Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik mégsem adtátok fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

XStefix kérdése:

Akik mégsem adtátok fel a házasságotokat, milyen tapasztalatokat szereztetek a "megküzdés" folyamán? Mi volt a legnagyobb tanulság?

Figyelt kérdés

Mi évekig hadilábon álltunk a férjemmel, de már lassan 1 éve végre minden rendben van köztünk. Pedig komolyan szóba került többször is a válás... Mindketten rengeteget tanultunk a viták és békülések közben, és főleg utólag, amikor már higgadtan is végig tudtuk gondolni, ki hol hibázott.

Te/ti mit tanultál/tanultatok, ami átsegített a nehéz időszakon?


2012. ápr. 1. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudom ismered-e a 'Szerelempróba' című filmet, szerintem ebben a témában nagyon tanulságos:)
2012. ápr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bence_ ***** válasza:

Az egy nagyon jó film:)

TISZTELET! az segít.

Ha megtanulod értékelni a másikat. Észre kell venni másik értékeit.

Ha hibát keresel soha nem lesz elég a jegyzettömb.

2012. ápr. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sajnos úgy tapasztalom a magam esetében, hogy már akartunk válni is, aztán jobb lett, aztán most megint ugyanott vagyunk. Hosszútávon a férjem sajnos nem bírja tartani azt az egy lényegesebb dolgot amit kérek tőle, és nekem ez beteszi a kaput. Az segített át, hgoy megbeszéltük akkor, és beígért és picit úgy is csinált.

De rájöttem, hogy nem bírja sokáig. Ha én sokáig türelmes vagyok, akkor menne ez, de miest én elveszítem, onnantól gáz, és ez így őrültül nem fer.

2012. ápr. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy mi ez a bizonyos dolog? Ha csak nem olyan.
2012. ápr. 2. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!