők tiszta lappal szeretnek élni.

A válások 80%-át nők adják be, mert messze nem tűrik el a pasik kihasználását.


A társadalom arra szocializálta a nőket, hogy ők kihasználhatók legyenek. És mellé még szerelemből tartanak fent kapcsolatot, tehát egyszerre egy pasival.

Nekik ritkán megy kettővel, de nem is éri meg nekik.


De ha a pasik végeznék a háztartási munkát akkor a nők is kihasználnák ezt a jó kis lehetőséget:DDDD

Dolgos házias férj gyerekkel +jó kis szerető

2010. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!